Vazonai ir loveliai gėlėms

440 prekių

Jie laiko, saugo ir puošia. FormAdore esantys vazonai gėlėms pasirūpins Jūsų augalais. Modernūs gėlių vazonai, pakabinami vazonai, loveliai gėlėms - čia rasite populiariausius iš jų. Gėlių vazonas balkone, keraminiai vazonai, gėlių loveliai, vazonai ant stovo... Juos galite rasti baltų, juodų ir net auksinių spalvų!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 8
Pasirinkti filtrai:
NaujienaGelių vazonas su savaiminio laistymo funkcija Erbale

220,90 €

Gelių vazonas su savaiminio laistymo funkcija Erbale

Driade
Gėlių vazono įdėklas Multi-color

52,50 €

Gėlių vazono įdėklas Multi-color

Bloomingville(2)
3 vnt.Vazonai vaistažolėms Gourmet 3 vnt.

84,90 €

Vazonai vaistažolėms Gourmet 3 vnt.

WMF(1)
Vazonas Shell

101,80 €

Vazonas Shell

Ferm Living(1)
  Vazonas Shell

  101,80 €

  Vazonas Shell

  Ferm Living(1)
Gėlių vazono įdėklas Bloomingville akmens masė 14 cm

30,40 €

Gėlių vazono įdėklas Bloomingville akmens masė 14 cm

Bloomingville(5)
2 vnt.Vazonas Hübsch 850601 2 vnt.

209,90 €

Vazonas Hübsch 850601 2 vnt.

Hübsch(1)
Pakabinamas vazonas Deco Pot juodos spalvos

81,30 €

Pakabinamas vazonas Deco Pot juodos spalvos

Ferm Living
3 dalysSieninės daiktų laikymo dėžutės Floralink 3 dalys

36,00 €

Sieninės daiktų laikymo dėžutės Floralink 3 dalys

Umbra
3 vnt.Kabančios gėlių lysvės Bloomingville džiutas 3 vnt.

77,00 €

Kabančios gėlių lysvės Bloomingville džiutas 3 vnt.

Bloomingville(1)
2 vnt.Vazonas Hübsch 900904 2 vnt.

157,40 €

Vazonas Hübsch 900904 2 vnt.

Hübsch
2 vnt.Vazonas Hübsch 670810 2 vnt.

59,80 €

Vazonas Hübsch 670810 2 vnt.

Hübsch(1)
Gėlių lysvė Grove

154,10 €

Gėlių lysvė Grove

Umbra(1)
  Gėlių lysvė Grove

  154,10 €

  Gėlių lysvė Grove

  Umbra(1)
2 vnt.Gėlių lysvė Hübsch 990903 2 vnt.

335,90 €

Gėlių lysvė Hübsch 990903 2 vnt.

Hübsch
3 vnt.Gėlių lysvės Bloomingville bambuko 3 vnt.

159,90 €

Gėlių lysvės Bloomingville bambuko 3 vnt.

Bloomingville(1)
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Gėlių vazonai atlieka dvejopą vaidmenį: praktinį ir dekoratyvinį. Jie yra ne tik geriausia vieta vazoninėms gėlėms, bet ir mūsų sodų, terasų, balkonų bei interjerų puošmena.

Gėlių vazonai ir vazonėliai - praktiška namų ir sodo puošmena

Gėlių vazonai ir įdėklaiskirti paslėpti vazoninius augalus viduje. Tai yra paprastas ir greitas būdas pagražinti terasą, sodą ar interjerą. FormAdore rasite platų iš įvairių medžiagų pagamintų vazonų, kurie skiriasi savo forma, spalva ir dydžiu, pasirinkimą.

Galite rinktis mažus ir didelius, aukštus ir žemus, kvadratinius, apvalius ar stačiakampius vazonus palangėms, sodui, terasai arba balkonui. Tačiau, be standartinių vientisų formų, siūlome ir geometrinių formų, pavyzdžiui, cilindrų, kūgių ir piramidžių, kurios pastaruoju metu tapo itin madingos, vazonus. Konkretus modelis būtų balkono vazonai. Patartina pasirinkti konkretų vazono modelį savo namams ne tik pagal erdvės išdėstymą, bet ir pagal augalo rūšį. Pavyzdžiui, kaktusams geriausiai tinka apvalūs modeliai. Jie riboja šaknų sistemos augimą. Orchidėjos, kurių šaknų sistema yra paprasta ir švelni, puikiai jaučiasi mažuose induose.

Dekoratyviniai vazonai skiriasi savo forma. Čia rasite ir modelių ant stovų, ir pakabinamų vazonų. Svetainėje prie komodos, valgomajame ar miegamojo kampe ant stovo pastatytas vazonas atrodys itin oriai ir prašmatniai. Pastaruoju metu itin išpopuliarėję sieniniai vazonai yra puikus pasirinkimas mažoms patalpoms .

Įdomus pasiūlymas, ypač virtuvėje ar valgomajame, yra vazonai prieskoninėms žolelėms. Juk niekas taip nesuteiks patiekalams skonio ir aromato kaip pačių užaugintos šviežios, aromatingos žolelės. Skoninguose vazonuose išdėliotos mėtos, čiobreliai, bazilikai ar gysločiai originaliai papuoš ne tik palangę, bet ir terasą ar sodą.

Renkantis vazonus konkrečiam interjerui ar sodo kompozicijai, verta pasirūpinti, kad būtų sukurta stilistiškai vientisa visuma. Todėl siūlome modernius ir tradicinius vazonus. Jie džiugina įvairiomis spalvomis. Balti ir juodi vazonai, pilki ar tamsiai mėlyni modeliai idealiai tinka minimalistams. Auksinis vazonas patiks glamūro ir originalių sprendimų mėgėjams.

Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti svetainės ir sodo vazonai suteiks patrauklumo juose pasodintiems augalams ir taps unikalia erdvės puošmena.

Vazonai su drėkinimo sistema - išmanūs ir funkcionalūs

Savaiminio laistymo vazonas yra puikus sprendimas. Ypač tiems, kurie pamiršta reguliariai laistyti gėles arba retai būna namuose , todėl negali tinkamai pasirūpinti savo augalais. Didžiausias išmaniojo vazono privalumas - nuolatinė laistymo sistema. Dėl jos gėlių nereikia laistyti reguliariai. Viskas, ką reikia padaryti, tai kartą per tam tikrą laiką į specialų indą įpilti reikiamą kiekį vandens. Tada drėkinimo sistema augalų šaknims tieks tiek vandens, kiek joms reikia. Gėlių vazonai su drėkinimo sistema puikiai tinka per karščius, kai augalams reikia nuolatinio vandens šaltinio.

Keraminiai, metaliniai ar betoniniai vazonai?

Mūsų parduotuvėje rasite iš įvairių medžiagų pagamintus vazonus. Populiariausi yra estetiški ir natūralūs moliniai puodai. Jie dėl savo didelio svorio yra labai stabilūs. Keraminiai vazonai puikiai apsaugo augalų šaknis ir nuo šalčio, ir nuo perkaitimo. Jie gerai sulaiko drėgmę ir yra termiškai stabilūs. Keraminiai vazonai - puikus sprendimas tiek namams, tiek balkonui ar sodui.

Taip pat siūlome stilingus, patvarius ir mechaniniams pažeidimams atsparius metalinius vazonus. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti metaliniai vazonai - puiki modernaus, skandinaviško ir industrinio interjero, sodų ar balkonų puošmena.

Įdomus pasiūlymas - betoniniai vazonai. Jie pasižymi stabilumu, dideliu tvirtumu, atsparumu pažeidimams ir nepalankioms oro sąlygoms, neįprastu dizainu. Originalūs betoniniai indai - puiki idėja Jūsų namų ar sodo vazonams.

Gėlių vazonai - puikus būdas eksponuoti gėles namuose ir sode

Gėlių vazonas - tai įspūdingas priedas. Jame galima gražiai ir saugiai eksponuoti augalus. Daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip susikurti gėlyną, bet mes turime sprendimą! Tai gražūs ir stilingiFormAdore asortimento gėlių vazonai. Jie puikiai tiks Jūsų augalams.

Galima rinktis tiek pastatomus, tiek pakabinamus vazonus. Sieninis vazonas - puikus sprendimas tiems, kurie nori mėgautis augalų grožiu, bet neturi pakankamai laisvos vietos dideliam gėlynui ant grindų.

Mūsų siūlomi namams skirti vazonai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Skiriasi jų dydis ir spalva. Klasikinis, tradicinis, tačiau elegantiškas baltas arba juodas vazonas gražiai atrodys modernaus stiliaus interjere. Minimalistinio dizaino ir paprastos formos modernus vazonas leis taip sutvarkyti augalus namuose ir sode, kad jame augančios gėlės atrodytų gražiai ir šiuolaikiškai .

Stilingas stovas gėlėms arba pakabinamas vazonas pabrėš jame esančių augalų žavesį. Įspūdingas, akį traukiantis, aukštas gėlių vazonas yra originali puošmena. Ją galima naudoti kiekviename namų kambaryje - tiek svetainėje, miegamajame, prieškambaryje, tiek sode, terasoje ar balkone. Čia rasite ne tik kambarinių modelių, bet ir tvirtų bei oro sąlygoms atsparių sodo vazonų.

Pristatant mūsų asortimentą, sunku nepaminėti ferm LIVING augalų vazonų kolekcijos modelių. ferm LIVINGmetalinis augalų vazonas turi daug funkcijų. Prie jo galima pritvirtinti indą, dangtį arba padėklą. Taip iš pažiūros įprastas svetainės vazonas gali tapti išradinga ir įdomia vieta knygoms, žurnalams ar įvairioms smulkmenoms laikyti. ferm LIVING gėlių vazonų stovas - paprastas, tačiau dizaineriškas ir originalus gaminys. Jis pabrėžia bet kokio interjero charakterį.

Platus stilingų vazonų pasirinkimas leidžia juos priderinti ne tik prie auginamų augalų rūšies ir dydžio, bet ir prie sodo, terasos, svetainės ar kitos namų patalpos išplanavimo, kad mūsų interjeras būtų gražus ir jaukus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką