Tvarka virtuvėje

148 prekių

Virtuvė nėra ta patalpa, kurią galima vadinti namų puošmena. Vis dėlto norime, kad jis spindėtų švara. Juk ten dažnai baigiasi visi vakarėliai. Todėl siūlome, kaip palaikyti tvarką virtuvėje ir kokius valymo reikmenis būtina turėti virtuvėje.

Virtuvei valyti reikia geros kokybės šluostės ir patogus šepečiai ir šluotos. Taip pat verta apsiginkluoti veiksminga valymo priemonės (pvz., plieniniams puodams valyti). Virtuvė tvarkinga ne tik per šventes, bet ir kasdien. Todėl visada turėtumėte turėti šlavimo mašina! Virtuvėje susidaro daugybė atliekų, taip pat ir biologinių. Maisto likučiai turėtų būti dedami į specialią namų komposteriai. "FormAdore" rasite visus reikiamus virtuvės valymo reikmenis!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo

70,78 €

Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo

Eva Solo
Kompostavimo kibiras Campo

46,10 €

Kompostavimo kibiras Campo

Joseph Joseph(3)
Dulkių siurblys Alessi SG67

151,67 €

Dulkių siurblys Alessi SG67

Alessi(2)
Šluotelė su semtuvėliu Compact Good Grips mini

10,53 €

Šluotelė su semtuvėliu Compact Good Grips mini

Oxo(7)
Šluotelė su semtuvėliu Icon Broom

115,44 €

Šluotelė su semtuvėliu Icon Broom

Ferm Living
Daržovių plovimo šepetys Cuisipro

7,14 €

Daržovių plovimo šepetys Cuisipro

Cuisipro(1)
Indų plovimo šepetys Oxo su skysčio talpykla

9,27 €

Indų plovimo šepetys Oxo su skysčio talpykla

Oxo(3)
Valymo priemonių organizatorius CupboardStore ant ratukų

27,20 €

Valymo priemonių organizatorius CupboardStore ant ratukų

Joseph Joseph(1)
Nerūdijančio plieno valymo pirštinė Simplehuman

7,79 €

Nerūdijančio plieno valymo pirštinė Simplehuman

Simplehuman(1)
Kompostavimo kibiras Compo

46,10 €

Kompostavimo kibiras Compo

Joseph Joseph(1)
Daržovių plovimo pirštinės Mastrad

7,35 €

Daržovių plovimo pirštinės Mastrad

Mastrad
Indukcinės kaitlentės grandiklis Polito

15,80 €

Indukcinės kaitlentės grandiklis Polito

Gefu(1)
Valymo priemonių organizatorius CupboardStore pakabinamas

24,20 €

Valymo priemonių organizatorius CupboardStore pakabinamas

Joseph Joseph
Šluotelė su semtuvėliu Bloomingville 16,5 cm

16,20 €

Šluotelė su semtuvėliu Bloomingville 16,5 cm

Bloomingville
7 vnt.NaujienaIndų šluostės Day 7 vnt.

55,60 €

Indų šluostės Day 7 vnt.

Ferm Living
Grandiklis Blanko skirta indukcinei kaitlentei

27,17 €

Grandiklis Blanko skirta indukcinei kaitlentei

Gefu(2)
2 vnt.NaujienaVirtuviniai rankšluosčiai Graphium 2 vnt.

20,40 €

Virtuviniai rankšluosčiai Graphium 2 vnt.

Menu
2 vnt.NaujienaVirtuviniai rankšluosčiai Coffee 50 x 70 cm 2 vnt.

23,80 €

Virtuviniai rankšluosčiai Coffee 50 x 70 cm 2 vnt.

Hübsch
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Tvarkingumas virtuvėje

"FormAdore" rasite viską, ko reikia švarai palaikyti! Su mūsų siūlomais moderniais valymo reikmenimis namų valymas taps lengvas ir malonus, o jūsų namai spindės kaip niekada anksčiau.

Virtuvės šluostės - būtinos kiekvienuose namuose

Šluostės valymo šluostės yra praktiška įranga.. Jie palengvina kasdienius valymo darbus, Jie puikiai tinka indams šluostyti, langams plauti ar dulkėms valyti. Galime rinktis iš trijų rūšių audinių. Medvilninės virtuvės šluostės yra populiariausios virtuvės šluostės. Jie yra patvarus, atsparus aukštai temperatūrai ir malonus liesti. Medvilninis audinys pasižymi puikiomis higroskopinėmis higroskopinės savybėstodėl puikiai tinka indams šluostyti, taip pat kaip šluostė stiklui ar dulkėms valyti. Savo ruožtu lininės virtuvės šluostėspalyginti su medvilniniais audiniais, yra dar labiau sugeria.! Lininė šluostė gali sugerti iki 25 proc. vandens ir išlikti sausa, todėl daug lengviau palaikyti tvarką virtuvėje. Be to, virtuvės šluostė iš lino labai greitai džiūstatodėl nėra palankios mikrobams daugintis. Paskutinės valymui reikalingos šluostės yra dulkių šluostės pagamintas iš mikropluošto. Dėl naujoviškos konstrukcijos, jie neperneša dulkių iš vienos vietos į kitą.bet įkalinti jį savo struktūroje. Jis taip pat idealiai tinka langams ir kitiems stikliniams paviršiams, nes nepalieka dryžių.

Valymo šepetys - nepakeičiamas įrankis namams valyti

Valymo šepetys yra nepakeičiamas daiktas kiekvienoje virtuvėje! "FormAdore" rasite daugybę modelių šepečiai ir šveitikliaikurie skiriasi savo paskirtimi ir palengvina kasdienį virtuvės valymą. Šepetys su kietu galu Šepetėlis su kietais galais idealiai tinka visiems, kuriems jau atsibodo sunkiai pašalinami užsilikę maisto likučiai. Kita vertus. Plonas šveitimo šepetys su specialiai suformuotu tai nepakeičiama įranga, skirta valyti nešvarumams plyšiuose, kampuose ir sunkiai prieinamose vietose. FormAdore taip pat negalėjo praleisti išradingi valymo šepečiaikad kasdienis valymas būtų patogesnis ir malonesnis. Vienas iš jų - patogus ir praktiškas indų plovimo šepetys su nedidele talpykla ir pompa, kuri išpurškia reikiamą indų ploviklio kiekį. Taip pat rasite šepečių, skirtų stalo įrankiams, daržovėms, grybams, skiediniui ar elektrinėms kepsninėms ir skrudintuvams valyti.

Dulkių semtuvėlis ir šluota - privalomi namų valymo reikmenys

Dulkių semtuvėlis ir semtuvėlis yra nepakeičiami namų valymo reikmenys ir patikimi pagalbininkai kovojant su dulkėmis ir trupiniais. Dulkių semtuvėlis ir šluotelė yra funkcionalūs valymo įrankiai pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių ir atsparių lūžimui medžiagų.Todėl įsigytas šepetys ir semtuvėlis tarnaus daugelį metų. Šepetys ir semtuvėlis yra namų valymo reikmenys su žemais kraštais, palengvinančiais dulkių surinkimą, dulkės ir taškeliai ant grindų, bet ne tik. Taip pat rasite dulkių šepetėliaikurie susidoroja su nešvarumais net sunkiai pasiekiamose vietose. Dulkių semtuvėlis su šluotele daugiausia naudojamas valymui, tačiau reikia pabrėžti, kad "FormAdore" turimi modeliai, netrūksta įdomios estetinės išvaizdos.

Būkite ekologiški! Virtuvėje pastatykite namų kompostavimo įrenginį

Namuose įrengtas kompostavimo įrenginys yra puikus sprendimas, leidžiantis sumažinti šalinamų atliekų kiekį.. Nereikia didelės, tam skirtos vietos. Namų komposterisyra pakankamai mažas, kad tilptų mažame balkonearba net spintelėje po virtuvės kriaukle. Pasirinkę tokią įrangą savo virtuvei, galite nesijaudinti dėl nemalonių kvapų, nes moderniame virtuvės komposteryje yra su anglies filtru, neutralizuojančiu nemalonius kvapus, ir sandariu dangteliu. kad nesklistų nemalonūs kvapai. Galite rinktis kompostavimo įrenginį, skirtą virtuvė iš plieno ir plastikogalima įsigyti įvairių formų ir talpos. Rinkdamiesi konkretų modelį atkreipkite dėmesį, ar jis turi rankeną kad būtų patogu nešiotis.

Kaip palengvinti namų valymą? Apsirūpinkite buitinėmis valymo priemonėmis!

Norint išvalyti namus nepriekaištingai, nepakanka tinkamo skuduro ar geros kokybės šluotos. Taip pat reikia valymo priemonėskurie puikiai susidoroja su bet kokiu purvu ir nešvarumais. Jų padedami galėsite puikiai išvalyti namus, nepalikdami dryžių ar negražių žymių ant įrangos ir paviršių. Tarp buitinių valymo priemonių rasite medžio, nerūdijančio plieno ir kitų paviršių priežiūros priemonėsTarp buitinių valymo priemonių rasite produktų, skirtų medienai, nerūdijančiam plienui ir kitiems paviršiams, pavyzdžiui, stiklui, kuriuos geriausia valyti mikropluošto dulkių šluostėmis.

Šluostė, šepetys, dulkių šluota ir valymo priemonės - tai patikimi pagalbininkai, su kuriais namų valymas pagaliau nebebus problema ir vargas!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką