Žadintuvai ir staliniai laikrodžiai

142 prekių

Žadintuvas ar stalo laikrodis? Du giminaičiai, kurie turi daug bendro, tačiau juos sieja vienas dalykas - bėgančių valandų kontrolė. Šioje kategorijoje rasite laikrodžių, mažesnių nei sieniniai, bet ne mažiau stilingų ar praktiškų.

Jei ieškote žadintuvų... Nenusivilsite! Jų turime daug. Tiek retro žadintuvų, t. y. klasikinių su skambučiais, tiek itin modernių elektroninių. Mažiesiems skirtas atskiras spalvingų žadintuvų asortimentas. O jei turite rimtų problemų atsikelti, būtinai atkreipkite dėmesį į garsius žadintuvus.

Jei ieškote stalinių laikrodžių ... Iš dešimčių dizainerių pasiūlymų tikrai išsirinksite ką nors sau. Klasikinis komodos ar tipinis židinio laikrodis? Arba šviežias skandinaviško laikrodžio variantas pastelinėmis spalvomis?

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Dabar reikia žadintuvo!

Mūsų asrotimentas apima žadintuvus. Laikrodžių dizainą sukūrė pasaulyje pripažinti danų dizaineriai, tokie kaip Arne Jacobsenas ir Norm Architects. Taupydami formą, jie atskleidžia pagrindinę objekto, t. y. žadintuvo, esmę be nereikalingų dekoracijų. Minimalistiniai ciferblatai ir paprastos rodyklės - dar vienas skandinaviško stiliaus bruožas. Iš metalo, stiklo, plastiko ar medžio pagaminti žadintuvai tiks ir tradiciniuose miegamuosiuose. Kitas privalumas - japoniškas plaukiojantis mechanizmas, kuris įrengtas kai kuriuose žadintuvuose - jis užtikrina itin tylų laikmačio veikimą, todėl nereikia baimintis, kad garsus tiksėjimas trikdys ramų miegą.

Šiuolaikiniai žadintuvai

Elektroniniai žadintuvai su apšviestais ciferblatais, fosforinėmis rodyklėmis, snaudimo funkcija ir net datos ar temperatūros rodmenimis. Paprastos, futuristinės formos ir ryškios spalvos - tai kitos modernaus stiliaus žadintuvų originalumą lemiančios savybės. Jie puikiai tiks paauglio kambaryje, taip pat minimalistiniuose ir industriniuose miegamuosiuose.

Retro žadintuvai

Savo forma jie primena gerai pažįstamus senelių žadintuvus - apvalūs, ant kojelių, su dviem varpeliais pačiame viršuje - jie kelia vaikystės prisiminimus. Retro žadintuvai puikiai atrodys tradiciškai įrengtuose miegamuosiuose, kuriuose vyrauja mediniai baldai, margos užuolaidos. Dėl aukščiausios gamybos kokybės laikrodžiai, nepaisant tradicinio korpuso, veikia nepriekaištingai ir tyliai. Senoviniai žadintuvai taip pat gali tarnauti kaip stalo laikrodžiai, jei juos pastatysite ant stalviršio ar spintelės svetainėje.

Tradiciniai žadintuvai

Klasikinė forma ir kruopšti apdaila. Gražių metalinių korpusų ir aptakių formų žadintuvai pasižymi laikui nepavaldžiu charakteriu ir suteikia interjerui išskirtinumo. Skaidrus ciferblatas ir klasikinio stiliaus rodyklės akimirkai perkelia į praeitį, o tylus, tikslus ir energiją taupantis mechanizmas užtikrina, kad laikrodis veiktų be gedimų. Tokie žadintuvai gerai atrodo klasikiniu stiliumi įrengtuose miegamuosiuose, tačiau jie taip pat gali būti įdomus stiliaus pokytis moderniuose interjeruose, įrengtuose pagal skandinavišką madą. Elegantiškas dizainas leidžia juos naudoti ir kaip stalo laikrodžius, kurie turėtų būti padėti ant spintelės svetainėje arba darbo kabinete.

Vaikams skirti žadintuvai

Spalvingas, su lengvai įskaitomais skaičiais ir maloniu ausiai signalu. Žadintuvai vaikams FormAdore apima tik geriausius dizaino pasaulio pasiūlymus, sukurtus galvojant apie pačius mažiausius. Atsikelti ryte bus daug lengviau, jei ant vaiko naktinio stalelio bus spalvingas žadintuvas. Tai daug geriau nei mobilusis telefonas po pagalve!

Garsūs žadintuvai

Pasiaukojome dėl Jūsų ir išbandėme šiuos žadintuvus su didžiausiais FormAdore miegamaisiais. Kiekvieną jų pakrikštijome superžadintuvu. Jų veiksmingumas - šimtaprocentinis! Garsūs žadintuvai būna elektroniniai ir analoginiai.

Stalo laikrodžiai - funkcinė apdaila

Žinoma, mūsų asortimente gausu žadintuvų, tačiau taip pat verta atkreipti dėmesį į klasikinius stalinius, pavyzdžiui, židinio laikrodžius. Jie atlieka tik dvi funkcijas: rodo laiką ir puošia interjerą. Negalima neįvertinti jų dekoratyvinio potencialo! Stalo laikrodžiai yra visiškai kitokio pobūdžio nei žadintuvai, todėl juos naudodami galite pasiekti kitokį interjero dizaino efektą.

Tokie laikrodžiai paprastai stovi ant komodos ar židinio atbrailos, tačiau verta paieškoti kitos, ne tokios akivaizdžios vietos. Vadovaukimės jų dydžiu ir estetika. Pavyzdžiui, minimalistinis scandi tipo stalinis laikrodis gerai atrodys ant šviesaus medžio knygų lentynos, tačiau gali netikti sunkiai komodai iš graikinio riešuto.

Taip pat turime pasiūlymų, skirtų biurams.