Vazonai ir loveliai gėlėms

298 prekių

Jie laiko, saugo ir puošia. FormAdore esantys vazonai gėlėms pasirūpins Jūsų augalais. Modernūs gėlių vazonai, pakabinami vazonai, loveliai gėlėms - čia rasite populiariausius iš jų. Gėlių vazonas balkone, keraminiai vazonai, gėlių loveliai, vazonai ant stovo... Juos galite rasti baltų, juodų ir net auksinių spalvų!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 5
Pasirinkti filtrai:
2 vnt.Gėlių vazonų įdėklai Hübsch 671105 2 vnt.

80,30 €

Gėlių vazonų įdėklai Hübsch 671105 2 vnt.

Hübsch
NaujienaGėlių vazono įdėklas Amele stiklinė 15 cm

33,30 €

Gėlių vazono įdėklas Amele stiklinė 15 cm

Bloomingville
Savaiminio laistymo vazonas Hydrous 20 cm

123,80 €

Savaiminio laistymo vazonas Hydrous 20 cm

Menu
2 vnt.Gėlių vazonų įdėklai Uneru juodas mini 2 vnt.

38,80 €

Gėlių vazonų įdėklai Uneru juodas mini 2 vnt.

Ferm Living
NaujienaGėlių lysvė Ebbie ant kojelių 30 x 70 cm

286,30 €

Gėlių lysvė Ebbie ant kojelių 30 x 70 cm

Bloomingville
2 vnt.NaujienaGėlių lysvės Sole bambuko 2 vnt.

177,40 €

Gėlių lysvės Sole bambuko 2 vnt.

Bloomingville
NaujienaKibiras Dusan plieninė 29,5 cm

43,20 €

Kibiras Dusan plieninė 29,5 cm

Bloomingville
Gėlių vazono įdėklas Pillar tamsiai žalios

603,10 €

Gėlių vazono įdėklas Pillar tamsiai žalios

Ferm Living
NaujienaGėlių vazono įdėklas Pon 27 cm

99,00 €

Gėlių vazono įdėklas Pon 27 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių lysvė Chila ruda 15 cm

44,70 €

Gėlių lysvė Chila ruda 15 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Filisa 12 cm

21,70 €

Gėlių vazono įdėklas Filisa 12 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Hilig 10,5 cm

15,00 €

Gėlių vazono įdėklas Hilig 10,5 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Ina 20 cm

46,60 €

Gėlių vazono įdėklas Ina 20 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Liona 17 cm

49,50 €

Gėlių vazono įdėklas Liona 17 cm

Bloomingville
Gėlių vazono įdėklas Spun juoda 24 cm

38,80 €

Gėlių vazono įdėklas Spun juoda 24 cm

Ferm Living
2 vnt.NaujienaGėlių vazonų įdėklai Bobie aukštas aliuminis 2 vnt.

197,20 €

Gėlių vazonų įdėklai Bobie aukštas aliuminis 2 vnt.

Bloomingville
2 vnt.NaujienaGėlių vazonų įdėklai Bobie žemas metalo 2 vnt.

84,30 €

Gėlių vazonų įdėklai Bobie žemas metalo 2 vnt.

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Corina 13,5 cm

18,70 €

Pakabinamas vazonas Corina 13,5 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Zally 13 cm

21,70 €

Gėlių vazono įdėklas Zally 13 cm

Bloomingville
NaujienaStiklinis terariumas Brynild 24 cm

29,70 €

Stiklinis terariumas Brynild 24 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Lui 12,5 cm

18,30 €

Gėlių vazono įdėklas Lui 12,5 cm

Bloomingville
Gėlių vazono įdėklas Multi-color

50,60 €

Gėlių vazono įdėklas Multi-color

Bloomingville(2)
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Gėlių vazonai atlieka dvejopą vaidmenį: praktinį ir dekoratyvinį. Jie yra ne tik geriausia vieta vazoninėms gėlėms, bet ir mūsų sodų, terasų, balkonų bei interjerų puošmena.

Gėlių vazonai ir vazonėliai - praktiška namų ir sodo puošmena

Gėlių vazonai ir įdėklaiskirti paslėpti vazoninius augalus viduje. Tai yra paprastas ir greitas būdas pagražinti terasą, sodą ar interjerą. FormAdore rasite platų iš įvairių medžiagų pagamintų vazonų, kurie skiriasi savo forma, spalva ir dydžiu, pasirinkimą.

Galite rinktis mažus ir didelius, aukštus ir žemus, kvadratinius, apvalius ar stačiakampius vazonus palangėms, sodui, terasai arba balkonui. Tačiau, be standartinių vientisų formų, siūlome ir geometrinių formų, pavyzdžiui, cilindrų, kūgių ir piramidžių, kurios pastaruoju metu tapo itin madingos, vazonus. Konkretus modelis būtų balkono vazonai. Patartina pasirinkti konkretų vazono modelį savo namams ne tik pagal erdvės išdėstymą, bet ir pagal augalo rūšį. Pavyzdžiui, kaktusams geriausiai tinka apvalūs modeliai. Jie riboja šaknų sistemos augimą. Orchidėjos, kurių šaknų sistema yra paprasta ir švelni, puikiai jaučiasi mažuose induose.

Dekoratyviniai vazonai skiriasi savo forma. Čia rasite ir modelių ant stovų, ir pakabinamų vazonų. Svetainėje prie komodos, valgomajame ar miegamojo kampe ant stovo pastatytas vazonas atrodys itin oriai ir prašmatniai. Pastaruoju metu itin išpopuliarėję sieniniai vazonai yra puikus pasirinkimas mažoms patalpoms .

Įdomus pasiūlymas, ypač virtuvėje ar valgomajame, yra vazonai prieskoninėms žolelėms. Juk niekas taip nesuteiks patiekalams skonio ir aromato kaip pačių užaugintos šviežios, aromatingos žolelės. Skoninguose vazonuose išdėliotos mėtos, čiobreliai, bazilikai ar gysločiai originaliai papuoš ne tik palangę, bet ir terasą ar sodą.

Renkantis vazonus konkrečiam interjerui ar sodo kompozicijai, verta pasirūpinti, kad būtų sukurta stilistiškai vientisa visuma. Todėl siūlome modernius ir tradicinius vazonus. Jie džiugina įvairiomis spalvomis. Balti ir juodi vazonai, pilki ar tamsiai mėlyni modeliai idealiai tinka minimalistams. Auksinis vazonas patiks glamūro ir originalių sprendimų mėgėjams.

Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti svetainės ir sodo vazonai suteiks patrauklumo juose pasodintiems augalams ir taps unikalia erdvės puošmena.

Vazonai su drėkinimo sistema - išmanūs ir funkcionalūs

Savaiminio laistymo vazonas yra puikus sprendimas. Ypač tiems, kurie pamiršta reguliariai laistyti gėles arba retai būna namuose , todėl negali tinkamai pasirūpinti savo augalais. Didžiausias išmaniojo vazono privalumas - nuolatinė laistymo sistema. Dėl jos gėlių nereikia laistyti reguliariai. Viskas, ką reikia padaryti, tai kartą per tam tikrą laiką į specialų indą įpilti reikiamą kiekį vandens. Tada drėkinimo sistema augalų šaknims tieks tiek vandens, kiek joms reikia. Gėlių vazonai su drėkinimo sistema puikiai tinka per karščius, kai augalams reikia nuolatinio vandens šaltinio.

Keraminiai, metaliniai ar betoniniai vazonai?

Mūsų parduotuvėje rasite iš įvairių medžiagų pagamintus vazonus. Populiariausi yra estetiški ir natūralūs moliniai puodai. Jie dėl savo didelio svorio yra labai stabilūs. Keraminiai vazonai puikiai apsaugo augalų šaknis ir nuo šalčio, ir nuo perkaitimo. Jie gerai sulaiko drėgmę ir yra termiškai stabilūs. Keraminiai vazonai - puikus sprendimas tiek namams, tiek balkonui ar sodui.

Taip pat siūlome stilingus, patvarius ir mechaniniams pažeidimams atsparius metalinius vazonus. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti metaliniai vazonai - puiki modernaus, skandinaviško ir industrinio interjero, sodų ar balkonų puošmena.

Įdomus pasiūlymas - betoniniai vazonai. Jie pasižymi stabilumu, dideliu tvirtumu, atsparumu pažeidimams ir nepalankioms oro sąlygoms, neįprastu dizainu. Originalūs betoniniai indai - puiki idėja Jūsų namų ar sodo vazonams.

Gėlių vazonai - puikus būdas eksponuoti gėles namuose ir sode

Gėlių vazonas - tai įspūdingas priedas. Jame galima gražiai ir saugiai eksponuoti augalus. Daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip susikurti gėlyną, bet mes turime sprendimą! Tai gražūs ir stilingiFormAdore asortimento gėlių vazonai. Jie puikiai tiks Jūsų augalams.

Galima rinktis tiek pastatomus, tiek pakabinamus vazonus. Sieninis vazonas - puikus sprendimas tiems, kurie nori mėgautis augalų grožiu, bet neturi pakankamai laisvos vietos dideliam gėlynui ant grindų.

Mūsų siūlomi namams skirti vazonai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Skiriasi jų dydis ir spalva. Klasikinis, tradicinis, tačiau elegantiškas baltas arba juodas vazonas gražiai atrodys modernaus stiliaus interjere. Minimalistinio dizaino ir paprastos formos modernus vazonas leis taip sutvarkyti augalus namuose ir sode, kad jame augančios gėlės atrodytų gražiai ir šiuolaikiškai .

Stilingas stovas gėlėms arba pakabinamas vazonas pabrėš jame esančių augalų žavesį. Įspūdingas, akį traukiantis, aukštas gėlių vazonas yra originali puošmena. Ją galima naudoti kiekviename namų kambaryje - tiek svetainėje, miegamajame, prieškambaryje, tiek sode, terasoje ar balkone. Čia rasite ne tik kambarinių modelių, bet ir tvirtų bei oro sąlygoms atsparių sodo vazonų.

Pristatant mūsų asortimentą, sunku nepaminėti Ferm Living augalų vazonų kolekcijos modelių. Ferm Livingmetalinis augalų vazonas turi daug funkcijų. Prie jo galima pritvirtinti indą, dangtį arba padėklą. Taip iš pažiūros įprastas svetainės vazonas gali tapti išradinga ir įdomia vieta knygoms, žurnalams ar įvairioms smulkmenoms laikyti. Ferm Living gėlių vazonų stovas - paprastas, tačiau dizaineriškas ir originalus gaminys. Jis pabrėžia bet kokio interjero charakterį.

Platus stilingų vazonų pasirinkimas leidžia juos priderinti ne tik prie auginamų augalų rūšies ir dydžio, bet ir prie sodo, terasos, svetainės ar kitos namų patalpos išplanavimo, kad mūsų interjeras būtų gražus ir jaukus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką