Šviestuvų priedai

106 prekių

Edisonas didžiuotųsi mūsų lempučių ir šviestuvų priedų asortimentu! Juolab kad 1879 m. išradęs pirmąją elektros lemputę, jis net nebūtų pagalvojęs, kad ji įkvėps pasaulinio garso dizainerius net po daugiau nei 100 metų. Dekoratyvinės lemputės su originaliais tradicinių formų siūlais yra puiki pakabinamų lempų alternatyva (ypač griežtuose interjeruose ir loftuose), puikiai deranti su tekstiline pinta pakaba arba juvelyriniu lemputės dangteliu. Tačiau pakabukai, šviestuvų stovai, lemputės arba lempų pagrindai pirmiausia puikiai papildo stalinių , stacionarių arba pakabinamų lempų gaubtus. Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 2
Pasirinkti filtrai:
Lempa Carmina

100,90 €

Lempa Carmina

Umage
  Lempa Carmina

  100,90 €

  Lempa Carmina

  Umage
Gaubtas Stadion

75,83 €

Gaubtas Stadion

Robert Szuba(2)
  Gaubtas Stadion

  75,83 €

  Gaubtas Stadion

  Robert Szuba(2)
Gaubtas Shade iš veltinio

50,30 €

Gaubtas Shade iš veltinio

Umage
Šviestuvo kabinimo laidas Plus balta

2,95 €

Šviestuvo kabinimo laidas Plus balta

Kafti(1)
Lempos stovas LED Linea

15,59 €

Lempos stovas LED Linea

Seletti
Gaubtas The Park

115,44 €

Gaubtas The Park

Ferm Living
  Gaubtas The Park

  115,44 €

  Gaubtas The Park

  Ferm Living
Rodyti:

Nežinote, kokį šviestuvą pasirinkti? O gal nė viena iš paruoštų detalių neatitinka jūsų lūkesčių? Galime jums padėti šviestuvų gaubtai, lempų pagrindai, lempų pakabos ir laikikliai ir lemputėsŠviestuvų gaubtai, lempų pagrindai, lempų pakabos, lempų pagrindai ir lemputės - tai elementai, kuriuos galima laisvai derinti tarpusavyje, kad sukurtumėte idealų šviestuvą.

Šviestuvai

Pakabinami šviestuvai, grindų šviestuvaibet taip pat sieniniai šviestuvai arba naktiniai ir staliniai šviestuvai yra nepakeičiami mūsų interjero dizaino elementai, kurie puikiai papildo bet kokį interjerą. Apšvietimas atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje erdvėje. Jos pagalba galima apšvietimas atlieka svarbų vaidmenį bet kurioje erdvėje. Tinkamai parinkti šviestuvai gali išryškinti atskirus interjero elementus. ir paslėpti tai, kas neturėtų būti matoma iš pirmo žvilgsnio. Todėl pagrindinis kiekvieno žibinto elementas yra lempos gaubtas, kuris turi įtakos ne tik šviesos intensyvumui, bet ir jos sklaidai bei spalvai.

Abažūrai pakabinamoms lempoms, šviestuvų gaubtai stovimoms lempoms arba stalinėms lempoms. - "FormAdore" rasite viską, ko reikia norint patiems susikurti svajonių lempą. Siūlomi šviestuvų gaubtai skiriasi vienas nuo kito stiliumi, dydžiu ar spalva. Lengvai rasite Nesunkiai rasite modernių šviestuvų gaubtų, taip pat tokių, kurie dera prie tradiciškesnės aplinkos.

Nesvarbu, ar norite šviestuvo gaubto stacionariam šviestuvui, ar gaubto pakabinamam šviestuvui, rinkdamiesi šviestuvų gaubtus turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Svarbu tinkamos spalvos pasirinkimas. Pirmiausia reikia apsvarstyti, kokią funkciją norite, kad atliktų lempos gaubtas. Jei norite apšviesti erdvę, rinkitės šviesios spalvos šviestuvo gaubtą, bet jei norite įvesti šaltinį Jei norite, kad jūsų interjere atsirastų atmosferinės šviesos šaltinis, rinkitės tamsesnės spalvos šviestuvo gaubtą. Taip pat stovinčios lempos gaubtas, lubų šviestuvo gaubtas arba stalinė lempa turėtų būti dizainasDizainas turėtų derėti su kitais interjero dekoro elementais. Taip pat nepamirškite, kad šviestuvo gaubtas ir žibinto pagrindas turėtų turėtų sudaryti darnią visumą. Pavyzdžiui, naktinės lempos gaubtas negali būti per didelis, priešingai nei stalinės lempos, kuriai reikia didesnio gaubto.

Šviestuvų pagrindai

Stovintį apšvietimą sudaro du pagrindiniai elementai. Tai yra lempos gaubtas ir žibinto pagrindas, su kuriais galite Galite susikurti savo originalų šviestuvą. Rasite įvairių stilių ir medžiagų pagrindų, kurie dera su mūsų šviestuvų gaubtais.

Šviestuvų pakabos ir laikikliai

Pakabinamam šviestuvui sukurti reikės ne tik gaubto, bet ir pakabos bei šviestuvo pagrindo. Rinkinio užbaigimas jums taip pat reikės lemputėssu tinkamu siūlu ir džiaukitės gražiu pakabinamu šviestuvu svetainėje, valgomajame ar miegamajame.

Lemputės

Pasirinkti lemputę taip pat svarbu, kaip ir šviestuvą. Tai yra su Lemputė gali apšviesti visą kambarį arba tik pasirinktą jo dalį, taip pat su tinkamai parinktu šviestuvo gaubtu, Dėl lemputės galima tiksliai apšviesti visą patalpą arba tik pasirinktą jos dalį.

LED lemputės H7, E27 arba G80 - tai pavyzdžiai modelių, kuriuos rasite mūsų pasiūlyme. Siūlome ir lemputėslemputės ir dekoratyvinės lemputės.kurie stebina savo forma, spalva ir dizainu.

LED lemputė pasižymi tuo, kad didelis šviesos parametrų efektyvumas, ilgaamžiškumas ir patvarumas. Be to, gaminamos lemputės, pagamintos naudojant naujovišką LED technologiją. technologijoje nenaudojami kenksmingi junginiai, dėl to jie yra saugūs sveikatai ir aplinkai.

Rinkdamiesi lemputę šviestuvui, be dizaino, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą parametrų. Vienas iš jų - pirkti lemputė su tinkamu sriegiu. E27 LED lemputės - tai modeliai su populiariausiu sriegiu, tinkantys daugumai šviestuvų, tačiau siūlome ir mažiau standartinių modelių, tokių kaip H7 LED lemputė, E12 arba E14. Svarbi aplinkybė yra pasirinktos lemputės šviesos temperatūrą. Šilta balta spalva (2700-3600 K) puikiai tinka atpalaiduojančiam interjerui, neutrali spalva (3700-4700 K) yra universaliausia šviesos spalva, puikiai pabrėžianti modernaus interjero charakterį, o šalta spalva (4800-11000 K) stimuliuoja ir skatina susikaupimą.Šviestuvų priedai suteikia galimybę susikurti unikalų lubinį, naktinį ar stovimą šviestuvą, kuris įspūdingai pabrėš interjero dizaino pobūdį ir suteiks jam individualią išraišką.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką