Žadintuvai ir staliniai laikrodžiai

138 prekių

Žadintuvas ar stalo laikrodis? Du giminaičiai, kurie turi daug bendro, tačiau juos sieja vienas dalykas - kontroliuoti bėgančias valandas. Šioje kategorijoje rasite laikrodžių, mažesnių nei sieniniai laikrodžiai bet ne mažiau stilinga ar praktiška.

Jei ieškote žadintuvų... Nenusivilsite! Jų turime daug. Tiek retro žadintuvai, t. y. klasikiniai su plaktuku ir varpeliais, tiek itin modernūs. elektroniniai žadintuvai. Mažiesiems skirtas atskiras spalvingų žadintuvų asortimentas. žadintuvai vaikams. O jei turite rimtų problemų atsikelti, būtinai atkreipkite dėmesį į absoliučią kategoriją, garsūs žadintuvai.

Jei ieškote stalinių laikrodžių ... Iš dešimčių dizainerių pasiūlymų tikrai išsirinksite ką nors sau. Klasikinis komodos laikrodis ar tipinis židinio laikrodis? Arba šviežias skandinaviško laikrodžio variantas pastelinėmis spalvomis?

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Laikrodis ir žadintuvas ADE valdomas radijo

29,07 €

Laikrodis ir žadintuvas ADE valdomas radijo

ADE(3)
Kvarcinis žadintuvas ADE su apšviestu ratuku

15,60 €

Kvarcinis žadintuvas ADE su apšviestu ratuku

ADE(1)
Laikrodis Tempus Saturn

62,14 €

Laikrodis Tempus Saturn

Philippi(2)
    Laikrodis Tempus Saturn

    62,14 €

    Laikrodis Tempus Saturn

    Philippi(2)
Laikrodis Boxed Flip matinis juodas 20,5 cm

148,50 €

Laikrodis Boxed Flip matinis juodas 20,5 cm

Karlsson
Žadintuvas ADE su termometru

29,10 €

Žadintuvas ADE su termometru

ADE(2)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Dabar reikia žadintuvo!

Mūsų pasiūlymas apima žadintuvai Laikrodžių dizainą sukūrė pasaulyje pripažinti danų dizaineriai, tokie kaip Arne Jacobsenas ir " Norm Architects". Taupydami formą, jie atskleidžia pagrindinę objekto, t. y. žadintuvo, formą be nereikalingų dekoracijų. Minimalistiniai ciferblatai ir paprastos rodyklės - dar vienas skandinaviško stiliaus žadintuvų bruožas. Iš metalo, stiklo, plastiko ar medžio pagaminti žadintuvai tiks ir tradiciniuose miegamuosiuose. Kitas privalumas - japoniškas plaukiojantis mechanizmas, kuris įrengtas kai kuriuose žadintuvuose - jis užtikrina itin tylų laikmačio veikimą, todėl nereikia baimintis, kad garsus tiksėjimas trikdys ramų miegą.

Šiuolaikiniai žadintuvai

Dizaino negalima praleisti abejingai. Dažniausiai pasitaikančios yra šios. Elektroniniai žadintuvai su apšviestais ciferblatais, fosforinėmis rodyklėmis, snaudimo funkcija ir net datos ar temperatūros rodmenimis. Paprastos, futuristinės formos ir ryškios spalvos - tai kitos modernaus stiliaus žadintuvų originalumą lemiančios savybės. Jie puikiai tiks paauglio kambaryje, taip pat minimalistiniuose ir industriniuose miegamuosiuose.

Retro žadintuvai

Savo forma jie primena mums gerai pažįstamus senelių miegamuosius žadintuvus - apvalūs, ant kojelių, su dviem varpeliais pačiame viršuje - jie kelia vaikystės prisiminimus. Retro žadintuvai Jie puikiai atrodys tradiciškai įrengtuose miegamuosiuose, kuriuose vyrauja mediniai baldai, margos užuolaidos ir sunkios užuolaidos. Dėl aukščiausios gamybos kokybės laikrodžiai, nepaisant tradicinio korpuso, veikia nepriekaištingai ir tyliai. Senoviniai žadintuvai taip pat gali tarnauti kaip stalo laikrodžiai, jei juos pastatysite ant stalo ar spintelės svetainėje.

Tradiciniai žadintuvai

Klasikinė forma ir kruopšti apdaila. Gražių metalinių korpusų ir aptakių formų šviestuvai pasižymi laikui nepavaldžiu charakteriu ir suteikia jūsų interjerui išskirtinumo. Skaidrus ciferblatas ir klasikinio stiliaus rodyklės akimirkai perkelia mus į praeitį, o tylus, tikslus ir energiją taupantis mechanizmas užtikrina, kad laikrodis veiktų be gedimų. Tokie žadintuvai gerai atrodo klasikiniu stiliumi įrengtuose miegamuosiuose, tačiau jie taip pat gali būti įdomus stiliaus pokytis moderniuose interjeruose, įrengtuose pagal skandinavišką madą. Elegantiškas dizainas leidžia juos naudoti ir kaip stalo laikrodžius, kurie turėtų būti padėti ant spintelės svetainėje arba kabinete.

Vaikams skirti žadintuvai

Spalvingas, su lengvai įskaitoma numerio lentele ir maloniu ausiai signalu. Pasiūlymas žadintuvai vaikams in FormAdore apima tik geriausius dizaino pasaulio pasiūlymus, sukurtus galvojant apie pačius mažiausius. Atsikelti ryte bus daug lengviau, jei ant vaiko naktinio stalelio bus spalvingas žadintuvas vaikams. Tai daug geriau nei mobilusis telefonas po pagalve!

Garsūs žadintuvai

Absoliutus žadintuvai turime ir mes! Pasiaukojome dėl jūsų ir išbandėme juos su didžiausiais "FormAdore" miegamaisiais. Kiekvieną žadintuvą su itin garsiu žadintuvu pakrikštijome "super žadintuvu". Jo veiksmingumas - šimtaprocentinis! Toks Garsūs žadintuvaiJie būna elektroniniai ir analoginiai žadintuvai.

Stalo laikrodžiai - funkcinė apdaila

Žinoma, mūsų pasiūlyme yra žadintuvai, tačiau taip pat verta atkreipti dėmesį į klasikinius žadintuvus. staliniai laikrodžiaiKlasikiniai, pvz. židinio laikrodžiai. Tokio tipo laikrodžiai atlieka tik dvi funkcijas: rodo laiką ir puošia interjerą. Tačiau negalima neįvertinti jų dekoratyvinio potencialo! Stalo laikrodžiai yra visiškai kitokio pobūdžio nei žadintuvai, todėl juos naudodami galite pasiekti visiškai kitokį interjero dizaino efektą.

Tokie laikrodžiai paprastai stovi ant komodos ar židinio atbrailos, tačiau verta paieškoti kitos, ne tokios akivaizdžios vietos. Vadovaukimės jų dydžiu ir estetika. Pavyzdžiui, minimalistinis "scandi" tipo stalinis laikrodis gerai atrodys ant šviesaus medžio knygų lentynos, tačiau gali prieštarauti sunkiai komodai iš graikinio riešuto.

Taip pat turime pasiūlymų, skirtų biurams, t. y. staliniams laikrodžiams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką