Nuotraukų, fotoalbumai

60 prekių

Vaikystės, svarbių įvykių ir kelionių nuotraukos yra mūsų asmeninė didžiausių pergalių, o kartais ir nesėkmių kronika. Taigi nedvejokite, į pagalbą prisiminimams kurti skuba fotoalbumai! Nesvarbu, ar tai būtų 10x15, 13x18, ar 15x21 cm, tikrai rasite tinkamą nuotraukų albumą kiekvienam formatui. Patikėkite mūsų žodžiais: niekaip nepavyks peržiūrėti visų kompiuteryje saugomų nuotraukų, tačiau yra didelė tikimybė, kad albumą ar atsiminimų knygą peržvelgsite daugybę kartų. Galite rinktis klijuojamą nuotraukų albumą, tradicinį albumą su kišenėmis ir net nuotraukų dėžutę. Tikrai rasite ką nors sau tinkamo!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Nuotraukų albumas Memories

43,10 €

Nuotraukų albumas Memories

Design Letters(1)
Nuotraukų albumas Uni Classic Wedding Edition

42,00 €

Nuotraukų albumas Uni Classic Wedding Edition

Semikolon(2)
Nuotraukų albumas Classic Event vestuvinis

36,80 €

Nuotraukų albumas Classic Event vestuvinis

Semikolon
Nuotraukų albumas Printworks Happy Times

55,80 €

Nuotraukų albumas Printworks Happy Times

Printworks
Nuotraukų albumas Uni Classic vestuvinis XL

89,30 €

Nuotraukų albumas Uni Classic vestuvinis XL

Semikolon
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Nuotraukų albumai ir nuotraukų dėžutės

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių tipų nuotraukų albumų: tradicinių albumų su kišenėmis, juodų retro nuotraukų albumų su specialiais kampų lipdukais ir išskleidžiamų nuotraukų albumų, perrištų žavingu kaspinu.

Ekspertų patarimai

Alternatyva albumams - dekoratyvinės nuotraukų dėžutės - taip pat puikus būdas saugoti nuotraukas.

Siūlome jums vokiečių prekės ženklo Semikolon albumus ir nuotraukų dėžutes, žinomus dėl savo paprasto dizaino ir turtingos spalvų paletės. Specialiai sukurta spalvų sistema leidžia nuolat papildyti kolekciją naujais gaminiais: sąsiuviniais, aplankalais, segtuvais. Dėl to šios bendrovės gaminiai sudaro harmoningus rinkinius, kurie bus puikiai įvertinti, kai pateiksite juos ant lentynos.

Tarp mūsų parduotuvėje siūlomų nuotraukų albumų rasite ir didelių, rankomis siuvinėtų albumų, kurių viršeliai aptraukti švelnaus rašto ir pastelinių spalvų audiniu, ir mažesnių modelių, 10 x 15 cm dydžio nuotraukų albumų bei dėžučių su dangteliu ir juostele bei langeliu mėgstamiausiai nuotraukai. Čia pateiktų gaminių privalumas neabejotinai yra tai, kad juos galima rinktis iš įvairių spalvų ir dydžių, todėl galėsite susikurti vienodo stiliaus asmeninį nuotraukų archyvą.

Kampų lipdukai yra naudingas priedas nuotraukoms prie tradicinių nuotraukų albumų pritvirtinti. Juos galima rinktis juodos, auksinės ir kreminės spalvos ir priderinti prie bet kurio mūsų albumo. Mūsų albumuose taip pat yra papildomų kišenėlių kompaktiniams diskams ar smulkiems suvenyrams laikyti.

Ekspertų patarimai

Rinkdamiesi albumą atkreipkite dėmesį į jo konstrukcijos kokybę - juk jis skirtas naudoti daugelį metų!