Vazonai ir loveliai gėlėms

506 prekių

Jie laiko, saugo ir puošia. FormAdore esantys vazonai gėlėms pasirūpins Jūsų augalais. Modernūs gėlių vazonai, pakabinami vazonai, loveliai gėlėms - čia rasite populiariausius iš jų. Gėlių vazonas balkone, keraminiai vazonai, gėlių loveliai, vazonai ant stovo... Juos galite rasti baltų, juodų ir net auksinių spalvų!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 9
Pasirinkti filtrai:
NaujienaPakabinamas vazonas Roam leopardas

14,10 €

Pakabinamas vazonas Roam leopardas

Bloomingville(1)
NaujienaGėlių vazono įdėklas Sophine Musmirė

20,10 €

Gėlių vazono įdėklas Sophine Musmirė

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Madda 14 cm

35,30 €

Gėlių vazono įdėklas Madda 14 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Maina 14,5 cm

30,10 €

Gėlių vazono įdėklas Maina 14,5 cm

Bloomingville
NaujienaVazonas Agna su stovu 12 cm

40,20 €

Vazonas Agna su stovu 12 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Souri 15 cm

27,20 €

Gėlių vazono įdėklas Souri 15 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Aia 9 cm

10,00 €

Gėlių vazono įdėklas Aia 9 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Nili 12 cm

17,20 €

Gėlių vazono įdėklas Nili 12 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Maham 21,5 cm

55,40 €

Gėlių vazono įdėklas Maham 21,5 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Niin 19 cm

38,20 €

Gėlių vazono įdėklas Niin 19 cm

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Daven 21 cm

35,30 €

Pakabinamas vazonas Daven 21 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Nilay 13 cm

17,20 €

Gėlių vazono įdėklas Nilay 13 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazonas Evoke 44,3 cm

230,20 €

Gėlių vazonas Evoke 44,3 cm

Ferm Living
NaujienaGėlių vazono įdėklas Rania 19 cm

35,30 €

Gėlių vazono įdėklas Rania 19 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Mahnoor 21 cm

55,40 €

Gėlių vazono įdėklas Mahnoor 21 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Maizun 18 cm

35,30 €

Gėlių vazono įdėklas Maizun 18 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Coral 21,5 cm

55,40 €

Gėlių vazono įdėklas Coral 21,5 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Neliya 19 cm

40,20 €

Gėlių vazono įdėklas Neliya 19 cm

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Kati

24,10 €

Pakabinamas vazonas Kati

Bloomingville
  • Naujiena
    Pakabinamas vazonas Kati

    24,10 €

    Pakabinamas vazonas Kati

    Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Maiak iš dviejų dalių

40,20 €

Gėlių vazono įdėklas Maiak iš dviejų dalių

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Linor 17 cm

30,10 €

Pakabinamas vazonas Linor 17 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Annali 11 cm

17,20 €

Gėlių vazono įdėklas Annali 11 cm

Bloomingville
2 vnt.NaujienaGėlių vazonų įdėklai Kenzie 2 vnt.

48,20 €

Gėlių vazonų įdėklai Kenzie 2 vnt.

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Rokaya 14,5 cm

20,10 €

Gėlių vazono įdėklas Rokaya 14,5 cm

Bloomingville
2 vnt.NaujienaGėlių vazonų įdėklai Kally 2 vnt.

30,10 €

Gėlių vazonų įdėklai Kally 2 vnt.

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Poline 14 cm

18,10 €

Pakabinamas vazonas Poline 14 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Iman 21 cm

55,40 €

Gėlių vazono įdėklas Iman 21 cm

Bloomingville
NaujienaGėlių vazono įdėklas Nikou 18 cm

38,20 €

Gėlių vazono įdėklas Nikou 18 cm

Bloomingville
NaujienaPakabinamas vazonas Luiz pilkos spalvos 14 cm

27,20 €

Pakabinamas vazonas Luiz pilkos spalvos 14 cm

Bloomingville
Gėlių vazono įdėklas Multi-color

50,20 €

Gėlių vazono įdėklas Multi-color

Bloomingville(2)
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Gėlių vazonai atlieka dvejopą vaidmenį: praktinį ir dekoratyvinį. Jie yra ne tik geriausia vieta vazoninėms gėlėms, bet ir mūsų sodų, terasų, balkonų bei interjerų puošmena.

Gėlių vazonai ir vazonėliai - praktiška namų ir sodo puošmena

Gėlių vazonai ir įdėklaiskirti paslėpti vazoninius augalus viduje. Tai yra paprastas ir greitas būdas pagražinti terasą, sodą ar interjerą. FormAdore rasite platų iš įvairių medžiagų pagamintų vazonų, kurie skiriasi savo forma, spalva ir dydžiu, pasirinkimą.

Galite rinktis mažus ir didelius, aukštus ir žemus, kvadratinius, apvalius ar stačiakampius vazonus palangėms, sodui, terasai arba balkonui. Tačiau, be standartinių vientisų formų, siūlome ir geometrinių formų, pavyzdžiui, cilindrų, kūgių ir piramidžių, kurios pastaruoju metu tapo itin madingos, vazonus. Konkretus modelis būtų balkono vazonai. Patartina pasirinkti konkretų vazono modelį savo namams ne tik pagal erdvės išdėstymą, bet ir pagal augalo rūšį. Pavyzdžiui, kaktusams geriausiai tinka apvalūs modeliai. Jie riboja šaknų sistemos augimą. Orchidėjos, kurių šaknų sistema yra paprasta ir švelni, puikiai jaučiasi mažuose induose.

Dekoratyviniai vazonai skiriasi savo forma. Čia rasite ir modelių ant stovų, ir pakabinamų vazonų. Svetainėje prie komodos, valgomajame ar miegamojo kampe ant stovo pastatytas vazonas atrodys itin oriai ir prašmatniai. Pastaruoju metu itin išpopuliarėję sieniniai vazonai yra puikus pasirinkimas mažoms patalpoms .

Įdomus pasiūlymas, ypač virtuvėje ar valgomajame, yra vazonai prieskoninėms žolelėms. Juk niekas taip nesuteiks patiekalams skonio ir aromato kaip pačių užaugintos šviežios, aromatingos žolelės. Skoninguose vazonuose išdėliotos mėtos, čiobreliai, bazilikai ar gysločiai originaliai papuoš ne tik palangę, bet ir terasą ar sodą.

Renkantis vazonus konkrečiam interjerui ar sodo kompozicijai, verta pasirūpinti, kad būtų sukurta stilistiškai vientisa visuma. Todėl siūlome modernius ir tradicinius vazonus. Jie džiugina įvairiomis spalvomis. Balti ir juodi vazonai, pilki ar tamsiai mėlyni modeliai idealiai tinka minimalistams. Auksinis vazonas patiks glamūro ir originalių sprendimų mėgėjams.

Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti svetainės ir sodo vazonai suteiks patrauklumo juose pasodintiems augalams ir taps unikalia erdvės puošmena.

Vazonai su drėkinimo sistema - išmanūs ir funkcionalūs

Savaiminio laistymo vazonas yra puikus sprendimas. Ypač tiems, kurie pamiršta reguliariai laistyti gėles arba retai būna namuose , todėl negali tinkamai pasirūpinti savo augalais. Didžiausias išmaniojo vazono privalumas - nuolatinė laistymo sistema. Dėl jos gėlių nereikia laistyti reguliariai. Viskas, ką reikia padaryti, tai kartą per tam tikrą laiką į specialų indą įpilti reikiamą kiekį vandens. Tada drėkinimo sistema augalų šaknims tieks tiek vandens, kiek joms reikia. Gėlių vazonai su drėkinimo sistema puikiai tinka per karščius, kai augalams reikia nuolatinio vandens šaltinio.

Keraminiai, metaliniai ar betoniniai vazonai?

Mūsų parduotuvėje rasite iš įvairių medžiagų pagamintus vazonus. Populiariausi yra estetiški ir natūralūs moliniai puodai. Jie dėl savo didelio svorio yra labai stabilūs. Keraminiai vazonai puikiai apsaugo augalų šaknis ir nuo šalčio, ir nuo perkaitimo. Jie gerai sulaiko drėgmę ir yra termiškai stabilūs. Keraminiai vazonai - puikus sprendimas tiek namams, tiek balkonui ar sodui.

Taip pat siūlome stilingus, patvarius ir mechaniniams pažeidimams atsparius metalinius vazonus. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti metaliniai vazonai - puiki modernaus, skandinaviško ir industrinio interjero, sodų ar balkonų puošmena.

Įdomus pasiūlymas - betoniniai vazonai. Jie pasižymi stabilumu, dideliu tvirtumu, atsparumu pažeidimams ir nepalankioms oro sąlygoms, neįprastu dizainu. Originalūs betoniniai indai - puiki idėja Jūsų namų ar sodo vazonams.

Gėlių vazonai - puikus būdas eksponuoti gėles namuose ir sode

Gėlių vazonas - tai įspūdingas priedas. Jame galima gražiai ir saugiai eksponuoti augalus. Daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip susikurti gėlyną, bet mes turime sprendimą! Tai gražūs ir stilingiFormAdore asortimento gėlių vazonai. Jie puikiai tiks Jūsų augalams.

Galima rinktis tiek pastatomus, tiek pakabinamus vazonus. Sieninis vazonas - puikus sprendimas tiems, kurie nori mėgautis augalų grožiu, bet neturi pakankamai laisvos vietos dideliam gėlynui ant grindų.

Mūsų siūlomi namams skirti vazonai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Skiriasi jų dydis ir spalva. Klasikinis, tradicinis, tačiau elegantiškas baltas arba juodas vazonas gražiai atrodys modernaus stiliaus interjere. Minimalistinio dizaino ir paprastos formos modernus vazonas leis taip sutvarkyti augalus namuose ir sode, kad jame augančios gėlės atrodytų gražiai ir šiuolaikiškai .

Stilingas stovas gėlėms arba pakabinamas vazonas pabrėš jame esančių augalų žavesį. Įspūdingas, akį traukiantis, aukštas gėlių vazonas yra originali puošmena. Ją galima naudoti kiekviename namų kambaryje - tiek svetainėje, miegamajame, prieškambaryje, tiek sode, terasoje ar balkone. Čia rasite ne tik kambarinių modelių, bet ir tvirtų bei oro sąlygoms atsparių sodo vazonų.

Pristatant mūsų asortimentą, sunku nepaminėti ferm LIVING augalų vazonų kolekcijos modelių. ferm LIVINGmetalinis augalų vazonas turi daug funkcijų. Prie jo galima pritvirtinti indą, dangtį arba padėklą. Taip iš pažiūros įprastas svetainės vazonas gali tapti išradinga ir įdomia vieta knygoms, žurnalams ar įvairioms smulkmenoms laikyti. ferm LIVING gėlių vazonų stovas - paprastas, tačiau dizaineriškas ir originalus gaminys. Jis pabrėžia bet kokio interjero charakterį.

Platus stilingų vazonų pasirinkimas leidžia juos priderinti ne tik prie auginamų augalų rūšies ir dydžio, bet ir prie sodo, terasos, svetainės ar kitos namų patalpos išplanavimo, kad mūsų interjeras būtų gražus ir jaukus.