Sieniniai laikrodžiai

400 prekių

Šie laikrodžiai nuėjo ilgą kelią, kol pateko į pagrindinį namų įrangos arsenalą. Bėgant amžiams sieniniai laikrodžiai darėsi vis funkcionalesni, kol galiausiai tapo nuolatine namų, traukinių stočių, viešbučių, biurų, restoranų dalimi. Šiandien laikrodis ant sienos turi atitikti funkcionalumo, kokybės ir dizaino reikalavimus. Jų mechanizmas veikia panašiu principu, tik konstrukcija suteikia daugiau galimybių.

Modernūs sieniniai laikrodžiai - tai pasiūlymas tiems, kurie vertina originalius dizaino sprendimus. Jų priešingybė - retro laikrodžiai, stilizuoti pagal seną stilių, skleidžiantys senų laikų atmosferą. Švytuokliniai laikrodžiai ir dideli sieniniai laikrodžiai su gegute taip pat laikomi klasika. Stoties laikrodžiai tapo atskira kategorija. Jie užkariavo senovinio stiliaus mėgėjų, trokštančių XIX a. atmosferos, širdis. Medinius sieninius laikrodžius savo ruožtu renkasi kaimiško stiliaus, kuriame pagrindinis vaidmuo tenka medienai, mėgėjai. Įdomus pasiūlymas yra 3D laikrodžiai - šie trimačiai stilingi sieniniai laikrodžiai tiks ir moderniame interjere. Patiems mažiausiems yra sukurti laikrodžiai vaikams.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 7
Pasirinkti filtrai:
Rodyti:

Kurį sieninį laikrodį pasirinkti?

Sieninis laikrodis, kadaise buvęs privalomas kiekvieno interjero elementas, šiandien prisikelia antram gyvenimui ir tampa svarbia namų, biurų ar viešbučių erdvių įrengimo dalimi. Be praktinių funkcijų, jis atlieka ir apdailos funkciją, suteikdamas interjerui savitumo bei padarydamas jį unikalų. Laikrodis gali būti žaviai senamadiškas arba bekompromisiškai modernus. Kad ir koks būtų stilius, sieninis laikrodis yra išskirtinis, akį traukiantis priedas. Jei jaučiate, kad Jūsų namams trūksta kažko, Jus erzina tuščia svetainės siena arba norite suteikti išraiškingumo beasmenei biuro erdvei, sieninis laikrodis yra puikus sprendimas. Kurį pasirinkti?

Pasirinkite stilių

zegary nowoczesne

Šiuolaikiniai laikrodžiai

Paprastos formos arba, priešingai, stebinančios, originalios formos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, plieno, stiklo, porceliano, medžio. Dažnai be skaičių ant ciferblato, kurių funkciją atlieka kiti laikrodžio elementai. Be garso, o kartais beveik nematomi! Jie puikiai tinka moderniam, pramoniniam interjerui, kuriame vyrauja plytų ir betono sienos.Šiuolaikiniai sieniniai laikrodžiai taip pat tinka biurams, viešbučiams ir kitoms komercinėms patalpoms.

Klasikiniai laikrodžiai

Prašmatnūs ir elegantiški židinio laikrodžiai, klasikiniai sieniniai laikrodžiai, romantiški laikrodžiai su švytuokle arba laikrodžiai su gegutėmis, kurių ciferblate puikuojasi romėniški skaitmenys. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, natūralių spalvų ir klasikinių formų, jie puikiai papildys tradicinio dekoro interjerą. Priešingai, juos taip pat galite naudoti pramoniniu ar palėpės stiliumi įrengtame kambaryje.

Retro laikrodžiai

Retro stiliaus mėgėjus sudomins tokie modeliai kaip Cronotime, atgaivinantis gerai žinomą laikrodį, kurį 60-aisiais sukūrė Pio Manzu, Pendulum Square su švytuokle, derinantis tradicijas ir modernumą, arba Harriet modelis, kuris siejasi su Provanso stiliumi ir tinka jaukiems, idiliškiems interjerams. Retro sieniniai laikrodžiai yra stilizuoti, kad atrodytų kaip seni laikrodžiai. tačiau jų mechanizmas yra nepriekaištingas.

zegary skandynawskie

Stoties laikrodžiai

Sunkus, platus rėmas, paprastai pagamintas iš metalo arba medžio, aiškus ciferblatas su gradacijomis ir juodos spalvos rodyklėmis - tai geležinkelio stočių laikrodžių skiriamieji ženklai. Nuorodos į klasikines, puikiai atpažįstamas formas ir pavidalus yra vintažinio stiliaus esmė. Tokie sieniniai laikrodžiai suteiks charakterio bet kokiam interjerui, ypač santūriomis spalvomis dekoruotoms butų ir biurų erdvėms.

Virtuvės sieniniai laikrodžiai

Virtuvės sieniniai laikrodžiai tapo atskira kategorija. Kodėl? Visų pirma todėl, kad laiko kontrolė jokioje kitoje patalpoje nėra tokia svarbi kaip virtuvėje. Maisto gaminimas, kepimas, troškinimas - kulinarinę veiklą dažnai reikia stebėti minučių tikslumu. Virtuvės laikrodžiai pasižymi lengvai įskaitomu ekranu, nes vieno žvilgsnio turi pakakti norint nustatyti, kiek laiko liko tam tikram patiekalui paruošti.

Kuri laikrodžio medžiaga tinka jūsų interjerui?

zegary w drewnianej ramie

Mediena

Mediena yra universali ir nesenstanti. Ji niekada neišeis iš mados, tinka beveik prie bet kokio interjero ir gerai atrodo kartu su kitomis medžiagomis. Todėl medinio sieninio laikrodžio pasirinkimas yra saugus. Natūralios spalvos medinis rėmas yra klasikinis sprendimas namams ar biurui. Mėgstantys daugiau medienos gali rinktis laikrodį, pagamintą tik iš medžio. Toks modelis puikiai atrodys skandinaviško ar Provanso stiliaus interjeruose.

Plieno

Minimalistiniai, matiniai arba blizgūs, sidabro, chromo arba vario spalvos plieniniai sieniniai laikrodžiai yra originalus dekoratyvinis elementas. Kadangi laikrodžiai pagaminti iš plieno, jiems nereikia papildomų papuošimų - net ir be jų jie traukia dėmesį. Plienas suteikia jiems rafinuotumo, o paprasta forma paverčia juos elegancijos kvintesencija. Puikiai tinka industrinėms, palėpės erdvėms ir interjerams su raw dekoru.

Stiklas

Sieniniai laikrodžiai gali būti pagaminti iš skaidraus, blizgaus arba matinio stiklo. Pirmieji ypač efektingai atrodo ryškiaspalvių sienų, padengtų įdomios tekstūros tapetais, fone. Matinį stiklą galima dažyti neprarandant jo skaidrumo. Stikliniai laikrodžiai tinka modernaus stiliaus interjeruose, biuruose, viešbučiuose ar konferencijų salėse. Jie bus naudingi visur, kur svarbu universalumas ir elegancija. Tačiau taip pat bus originalus dekoratyvinis elementas - subtilus ir be nereikalingų ornamentų.

Spalvos

Prislopintos, minimalistinės spalvos

Balta, juoda, įvairūs pilkos spalvos atspalviai su subtiliais išraiškingesnių spalvų akcentais, pavyzdžiui, raudonomis rodyklėmis... Tokios spalvos sieninis laikrodis yra saugus ir kartu labai elegantiškas pasirinkimas. Prislopintų spalvų laikrodis suteiks klasės bet kokiam interjerui ir derės prie jo net tada, kai sugalvosite pakeisti sienų spalvą ar nutapyti raštuotus tapetus.

Ryškūs raštai ir sodrios spalvos

O kaip dėl akį traukiančio, išskirtinio, ryškios spalvos aksesuaro? Puikus pasirinkimas - vienspalvis, sodrios spalvos sieninis laikrodis. Tokio tipo sieniniai laikrodžiai tiks prie griežtų, loftą primenančių interjerų. Taip pat prie santūrių spalvų butų ir biurų. Drąsiausieji gali pasirinkti kontrastingą spalvų derinį, pavyzdžiui, pakabinti geltoną laikrodį ant oranžinės sienos.

Laikrodžiai su atspaudais ant ciferblato

Kai kas drąsiems! Laikrodžio su tokiu atspaudu neįmanoma apeiti abejingai. Jei prie išraiškingo įvairiaspalvio rašto pridėsite neįprastą formą, efektas tikrai patrauks akį! Tačiau sieninis laikrodis su spauda ant ciferblato gali patikti ir klasikams. Tereikia pasirinkti klasikinių spalvų, pavyzdžiui, juodos ir baltos, laikrodį.

Forma ir pavidalas

zegary minimalistyczne

Minimalistiniai laikrodžiai

Paprastos, aptakios formos, prislopintos spalvos, paprastas dizainas - tai minimalistinių sieninių laikrodžių, kurie tiks bet kokiame interjere, savybės. Nusprendę dėl tokio laikrodžio modelio, galite būti tikri, kad jis ilgai išliks interjere. Juk klasika niekada nebūna nuobodi! Minimalistinių sieninių laikrodžių kategorijos lyderis yra olandų prekės ženklas Karlsson.

Dideli sieniniai laikrodžiai

Jie yra ne tiek akcentas, kiek dominuojantis taškas. Jei nuspręsite pasirinkti didelį sieninį laikrodį, turite atsižvelgti į tai, kad jis visiškai dominuos interjere ir bus pirmas elementas, kuris kris į akis žmogui, peržengusiam kambario slenkstį.

Švytuokliniai laikrodžiai

Šiais laikais sieninio laikrodžio švytuoklė gali būti ne tik sunkus rutuliukas, svyruojantis laikrodžio mechanizmo apačioje, bet ir vonios kamščio grandinėlė ar net... liniuotė. Tačiau tradicinių laikrodžių mėgėjai ras švytuoklinius laikrodžius, kurie matuoja sekundes klasikine forma. Didelis formų, spalvų ir dizaino pasirinkimas leidžia pritaikyti laikrodį prie pasirinkto stiliaus (retro, vintažinis, modernus), neatsisakant švytuoklės.

Laikrodžiai su gegutėmis

Laikrodis su gegute yra absoliuti laikrodžių klasika. Naujovė ir itin patogus sprendimas yra laikrodžiai su šviesos jutikliu, kurio dėka kukavimo mechanizmas išsijungia išjungus šviesą, todėl naktį nepabunda gyventojai. Laikrodis su gegute, kaip ir švytuoklinis laikrodis, interjerui suteikia senų laikų atmosferą.

O jauniausiems...

zegary dziecięce

Vaikiški laikrodžiai

Rinkdamiesi sieninį laikrodį savo vaiko kambariui, galite pasitelkti vaizduotę, kaip tai darė išradingi laikrodžių vaikams dizaineriai. Spalvų, raštų ir formų įvairovė leidžia ieškoti laikrodžio vaiko kambariui ir maloniai sugrįžti į jaunystės metus! Kreidelės vietoj rankų ar beprotiški skaičiai - šiuo atveju nereikia bijoti ryškių spalvų ar būtybių tiesiai iš pasakos. Juk svarbiausia, kad vaikas, besimokantis skaityti laiką, šypsotųsi!