Tualeto, unitazo šepečiai su popieriaus laikikliu

139 prekių

Kiekviename vonios kambaryje būtina turėti šį elementą. Tualeto šepetys neturi būti daiktas, paslėptas už santechnikos įrangos. Gerai pagamintas, įdomios formos unitazo šepetys bus ne tik naudingas, bet ir dekoratyvus. Mūsų parduotuvėje rasite modernių linijų šepečių, pagamintų iš nerūdijančio plieno, geometrinių arba paprastų, aptakių formų, linksmų, spalvingų pasiūlymų iš plastiko. Galbūt akį patrauks tualeto šepetys su popieriaus laikikliu? Tokie prekių ženklai kaip Koziol, Zack ar Blomus vieni kitus lenkia kurdami plačias vonios kambario aksesuarų kolekcijas. Tarp jų rasite kažką ypatingo savo vonios kambariui. Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Tualeto šepetys/popieriaus laikiklis Linea poliruotas

216,20 €

Tualeto šepetys/popieriaus laikiklis Linea poliruotas

Zack(3)
Tualeto šepetys Flex

50,20 €

Tualeto šepetys Flex

Joseph Joseph(1)
    Tualeto šepetys Flex

    50,20 €

    Tualeto šepetys Flex

    Joseph Joseph(1)
Tualeto šepečio ir popieriaus laikiklis EasyStore

100,30 €

Tualeto šepečio ir popieriaus laikiklis EasyStore

Joseph Joseph(3)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Prie sienos tvirtinamas

Mūsų parduotuvėje parduodami sieniniai tualeto šepečiai gaminami iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno ir yra paprastų, cilindro arba geometrinių formų. Tokio tipo šepečiai tiks tiek moderniai, tiek klasikiniu stiliumi įrengtiems vonios kambariams ir tualetams. Šepečio tvirtinimo prie sienos būdas (varžtais arba klijais) yra itin paprastas. Tai - elegantiškas ir nedaug vietos užimantis sprendimas mažiems vonios kambariams.

Laisvai pastatomas

Laisvai pastatomi būna su neslystančiais pagrindais, kad nesubraižytų grindų. Pagaminti iš įvairių medžiagų, metalo ir plastiko. Universalūs ir praktiški. Platus spalvų ir formų asortimentas leidžia išsirinkti modelį, puikiai derantį prie vonios kambario ar tualeto.

Paprasta ir elegantiška

Stilingi, paprasti ir elegantiški tualeto šepečiai yra būtinas šiuolaikinio vonios kambario reikmuo. Nuosaikių spalvų, pagaminti iš tauriojo metalo, blizgūs arba matiniai, jie dera prie minimalistinio ar skandinaviško interjero. Tinkama konstrukcija užtikrina objekto stabilumą. Aukšta pagaminimo kokybė garantuoja ilgą naudojimo laiką.

Spalvinga ir linksma

Mūsų parduotuvėje yra daugybė tualeto šepečių, kurie privers nusišypsoti. Šepetys, kurio galas yra katės galva, ateivio akis ar puodelis - tai tik keli netradicinio dizainerių požiūrio į šį kasdienį daiktą pavyzdžiai. Jei prie to pridėsime aukščiausią gamybos kokybę ir platų galimų spalvų pasirinkimą, vonios ar tualeto pagyvinimo efektas bus garantuotas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką