Tvarka virtuvėje

221 prekių

Virtuvė nėra ta patalpa, kurią galima vadinti namų puošmena. Vis dėlto norime, kad ji spindėtų švara. Juk ten dažnai baigiasi visi vakarėliai. Todėl siūlome, kaip palaikyti tvarką virtuvėje ir kokius valymo reikmenis būtina turėti.

Virtuvei valyti reikia geros kokybės šluostės ir patogaus valymo šepetėlio. Taip pat verta apsiginkluoti veiksmingomis valymo priemonėmis (pvz., plieniniams puodams valyti). Virtuvė turi būti tvarkinga ne tik per šventes, bet ir kasdien. Todėl visada reiktų turėti šluotelę! Virtuvėje susikaupia daugybė atliekų, taip pat ir biologinių. Maisto likučiai turėtų būti dedami į specialų namų komposterį. FormAdore rasite visus reikiamus virtuvės valymo reikmenis!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 4
Pasirinkti filtrai:
Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo

68,80 €

Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo

Eva Solo
3 vnt.NaujienaVirtuviniai rankšluosčiai Bejan 3 vnt.

34,60 €

Virtuviniai rankšluosčiai Bejan 3 vnt.

Bloomingville
2 vnt.NaujienaVirtuviniai rankšluosčiai Anza 45 x 70 cm 2 vnt.

22,60 €

Virtuviniai rankšluosčiai Anza 45 x 70 cm 2 vnt.

Bloomingville
2 vnt.NaujienaVirtuviniai rankšluosčiai Bee 2 vnt.

22,60 €

Virtuviniai rankšluosčiai Bee 2 vnt.

Bloomingville
Kompostavimo kibiras Campo

46,70 €

Kompostavimo kibiras Campo

Joseph Joseph(3)
Dulkių siurblys Alessi SG67

176,90 €

Dulkių siurblys Alessi SG67

Alessi(2)
Šluotelė su semtuvėliu Icon Broom

122,40 €

Šluotelė su semtuvėliu Icon Broom

Ferm Living
Daržovių plovimo šepetys Cuisipro

6,70 €

Daržovių plovimo šepetys Cuisipro

Cuisipro(1)
Valymo priemonių organizatorius CupboardStore ant ratukų

28,80 €

Valymo priemonių organizatorius CupboardStore ant ratukų

Joseph Joseph(1)
Virtuvės prietaisų šepetys Good Grips 4in1

10,30 €

Virtuvės prietaisų šepetys Good Grips 4in1

Oxo(2)
Vilnos ir kašmyro skalbimo skystis Humdakin 750 ml

22,80 €

Vilnos ir kašmyro skalbimo skystis Humdakin 750 ml

Humdakin
Daržovių plovimo pirštinės Mastrad

9,60 €

Daržovių plovimo pirštinės Mastrad

Mastrad(1)
Kompostavimo kibiras Compo

46,70 €

Kompostavimo kibiras Compo

Joseph Joseph(1)
Indukcinės kaitlentės grandiklis Polito

16,70 €

Indukcinės kaitlentės grandiklis Polito

Gefu(1)
Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo iš silikono

59,00 €

Šluotelė su semtuvėliu Eva Solo iš silikono

Eva Solo
Grandiklis Blanko skirta indukcinei kaitlentei

28,80 €

Grandiklis Blanko skirta indukcinei kaitlentei

Gefu(2)
2 vnt.Stiklo poliravimo šluostės Liiton 2 vnt.

19,00 €

Stiklo poliravimo šluostės Liiton 2 vnt.

Liiton
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Tvarkingumas virtuvėje

FormAdore rasite viską, ko reikia švarai palaikyti! Su mūsų siūlomais moderniais reikmenimis namų valymas taps lengvas ir malonus, o namai spindės kaip niekada anksčiau.

Virtuvės šluostės - būtinos kiekvienuose namuose

Šluostėsyra praktiška įranga. Jos palengvina kasdienius valymo darbus, puikiai tinka indams šluostyti, langams plauti ar dulkėms valyti. Galime rinktis iš trijų rūšių audinių. Medvilninės virtuvės šluostės yra populiariausios. Jos yra patvarios, atsparios aukštai temperatūrai ir malonios liesti. Medvilninis audinys pasižymi puikiomis higroskopinėmis, tad puikiai tinka indams šluostyti, taip pat kaip šluostė stiklui ar dulkėms valyti. Savo ruožtu lininės virtuvės šluostės, palyginti su medvilniniais audiniais, dar labiau sugeria. Lininė šluostė gali sugerti iki 25 proc. vandens ir išlikti sausa, todėl daug lengviau palaikyti tvarką virtuvėje. Be to, virtuvės šluostė iš lino labai greitai džiūsta, todėl nėra palanki mikrobams daugintis. Paskutinės valymui reikalingos yra dulkių šluostės, pagamintos iš mikropluošto. Dėl naujoviškos konstrukcijos jos neperneša dulkių iš vienos vietos į kitą. Jos taip pat idealiai tinka langams ir kitiems stikliniams paviršiams, nes nepalieka dryžių.

Valymo šepetėlis - nepakeičiamas įrankis namams valyti

Valymo šepetėlis yra nepakeičiamas daiktas kiekvienoje virtuvėje! FormAdore rasite daugybę modelių šepetėlių, kurie skiriasi savo paskirtimi ir palengvina kasdienį virtuvės valymą. Šepetėlis su kietais galais idealiai tinka visiems, kuriems atsibodo sunkiai pašalinami užsilikę maisto likučiai. Plonas šveitimo šepetys yra nepakeičiama įranga, skirta valyti nešvarumams plyšiuose, kampuose ir sunkiai prieinamose vietose. FormAdore taip pat negalėjo praleisti išradingų šepečių, kad kasdienis valymas būtų patogesnis ir malonesnis. Vienas jų - patogus ir praktiškas indų plovimo šepetys su nedidele talpykla ir pompa, kuri išpurškia reikiamą indų ploviklio kiekį. Taip pat rasite šepečių, skirtų stalo įrankiams, daržovėms, grybams, skiediniui ar elektrinėms kepsninėms ir skrudintuvams valyti.

Dulkių semtuvėlis ir šluota - privalomi namų valymo reikmenys

Šluotelės yra nepakeičiami namų valymo reikmenys ir patikimi pagalbininkai, kovojant su dulkėmis ir trupiniais. Dulkių semtuvėlis ir šluotelė yra funkcionalūs valymo įrankiai, pagaminti iš aukštos kokybės, patvarių ir atsparių lūžimui medžiagų. Todėl įsigytas šepetys ir semtuvėlis tarnaus daugelį metų. Semtuvėlis yra namų valymo reikmuo su žemais kraštais, palengvinančiais dulkių surinkimą. Taip pat rasite šepetėlių, kurie susidoroja su nešvarumais net sunkiai pasiekiamose vietose. Dulkių semtuvėlis su šluotele daugiausia naudojamas valymui, tačiau reikia pabrėžti, kad FormAdore modeliaims netrūksta įdomios estetinės išvaizdos.

Būkite ekologiški! Virtuvėje pastatykite namų komposterį

Namuose įrengtas kompostavimo prietaisas yra puikus sprendimas, leidžiantis sumažinti atliekų kiekį. Nereikia didelės tam skirtos vietos. Namų komposterisyra pakankamai mažas, kad tilptų mažame balkone arba net spintelėje po virtuvės kriaukle. Pasirinkę tokią įrangą savo virtuvei, galite nesijaudinti dėl nemalonių kvapų, nes modernus virtuvės komposteris yra su anglies filtru, neutralizuojančiu nemalonius kvapus, ir sandariu dangteliu, kad nesklistų nemalonūs kvapai. Rinkdamiesi konkretų modelį atkreipkite dėmesį, ar jis turi rankeną kad būtų patogu nešiotis.

Kaip palengvinti namų valymą? Apsirūpinkite buitinėmis valymo priemonėmis!

Norint išvalyti namus nepriekaištingai, nepakanka tinkamo skuduro ar geros kokybės šluotos. Taip pat reikia valymo priemonių, kurios puikiai susidoroja su bet kokiu purvu ir nešvarumais. Jų padedami galėsite išvalyti namus, nepalikdami dryžių ar negražių žymių ant įrangos ir paviršių. Tarp buitinių valymo priemonių rasite produktų, skirtų medienai, nerūdijančiam plienui ir kitiems paviršiams, pavyzdžiui, stiklui, kuriuos geriausia valyti mikropluošto dulkių šluostėmis.

Šluostė, šepetys, šluotelė ir valymo priemonės - tai patikimi pagalbininkai, su kuriais namų valymas pagaliau nebebus problema ir vargas!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką