PRISTATYMAS + MOKĖJIMAS

Užsakytas prekes supakuoja besišypsanti FormAdore darbuotojai, kad jos pasiektų jus ne tik greitai, bet ir saugiai. Dauguma užsakymų apdorojami per 24 valandas, tačiau dėl siūlomų produktų įvairovės kai kuriuos iš jų reikia pristatyti tiesiogiai iš gamintojo, o tai turi įtakos pristatymo datai. Kiekvienos prekės aprašyme pateikiama informacija apie pristatymo laiką darbo dienomis, bei nurodomas numatomas laikas nuo užsakymo pateikimo iki pakuotės perdavimo kurjeriui datos.

Pristatymas

FormAdore parduotuvėje užsakytus produktus Jums galime pristatyti šiais būdais:


  Prekių pristatymas kurjeriu - Venipak kurjeris pristato siuntas per dvi darbo dienas, skaičiuojant nuo išsiuntimo dienos, nuo 8.00 iki 17.00 val. Numatomas pristatymo laikas bus įtrauktas į tekstinį pranešimą ir el. laišką. Kurjeris du kartus bandys pristatyti siuntą, o tuo atveju, jei gavėjo nebus nurodytu adresu, bus išsiųstas pranešimas el. paštu. Siuntinys 5 dienas lauks Venipak terminale, kol užsakymas bus pristatytas pakartotinai arba grąžintas. Siuntinį galima stebėti adresu https://venipak.lt/
  Jei dėl techninių priežasčių turime išsiųsti jūsų užsakymą atskiromis siuntomis, už siuntą būsite apmokestinti tik vieną kartą.

  Prekių pristatymas į paštomatus - Jei pasirinkote prekių pristatymą į LP Express arba Omniva, paštomatus, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės. Siuntą iš LP Express paštomato galima per 72 valandas, o iš Omniva – per 7 dienas Jums patogiu metu. Apie gautą siuntą būsite informuoti turimais kontaktais (SMS, el. paštu).

  Nemokamas siuntimas

  Perkant už 80 € ir daugiau – siuntimas nemokamas. Perkant iki 80 € pristatymo kaina – 4,95€.

  MOKĖJIMAS

  FormAdore parduotuvėje užsakytus produktus Jums galime pristatyti šiais būdais:


   Elektroninė bankininkystė - atsiskaitymas vyksta per „Montonio“ mokėjimų sistemą. Banką, iš kurio norėsite mokėti, galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Mokėjimams per el. bankininkystes priimti naudojame mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP). MIP tai paslauga, kai mokėtojas licencijuotam tarpininkui suteikia trumpalaikę ribotą prieigą prie savo mokėjimo sąskaitos per internetinę bankininkystę, kad tarpininkas mokėtojo vardu suformuotų mokėjimo pavedimą.

   Banko kortele - Už el. parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti kredito kortelėmis „VISA“ ir „Mastercard“. Patvirtinus užsakymą būsite nukreipti į saugią mokėjimo kortelės autorizavimo sistemos svetainę, kurioje užpildžius formą iš jūsų kortelės bus nuskaičiuota mokėtina suma.

   Atsiskaitymas gavus prekes (COD) - pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, Jūs turėsite galimybę atsiskaityti grynais arba kortele kurjeriui, kai šis perduos Jums prekes. Taip pat galėsite atsiskaityti kortele, kai prekės bus pristatytos į pasirinktą LP Express arba Omniva paštomatą.

   PayPal - prisijungę prie PayPal sistemos galite saugiai ir patogiai sumokėti mokėtiną sumą keliais paspaudimais be jokių papildomų mokesčių. Garsi pasaulinė sistema garantuoja aukščiausią saugumo lygį.

   Pagal išankstinę sąskaitą - užsakymą apmokėsite klasikiniu bankiniu pavedimu į FormAdore sąskaitą. Kad galėtume identifikuoti jūsų mokėjimą, pavedimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį, kurį gavote užsakymo patvirtinimo el. laiške.

   Įmonės FORMADE, valdančios parduotuvę „FormAdore“, banko sąskaitos numeris:

   mBank S.A.
   PL30 1140 1010 0000 5492 2600 1002
   FORMADE
   Marszałkowska 34/50
   00-554 Warszawa

   Visi mokėjimo būdai atitinka aukščiausius Jūsų duomenų saugumo standartus.   • Privatumo politika

   © 2005 - 2023 FORMADE. Visos teisės saugomos. 0.023

   Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką