Salotų džiovyklės

13 prekių

Traškūsir šviesiai žali lapai puikiai papildo tradicinius patiekalus ir yra nepakeičiamas pagrindas patiekalams be mėsos. Kaip užtikrinti, kad ant jūsų stalo esantys žalumynai atrodytų apetitiškai ir būtų puikaus skonio? Pasirūpinkite virtuvėje tinkama salotų džiovykle. Pavadinimas šiek tiek klaidinantis, nes galite džiovinti ne tik salotų lapus, bet ir rukolą, lapines salotas, špinatus, petražoles ir net prieskonines žoleles.

Salotų džiovintuvas gali atrodyti kaip nepastebimas virtuvės priedas, tačiau jis tikrai gali palengvinti gyvenimą. Daugiau jokių šlapių salotų dubenėliuose, kurių dugne kaupiasi vanduo. Per kelias sekundes galite iš bet kokios rūšies lapų pašalinti drėgmę ir paversti juos lengvais, traškiais ir gardžiais. Ir, žinoma, švarus ir saugus jūsų sveikatai :)

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
NaujienaSalotų džiovyklė Spindola

37,70 €

Salotų džiovyklė Spindola

Joseph Joseph
Pjaustyklė su salotų džiovykle MultiPrepare

74,80 €

Pjaustyklė su salotų džiovykle MultiPrepare

Joseph Joseph(1)
Salotų džiovyklė Green Tool

59,00 €

Salotų džiovyklė Green Tool

Eva Solo
Salotų džiovyklė Turby

46,90 €

Salotų džiovyklė Turby

Moha
Salotų džiovyklė Pullit

Nauja kaina:80,20 € 
Sena kaina:95,80 € Nuolaida:-16%

Salotų džiovyklė Pullit

Gefu
    Salotų džiovyklė Pullit

    Nauja kaina:80,20 €
    Sena kaina:95,80 € Nuolaida:-16%

    Salotų džiovyklė Pullit

    Gefu
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

"Žalumynai" salotose, ant sumuštinių, pesto, o gal kokteilyje? Ar jums, kaip ir mums, ji atrodo neįveikiama bet kuriuo iš šių pavidalų? Jei taip, jūsų virtuvėje neturėtų trūkti tokio prietaiso kaip salotų džiovintuvas. FormAdore surinkome geriausius rinkoje esančius modelius - patikrinkite juos ir pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį.

Salotų džiovintuvas - patogus priedas jūsų virtuvėje

Kaip žinote, žalumynus prieš vartojimą reikia kruopščiai nuplauti ir išdžiovinti. Šlapi lapai ne tik atrodo neestetiškai ir dėl jų ant patiekalo dugno kaupiasi vanduo, bet ir praranda traškumą bei lengvumą. Daugeliui žmonių problema ta, kad džiovinimui reikia papildomo laiko, kurio dažnai trūksta ruošiant maistą. Štai kodėl "FormAdore" ateina į pagalbą visiems salotų, raketų, petražolių ir daugelio kitų sveikų motinos gamtos pasiūlymų gurmanams, pristatydama salotų džiovyklas! Dėl savo veikimo jie labai greitai pašalina drėgmę iš lapų, kurie po akimirkos jau būna ne tik švarūs, bet ir paruošti patiekti! Jie išlaiko šviežią, natūralią išvaizdą, todėl juos galima sėkmingai eksponuoti salotose, patiekiamose permatomuose indeliuose, arba paruošti stiklainiuose išsinešimui. Specialiose mašinose esančiose skylėse galima lengvai pašalinti salotų centrifugavimo metu susikaupusį vandenį, todėl nereikia rūpintis, kaip jį pašalinti.

Ieškote įkvėpimo skanioms ir maistingoms salotoms iš sezoninių vaisių ir daržovių? Pažvelkite į sandėlį Skanios salotos vasarai - 5 sveiki receptai peržiūrėti mūsų pasiūlymus. O gal jus domina salotos, kurias galite pasiimti į darbą ar į kelionę už miesto? Jei taip, pažvelkite į žurnalą Pavasario salotos stiklainyje - 5 receptai - ir esame tikri, kad rasite ką nors pagal savo skonį.

Į ką turėčiau atsižvelgti rinkdamasis salotų džiovyklę?

Rinkdamiesi salotų džiovintuvą atkreipkite dėmesį į dubens medžiagą. Galite rinktis plastikinį gaminį, tačiau rasite ir dubenų, pagamintų iš plieno. Jei norite didelio gaminio, rinkitės didesnės talpos ir skersmens modelį. Namų reikmėms, ypač mažoje virtuvėje, turėtų pakakti 3 litrų talpos ir maždaug 25 cm skersmens dubens. "FormAdore" rasite salotinių dubenų su estetiškos išvaizdos krepšeliais, kuriuos galite papildomai naudoti, pavyzdžiui, kaip ąsočius daržovėms ir vaisiams plauti po tekančiu vandeniu. Kita vertus, veiksmingi verpstukų dubenys tarnaus kaip salotų dubenys ir papuoš valgomojo stalą pietų ar vakarienės metu.

Salotų džiovintuvas - paprasta laikyti žalumynus

Salotų džiovintuvą su dangčiu taip pat labai patogu naudoti saugiai ir higieniškai laikant maistą. Nuplautas daržoves galima sandariai uždaryti dubenyje, laikyti šaldytuve ir naudoti vėliau.

Patvarios originalaus dizaino salotų džiovyklės su paprastu valdymo mechanizmu - jas rasite "FormAdore"!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką