Šviestuvų priedai

145 prekių

Edisonas didžiuotųsi mūsų lempučių ir šviestuvų priedų asortimentu! Juolab kad 1879 m. išradęs pirmąją elektros lemputę, jis net nebūtų pagalvojęs, kad ji įkvėps pasaulinio garso dizainerius net po daugiau nei 100 metų. Dekoratyvinės lemputės su originaliais tradicinių formų siūlais yra puiki pakabinamų lempų alternatyva (ypač griežtuose interjeruose ir loftuose). Šviestuvų stovai, lemputės arba lempų stovai pirmiausia puikiai papildo stalinių, stacionarių arba pakabinamų lempų gaubtus. Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
NaujienaĮkroviklis Zafferano

66,80 €

Įkroviklis Zafferano

Zafferano
 • Naujiena
  Įkroviklis Zafferano

  66,80 €

  Įkroviklis Zafferano

  Zafferano
Lempa Carmina

100,30 €

Lempa Carmina

Umage
  Lempa Carmina

  100,30 €

  Lempa Carmina

  Umage
Gaubtas Shade iš veltinio

50,20 €

Gaubtas Shade iš veltinio

Umage
Šviestuvo kabinimo laidas Plus baltos spalvos

3,10 €

Šviestuvo kabinimo laidas Plus baltos spalvos

Kafti(1)
Lempos stovas LED Linea

17,00 €

Lempos stovas LED Linea

Seletti
Gaubtas Stream

122,40 €

Gaubtas Stream

Ferm Living
  Gaubtas Stream

  122,40 €

  Gaubtas Stream

  Ferm Living
Rodyti:

Nežinote, kokį šviestuvą pasirinkti? O gal nė viena iš paruoštų detalių neatitinka Jūsų lūkesčių? Galime Jums padėti! Šviestuvų gaubtai, lempų stovai, ir lemputės - tai elementai, kuriuos galima laisvai derinti tarpusavyje, kad sukurtumėte idealų šviestuvą.

Šviestuvai

Pakabinami, pastatomi, sieniniai arba naktiniai ir staliniai šviestuvai yra nepakeičiami interjero dizaino elementai. Apšvietimas atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje erdvėje.Tinkamai parinkti šviestuvai gali išryškinti atskirus interjero elementus ir paslėpti tai, kas neturėtų būti matoma iš pirmo žvilgsnio. Todėl pagrindinis elementas yra lempos gaubtas, kuris turi įtakos ne tik šviesos intensyvumui, bet ir jos sklaidai bei spalvai.

Abažūrai pakabinamoms lempoms, šviestuvų gaubtai stovimiems arba staliniams šviestuvams - FormAdore rasite viską, ko reikia norint patiems susikurti svajonių lempą. Siūlomi šviestuvų gaubtai skiriasi vienas nuo kito stiliumi, dydžiu ar spalva. Nesunkiai rasite modernių šviestuvų gaubtų, taip pat tokių, kurie dera prie tradiciškesnės aplinkos.

Nesvarbu, ar norite gaubto stacionariam, ar pakabinamam šviestuvui, rinkdamiesi turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Svarbu tinkamos spalvos pasirinkimas. Pirmiausia reikia apsvarstyti, kokią funkciją norite, kad atliktų lempos gaubtas. Jei norite apšviesti erdvę, rinkitės šviesios spalvos gaubtą. Jei norite, kad interjere atsirastų atmosferinės šviesos šaltinis, rinkitės tamsesnės spalvos gaubtą.Dizainas turėtų derėti su kitais interjero dekoro elementais. Taip pat nepamirškite, kad šviestuvo gaubtas ir stovas turėtų turėtų sudaryti darnią visumą. Pavyzdžiui, naktinės lempos gaubtas negali būti per didelis, priešingai nei stalinės lempos, kuriai reikia didesnio gaubto.

Šviestuvų stovai

Stovimą apšvietimą sudaro du pagrindiniai elementai. Tai yra lempos gaubtas ir stovas, su kuriais galite susikurti originalų šviestuvą. Rasite įvairių stilių ir medžiagų stovų, kurie dera su mūsų šviestuvų gaubtais.

Lemputės

Pasirinkti lemputę taip pat svarbu, kaip ir šviestuvą. Lemputė gali apšviesti visą kambarį arba tik pasirinktą jo dalį.

LED lemputės H7, E27 arba G80 - tai pavyzdžiai modelių, kuriuos rasite mūsų asortimente. Siūlome ir dekoratyvines lemputes, kurios stebina savo forma, spalva ir dizainu.

LED lemputė pasižymi dideliu šviesos parametrų efektyvumu, ilgaamžiškumu ir patvarumu. Be to, lemputės pagamintos naudojant naujovišką LED technologiją, kurioje nenaudojami kenksmingi junginiai, dėl to jos yra saugios sveikatai ir aplinkai.

Rinkdamiesi lemputę šviestuvui, be dizaino, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą parametrų. Vienas iš jų - pirkti lemputė su tinkamu sriegiu. E27 LED lemputės - tai modeliai su populiariausiu sriegiu, tinkantys daugumai šviestuvų, tačiau siūlome ir mažiau standartinių variantų, tokių kaip H7 LED lemputė, E12 arba E14. Svarbi aplinkybė yra pasirinktos lemputės šviesos temperatūra. Šilta balta spalva (2700-3600 K) puikiai tinka atpalaiduojančiam interjerui, neutrali spalva (3700-4700 K) yra universaliausia, puikiai pabrėžianti modernaus interjero charakterį, o šalta spalva (4800-11000 K) stimuliuoja ir skatina susikaupimą.Šviestuvų priedai suteikia galimybę susikurti unikalų lubinį, naktinį ar stovimą šviestuvą, kuris įspūdingai pabrėš interjero dizaino pobūdį ir suteiks jam individualią išraišką.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką