Patalynė: satino, lininė, medvilninė, kt.

492 prekių

Kaip pasiklosite lovą, taip išsimiegosite. Jei naudosite FA patalynę, miegosite gerai! Mūsų patalynės pasiūla - tai ne tik raštų ir spalvų galia. Jums siūloma kokybiška patalynė internetu: 3D patalynė, gėlėta patalynė.  Siūloma ne tik sodrių spalvų, bet ir juoda patalynė, balta ir pilka. Taip pat aukščiausios kokybės lininė patalynė, medvilninė patalynė, satino patalynė.

Jei ieškote patalynės porai, peržiūrėkite kategoriją dvigulės patalynės. Čia rasite visų populiariausių dydžių patalynes dviem asmenims, pvz., 200x220, 200x200 arba 160x200. Vienviečių kategorijoje yra viengulė patalynė su tokiais matmenimis kaip 140x220 arba 150x200. Nepamirškite prie savo patalynės komplekto pridėti užvalkalą! Gyvenkite gražiai ir gerai išsimiegokite!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 9
Pasirinkti filtrai:
Pagalvės užvalkalas Figure balkšvos spalvos 50 x 50 cm

46,20 €

Pagalvės užvalkalas Figure balkšvos spalvos 50 x 50 cm

Ferm Living
Patalynė Ollie 200 x 200 cm

123,30 €

Patalynė Ollie 200 x 200 cm

Snurk(2)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Patalynė FormAdore

Su elegantiška patalyne, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, galėsite geriau pailsėti. FormAdore siūlo platų patalynės asortimentą. Jį sudaro įvairūs audiniai, dydžiai ir dizainas. Kiekvienas ras kažką ypatingo sau.

Medvilninė patalynė, o gal satinas? Kurią pasirinkti?

Miego komfortas priklauso nuo patalynės tipo. FormAdore siūlome patalynę, pagamintą iš aukštos kokybės medvilnės ir satino. Medvilnė yra natūrali medžiaga. Ji lengva ir patvari bei pasižymi dideliu drėgmės sugėrimu. Dėl to sumažėja prakaitavimo miegant rizika. Jei norite gražaus ir malonaus liesti, bet patvaraus rinkinio, tada medvilninės patalynės 160x200 arba kitokio dydžio užvalkalas, tinkantis Jūsų lovai, pvz., 150x200, yra puikus pasirinkimas.

Satino patalynė - tai medvilninės patalynės rūšis. Ji nuo įprastos medvilnės skiriasi savo pynimu. Satino medvilnė audžiama iš šukuotinių siūlų. Todėl satino patalynė pasižymi subtiliu blizgesiu, maloniu ir švelniu liečiant. Kartu ir vėsiu, todėl puikiai tinka vasaros sezonui.

Patalynė 220x200, vaikiška patalynė 100x135... - žiūrėkite mūsų populiariausius patalynės dydžius

Vienvietė patalynė 140x200? Patalynės komplektas 200x220? Ką pasirinkti? FormAdore rasite įvairių dydžių patalynės komplektų. Rinkdamiesi patalynės komplekto dydį turėtumėte atsižvelgti į praktinius aspektus. Prastai pritaikyta patalynė gali pabloginti miego kokybę. Dėl per mažo rinkinio negalėsite visiškai apvynioti kūno. Per didelė patalynė susisuka ir trukdo miegoti. Patalynės matmenys nurodomi centimetrais. Pirmoji reikšmė nurodo paklodės plotį. Antroji - ilgį.

Populiariausia patalynė yra 160x200. Ji gali būti naudojama ir kaip vienguba, ir kaip dvigulė patalynė. 160x200 patalynės komplektas yra puikus pasirinkimas tiek viengulėms, tiek mažoms dvigulėms lovoms, dvivietei sofai ar sofai-lovai.

Patalynė 135x200 yra sprendimas paauglio kambariui arba vienviečiam kambariui.Patalynė 180x200, 200x200 ir 200x220 yra pasirinkimas porai. Patogus sprendimas - 200x200 ir porų dydžio patalynė 200x220. Ji tinka daugumai dvigulių lovų ir yra pakankamai didelė, kad abu partneriai galėtų patogiai uždengti vienas kitą miegodami.

Jei svarstote, kokį patalynės komplektą pasirinkti vaikui, nepamirškite, kad tiek kūdikio, tiek ikimokyklinio amžiaus vaikų patalynė neturėtų būti per didelė. Miego metu ji gali susisukti ir trukdyti miegui. Standartinė ir geriausia mažiems vaikams yra 100x135 patalynė. Patalynė 140x200 yra geras pasirinkimas mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams.

Turėkite spalvingą svajonę!

Svarbu pasirinkti tinkamą patalynės audinį ir dydį. Tačiau nepamirškite ir dizaino. Lovą puošia patalynė ir dažnai lemia viso miegamojo charakterį. Siūlome rinktis iš plataus patalynės ir patalynės komplektų asortimento.

Siūlome platų įvairių spalvų ir įdomių raštų patalynės pasirinkimą. Juoda patalynė papildys modernaus ir minimalistinio miegamojo dizainą arba glamūrinį stilių. Pilka patalynė tinka skandinaviško stiliaus įkvėptam interjerui.Balta patalynė pristatys palaimingą nuotaiką miegamajame, suteiks kambariui jaukumo ir švaros. Jei norite miegamajam suteikti neįprastą, romantišką atmosferą - rinkitės gėlėtą patalynę! Galite rinktis rinkinius, dekoruotus didelėmis, išraiškingomis gėlėmis ar mažais žiedeliais.

Įdomus sprendimas yra 3D patalynė. Jos dekoratyvumą ir dizainą vertina patys mažiausieji. Patalynės gamintojas Snurk parengė patrauklų pasiūlymą vaikams ir paaugliams, siūlydamas rinkinius su realaus dydžio piešiniais, pvz., astronauto, princesės ar gyvūnų. Vaikų 3D patalynė su pandos, dinozauro ar pasakos herojaus atvaizdu papuoš daugybę vaikų kambarių. Asortimente netrūksta pasiūlymų jaunimo patalynei. Tarp jų populiariausia yra patalynė su gyvūnais. Daugybė spalvingų patalynių berniukams ir mergaitėms leidžia sėkmingai pasirinkti rinkinį, atitinkantį ne tik interjerą, bet ir vaiko skonį.

Nepamirškite papildyti patalynės komplekto užvalkalu ir paklode. Linkime gražių sapnų!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką