Dekoratyvinės pagalvėlės ir užvalkalai

394 prekių

Mažas yra gražus - šis posakis puikiai tinka dekoratyvinėms pagalvėms. Mažiausios, vadinamosios pagalvėlės, geriausiai atrodo grupėje, nerūpestingai numestos ant sofos ar lovos. Šiek tiek didesnės dekoratyvinės pagalvėlės gali būti savarankiška svetainės puošmena, ypač jei jos papuoštos akį traukiančiais siuvinėjimais ar raštais. Taip pat rasite dekoratyvinių užvalkalų ir pagalvių užpildų. Tai leidžia koreguoti interjero dizainą pagal pageidavimą, nekeičiant viso pagalvėlių komplekto.

Čia rasite ne tik dekoratyvinių pagalvėlių svetainei, bet ir sodo pagalvių. Turime patogių, minkštų ir stilingų kėdžių pagalvėlių. Jei dekoruojate savo mažylio kambarį, pažvelkite į mūsų pagalvėlės vaikams.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 7
Pasirinkti filtrai:
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Aiko 45 cm

56,50 €

Dekoratyvinė pagalvė Aiko 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Aban mėlynos spalvos 45 cm

41,10 €

Dekoratyvinė pagalvė Aban mėlynos spalvos 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Aniol 40 x 60 cm

56,50 €

Dekoratyvinė pagalvė Aniol 40 x 60 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Atiki 35 x 60 cm

56,50 €

Dekoratyvinė pagalvė Atiki 35 x 60 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Fetima 45 cm

51,40 €

Dekoratyvinė pagalvė Fetima 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Hillac geltonos spalvos 35 x 50 cm

41,10 €

Dekoratyvinė pagalvė Hillac geltonos spalvos 35 x 50 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Karla 30 x 60 cm

30,80 €

Dekoratyvinė pagalvė Karla 30 x 60 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Ayla 45 cm

44,90 €

Dekoratyvinė pagalvė Ayla 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Lyla prekė perdirbta 40 x 60 cm

30,80 €

Dekoratyvinė pagalvė Lyla prekė perdirbta 40 x 60 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Aulia 50 cm

56,50 €

Dekoratyvinė pagalvė Aulia 50 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Annor 45 cm

41,10 €

Dekoratyvinė pagalvė Annor 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Hei 40 cm

34,60 €

Dekoratyvinė pagalvė Hei 40 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Auna 30 x 45 cm

51,40 €

Dekoratyvinė pagalvė Auna 30 x 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Isobell 45 cm

41,10 €

Dekoratyvinė pagalvė Isobell 45 cm

Bloomingville
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Lark 45 cm

41,10 €

Dekoratyvinė pagalvė Lark 45 cm

Bloomingville
NaujienaPagalvė - pufas Bloss žalios spalvos

17,60 €

Pagalvė - pufas Bloss žalios spalvos

House Doctor
NaujienaPagalvės užvalkalas Venta smėlio spalvos 50 x 50 cm

38,20 €

Pagalvės užvalkalas Venta smėlio spalvos 50 x 50 cm

House Doctor
NaujienaDekoratyvinė pagalvė Camille 40 cm

29,70 €

Dekoratyvinė pagalvė Camille 40 cm

Bloomingville
NaujienaPagalvė - pufas Dawn smėlio spalvos 40 x 40 cm

17,60 €

Pagalvė - pufas Dawn smėlio spalvos 40 x 40 cm

House Doctor
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Pagalvių užvalkalai ir dekoratyvinės pagalvėlės

Ieškote būdo, kaip papuošti ir pagyvinti erdvę? Padėti gali dekoratyvinės pagalvėlės ir užvalkalai. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti, įvairių spalvų užvalkalai ir dekoratyvinės pagalvėlės, vienspalvės arba raštuotos, bet kuriam interjerui suteiks charakterio, šilumos ir jaukumo.

Dekoratyvinės pagalvėlės - papuoškite bet kokį interjerą

Jasiek pagalvė, o gal ritininė pagalvėlė? FormAdore rasite viską, ko reikia! Tinkamai pasirinkę dekoratyvines pagalvėles galite visiškai pakeisti interjero charakterį. Tai puikus sprendimas svetainei - foteliui arba sofai, bet ne tik. Jomis taip pat galite papuošti prieškambarį, valgomąjį ar miegamojo lovą. Mūsų dekoratyvinės pagalvėlės yra įvairių dydžių, raštų ir spalvų, todėl jas lengvai suderinsite su savo interjero dizainu. Pagalvės 40x40 ir 50x50 yra populiariausi modeliai, tačiau taip pat rasite stačiakampių ir apvalių dekoratyvinių pagalvėlių svetainei. Siūlome vienspalves prislopintų spalvų pagalvėles ir raštuotas ryškių, energingų spalvų. Mūsų asortimente yra modernių dekoratyvinių pagalvėlių, puikiai tinkančių skandinaviško, industrinio ar lofto stiliaus interjerams, taip pat pagalvėlių, kurios papildys klasikinio, kaimiško ar glamūrinio stiliaus erdves.

Dekoratyvinių pagalvių užvalkalai - greitas būdas pakeisti interjerą

Dekoratyvinės pagalvėlės - ne vienintelis būdas greitai pakeisti namų interjerą. Taip pat praverčia dekoratyviniai pagalvių užvalkalai. Dekoratyvinis užvalkalas - puikus sprendimas mėgstantiems nuolat keisti kambario dizainą. Dekoratyvinius užvalkalus galima keisti pagal pageidavimą, kaskart suteikiant interjerui visiškai naują išraišką. Stačiakampiai arba kvadratiniai 40x40 užvalkalai, siuvinėti arba su kutais, spalvoti, raštuoti arba vienspalviai - turime platų užvalkalų asortimentą, kurį galite naudoti, norėdami suteikti kambariui spalvų, raštų arbatekstūros. Nepamirškite įsigyti aukštos kokybės pagalvių užpildą, kuris yra ne tik patvarus, bet ir patogus. Juk dekoratyvinis pagalvės užvalkalas ir jo užpildas dažnai yra ir galvos ar stuburo atrama popietinio miego metu.

Sodo pagalvėlės - nepakeičiamos lauke

Minkštos sodo pagalvėlės užtikrina patogų poilsį po debesimis. Sodo baldų papildymas dekoratyvinėmis pagalvėlėmis - puikus būdas juos atnaujinti ir padaryti patrauklesnius. FormAdore siūlomos sodo kėdžių pagalvėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės vandeniui ir dažnai dėmėms atsparių medžiagų, kurias lengva palaikyti švarias ir apsaugotas nuo UV spindulių, dėl kurių jos išblunka. Pagalvėlės sodo krėslams yra įvairių spalvų, o dauguma jų puikiai tiks naudoti namuose kaip kėdžių paminkštinimai, pasibaigus vasaros sezonui. Dekoratyvinė sodo pagalvėlė - puikus būdas pagyvinti naujus baldus ir atnaujinti šiek tiek susidėvėjusių sėdynių išvaizdą.

Pagalvėlės vaikams - dekoravimui, žaidimui ir miegui

Minkštos ir malonios liesti dekoratyvinės pagalvėlės taps įdomiu elementu bet kurio vaiko kambaryje, suteikdamos jam jaukumo ir šilumos. Dekoratyvios ir spalvingos sofos ar lovos pagalvėlės ne tik džiugina akį, bet ir yra puikus žaidimo rekvizitas. Spalvotų pagalvėlių pilna sofa - ideali vieta pasislėpti žaidžiant slėpynes, o ant lovos esančios kailinės pagalvėlės leis maloniau skaityti knygą ar atsipalaiduoti dienos metu. Įdomus sprendimas yra ir pliušinė pagalvėlė, kuri gali tarnauti vaikui daugelį metų, nes dieną ji yra žaislas, o naktį - užmigimo talismanas. Pagalvės su meškiuko, lapės ar leopardo atvaizdu - tai tik keletas mūsų pasiūlymų mažylio kambariui. Vaikams skirtos dekoratyvinės pagalvėlės yra įvairių dizainų ir spalvų, todėl kiekvienas ras sau tinkamą.

Kėdžių pagalvėlės - patogumui ir komfortui

Kėdės pagalvėlė yra geras sprendimas, ypač medinėms, metalinėms ar plastikinėms kėdėms, ant kurių sėdėti nėra labai patogu. Todėl minkšta ir stora sėdynės pagalvėlė, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, šiuo atveju yra būtina. Kėdžių sėdynės gali būti įvairių dizainų ir spalvų. Jų pasirinkimas priklauso nuo interjero, kuriame kėdės bus statomos, pobūdžio. Švelni sėdynės pagalvėlė subtiliai papildys kambario interjerą, o spalvingas ir raštuotas modelis gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų! Mūsų asortimente esančias pagalvėles lengva valyti, jos pagamintos iš tvirtų, plyšimui ir trinčiai atsparių medžiagų, todėl tarnaus daugelį metų.

Pagyvinkite namus estetiškomis pagalvėlėmis ir užvalkalais, kurie suteiks interjerui charakterio, stiliaus ir jaukumo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką