Česnako spaustukai

22 prekių

Geras česnakų presas? Efektyvus ir stilingas! Ir tik tokius rasite šioje svetainėje. Kiekvieno tinkamo česnakų preso smulkinimo elementas turi būti pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tik dėl tokios konstrukcijos išspaudiklis ilgai tarnaus ir, žinoma, kruopščiai išspaus česnako skilteles. Kuo dar išsiskiria geras česnakų presas? Jį naudoti beveik nesudėtinga, todėl neskauda rankų.

Šiame puslapyje taip pat rasite česnakų smulkintuvus. Juos ypač rekomenduoja gurmanai ir virėjai, kurie teigia, kad pjaustytos česnako skiltelės geriau išlaiko aromatą nei smulkintos. Belieka tik nuspręsti, ar naudoti česnakų smulkintuvą, ar česnakų presą, ir netrukus galėsite mėgautis tikrai aromatingais česnakais savo patiekaluose...

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Česnakų spaustukas Inspired

80,90 €

Česnakų spaustukas Inspired

Eva Solo(8)
Česnakų spaustukas Good Grips

24,01 €

Česnakų spaustukas Good Grips

Oxo(3)
Česnakų spaustukas Helix

20,90 €

Česnakų spaustukas Helix

Joseph Joseph
Česnakų spaustukas Zwilling Pro

35,60 €

Česnakų spaustukas Zwilling Pro

Zwilling(1)
Česnakų spaustukas Essential

12,22 €

Česnakų spaustukas Essential

Brabantia(4)
Česnakų spaustukas Galien

19,99 €

Česnakų spaustukas Galien

Moha
Česnakų spaustukas Garlico

50,30 €

Česnakų spaustukas Garlico

Gefu
Česnako pjaustyklė Gourmet

56,87 €

Česnako pjaustyklė Gourmet

WMF
Česnakų spaustukas Pelikan

17,90 €

Česnakų spaustukas Pelikan

Moha
Česnakų spaustukas Profi Plus

48,45 €

Česnakų spaustukas Profi Plus

WMF(1)
Česnakų spaustukas Agilo

27,20 €

Česnakų spaustukas Agilo

Gefu
Česnakų spaustukas Profile 2.0

18,75 €

Česnakų spaustukas Profile 2.0

Brabantia
Česnako pjaustyklė Aglioli

29,30 €

Česnako pjaustyklė Aglioli

Gefu
Česnakų spaustukas Easy Press Pro

32,63 €

Česnakų spaustukas Easy Press Pro

Moha
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

Česnakas vertinamas dėl savo skonio, žinomas dėl daugybės sveikatai naudingų savybių, o sutraiškytas turi specifinį aromatą - tai, žinoma, česnakas! Galite jį mylėti, galite jo nekęsti, bet viena aišku: pridėtas į patiekalus ir padažus jis aiškiai pabrėžia jų skonį. "FormAdore" netrūksta česnakų mylėtojų, o kiekvieno iš jų virtuvėje garbingą vietą užima česnakų presas. Mes taip pat paruošėme jums tokių virtuvės priedų pasirinkimą!

"FormAdore" česnakų presai - patvarūs ir tvirti

Naminis padažas bulvių apkepui, makaronai su krevetėmis, žolelių sviestas sumuštiniams arba aštraus ir ryškaus skonio mėsos marinatas - smulkintas česnakas puikiai tiks visiems šiems patiekalams. Česnaką susmulkinti daug lengviau naudojant iš tvirtų medžiagų pagamintą česnakų presą. Labai svarbu, kad ašmenys būtų pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl mūsų pasiūlyme rasite tik šios medžiagos modelius. Dėl jų česnakai laisvai teka per krepšelio sietą, plienas papildomai vertinamas dėl atsparumo įvairiems pažeidimams, o tai užtikrins ilgą naudojimą.

Rinkdamiesi česnakų presą atkreipkite dėmesį į rankenų formą ir medžiagą. Modelis su neslystančia rankena labai palengvins darbą virtuvėje.

Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi česnakų presą?

"FormAdore" rasite įvairių modelių spaustuvių, kurių dėka galite susmulkinti česnaką be didelių pastangų. Geriausiai jūsų poreikius atitinkančio gaminio pasirinkimo kriterijumi gali būti bent jau krepšelio dydis. Kuo jis didesnis, tuo daugiau česnako skiltelių galite sutraiškyti vienu paspaudimu. Jei norite, kad česnakų presas būtų visada po ranka ir taptų dekoratyviniu virtuvės aksesuaru, rinkitės modelius su skylute pakabinimui. Mūsų virtuvinės žnyplės yra ne tik tvirtos, bet ir funkcionalios. Jie jus sužavės lengvu valymu ir paprastu valdymu. Daugeliui mūsų gaminių suteikiama ilgalaikė garantija.

Pjaustyklė, o ne spaustuvė? Jūs galite tai padaryti!

Žinome, kad kai kurie žmonės mieliau česnaką pjausto mažesniais gabalėliais, pavyzdžiui, kubeliais ar juostelėmis, nei smulkina, todėl mūsų asortimente yra pjaustytuvų. Jie skirti česnakams smulkinti, tačiau išlaiko jų unikalų skonį ir aromatą. Daugelis jų yra tokio elegantiško dizaino, kad juos galima statyti ant valgomojo stalo. Kad per pietus ar vakarienę kiekvienas svečias galėtų pagardinti patiekalą pagal savo skonį.

Jei ieškote mėsmalės arba česnakų smulkintuvo, "FormAdore" yra geriausia vieta apsipirkti. Daug dėmesio skiriame tam, kad siūlomi virtuvės reikmenys būtų ne tik patvarūs ir tarnautų ilgus metus, bet ir puikiai atrodytų virtuvėje ar valgomajame. Jei ieškote bulvių trintuvo, turime jums gerų naujienų - turime įvairių bulvių trintuvų įrankių, kurie padės greitai ir lengvai mėsos ir bulvių košės Mūsų bulvių trintuvų asortimentas padės greitai ir lengvai pagaminti bulvių košę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką