Nuotraukų albumai

42 prekių

Vaikystės nuotraukos, svarbių įvykių ir kelionių nuotraukos yra mūsų asmeninė didžiausių pergalių, o kartais ir didžiausių mados nesėkmių kronika. Tačiau nepamirškite, kad viskas sugrįžta, galbūt nepatogios nuotraukos iš praeities šiandien gali įrodyti jūsų tendencijų pojūtį? Taigi nedvejokite, tiesiog kurkite nuotraukas! Nesvarbu, ar tai būtų 10x15, 13x18, ar 15x21 cm - nesvarbu, tikrai rasite tinkamą nuotraukų albumą kiekvienam formatui. Patikėkite mūsų žodžiais: niekaip nepavyks peržiūrėti visų kompiuteryje saugomų nuotraukų, tačiau yra didelė tikimybė, kad albumą ar atminimo knygą peržiūrėsite daugybę kartų. Galite rinktis įklijuojamą nuotraukų albumą, tradicinį albumą su kišenėmis ir net nuotraukų dėžutę. Tikrai rasite ką nors sau tinkamo!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Nuotraukų albumas Memories

40,66 €

Nuotraukų albumas Memories

Design Letters(1)
Nuotraukų albumas Uni Classic Wedding Edition

35,80 €

Nuotraukų albumas Uni Classic Wedding Edition

Semikolon(1)
Lipdukai nuotraukoms klijuoti Printworks

7,37 €

Lipdukai nuotraukoms klijuoti Printworks

Printworks(1)
48 vnt.Kampiniai lipdukai nuotraukoms Printworks juodas 48 vnt.

7,37 €

Kampiniai lipdukai nuotraukoms Printworks juodas 48 vnt.

Printworks
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Nuotraukų albumai ir nuotraukų dėžutės

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių tipų nuotraukų albumų: tradicinių albumų su kišenėmis, juodų retro nuotraukų albumų su specialiais kampų lipdukais ir išskleidžiamų nuotraukų albumų, perrištų žavingu kaspinu.

Ekspertų patarimai

Alternatyva albumams - dekoratyvinės nuotraukų dėžutės- taip pat puikus būdas saugoti nuotraukas.

Siūlome jums vokiečių prekės ženklo "Semikolon" albumus ir nuotraukų dėžutes, žinomus dėl savo paprasto dizaino ir turtingos spalvų paletės. Specialiai sukurta spalvų sistema leidžia nuolat papildyti kolekciją naujais gaminiais: sąsiuviniais, aplankalais, segtuvais. Dėl to šios bendrovės gaminiai sudaro harmoningus rinkinius, kurie bus puikiai įvertinti, kai pateiksite juos ant lentynos ar vitrinos.

Tarp mūsų parduotuvėje siūlomų nuotraukų albumų rasite ir didelių, rankomis siuvinėtų albumų, kurių viršeliai aptraukti švelnaus rašto ir pastelinių spalvų audiniu, ir mažesnių modelių, 10 x 15 cm dydžio nuotraukų albumų ir dėžučių su dangteliu su juostele ir langeliu mėgstamiausiai nuotraukai. Čia pateiktų gaminių privalumas neabejotinai yra tai, kad juos galima rinktis iš įvairių spalvų ir dydžių, todėl galėsite susikurti vienodo stiliaus asmeninį nuotraukų archyvą.

Kampų lipdukai yra naudingas priedas nuotraukoms prie tradicinių nuotraukų albumų pritvirtinti. Juos galima rinktis juodos, auksinės ir kreminės spalvos ir priderinti prie bet kurio mūsų albumo. Mūsų albumuose taip pat yra papildomų kišenėlių filmams, nuotraukų kompaktiniams diskams ar smulkiems suvenyrams laikyti.

Ekspertų patarimai

Rinkdamiesi albumą atkreipkite dėmesį į jo konstrukcijos kokybę - juk jis skirtas naudoti daugelį metų!
Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką