Žvakidės namams

720 prekių

Yra daugybė būdų, kaip sukurti tinkamą atmosferą interjere. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad paprasčiausias būdas - didelė žvakidė! Todėl FormAdore parduotuvėje žvakidžių pasiūla tokia plati - čia tikrai rasite ką nors sau. Jei svajojate apie nuotaikingą vakarienę žvakių šviesoje, Jums skirtos modernios žvakidės namams ar ilgos žvakės. Norite subtilios dekoracijos? Ieškokite sieninių žvakidžių.

Turime ir subtilių stiklinių žvakidžių (įskaitant elegantiškas krištolines žvakides), ir modernių metalinių žvakidžių. Jei ieškote aksesuarų, kurie paverstų terasą jaukiu lizdu, žibintai ar šviestuvai - tai puikus pasirinkimas. Sidabrinės, auksinės, juodos ar metalinės žvakidės... yra iš ko rinktis.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 12
Pasirinkti filtrai:
Žibintas Calma

26,60 €

Žibintas Calma

Blomus(2)
  Žibintas Calma

  26,60 €

  Žibintas Calma

  Blomus(2)
5 vnt.Žvakidė Lichtermeer 5 vnt.

55,60 €

Žvakidė Lichtermeer 5 vnt.

Philippi(10)
Tealight žvakidė Muurla Troliai Mumiai Snowfall 8 cm

15,40 €

Tealight žvakidė Muurla Troliai Mumiai Snowfall 8 cm

Muurla
Žibintas Muurla Troliai Mumiai Sparkling Stars 18 cm

39,10 €

Žibintas Muurla Troliai Mumiai Sparkling Stars 18 cm

Muurla
NaujienaŽibintas Urbania Stabbur

28,80 €

Žibintas Urbania Stabbur

Kähler
NaujienaŽvakidė Winter Glow dvigubo tipo

32,80 €

Žvakidė Winter Glow dvigubo tipo

Villeroy & Boch
NaujienaŽvakidė klasikinei žvakei Ida

40,60 €

Žvakidė klasikinei žvakei Ida

Stelton
NaujienaTealight žvakidė Winter Glow

14,10 €

Tealight žvakidė Winter Glow

Villeroy & Boch
Žibintas Abri juodos spalvos 44,5 cm

122,40 €

Žibintas Abri juodos spalvos 44,5 cm

Ferm Living
Žvakidė Brick chromo spalvos

45,60 €

Žvakidė Brick chromo spalvos

Decor Walther
Žibintas Raeder namelis

17,60 €

Žibintas Raeder namelis

Raeder(3)
2 vnt.Aliejinių lempų įdeklai Hygge & Viva 2 vnt.

10,70 €

Aliejinių lempų įdeklai Hygge & Viva 2 vnt.

Rig-Tig(5)
Žibintas Luisiana XXL

156,10 €

Žibintas Luisiana XXL

Philippi(1)
  Žibintas Luisiana XXL

  156,10 €

  Žibintas Luisiana XXL

  Philippi(1)
Aliejinė lempa Burn

144,90 €

Aliejinė lempa Burn

Philippi(1)
  Aliejinė lempa Burn

  144,90 €

  Aliejinė lempa Burn

  Philippi(1)
Aliejinė lempa Philippi kvadratinė

178,40 €

Aliejinė lempa Philippi kvadratinė

Philippi
Žvakidė York

55,60 €

Žvakidė York

Philippi(2)
  Žvakidė York

  55,60 €

  Žvakidė York

  Philippi(2)
Aliejinė lempa Fire

223,10 €

Aliejinė lempa Fire

Philippi(1)
  Aliejinė lempa Fire

  223,10 €

  Aliejinė lempa Fire

  Philippi(1)
Žvakių užgesinimo priemonė The Five Seasons Bzzz

36,40 €

Žvakių užgesinimo priemonė The Five Seasons Bzzz

Alessi(1)
6 vnt.Žvakidės Bloomingville mediniai 6 vnt.

240,50 €

Žvakidės Bloomingville mediniai 6 vnt.

Bloomingville
Žvakidė Hübsch 340907 kristalinė

115,50 €

Žvakidė Hübsch 340907 kristalinė

Hübsch
Žvakidė Mesh

48,90 €

Žvakidė Mesh

Philippi
  Žvakidė Mesh

  48,90 €

  Žvakidė Mesh

  Philippi
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Žvakidės ir žvakės sukuria ypatingą interjero atmosferą. Žvakių spindesys sukuria romantišką atmosferą ir šiltą, palaimingą nuotaiką kambaryje. Tačiau jas sunku naudoti be tinkamos žvakidės.

Žvakidės ir žvakės - paprastas būdas sukurti atmosferą namuose

Žvakidės leidžia namuose būti apsuptiems malonios žvakių šviesos. Patrauklioje žvakidėje eksponuojamos degančios žvakės suteikia šilumos ir saugumo jausmą bei palaimingą nuotaiką, o interjeras tampa jaukus. FormAdore siūlo platų šių dekoracijų pasirinkimą. Čia rasite žvakides ilgoms žvakėms ir arbatinėms žvakutėms, daugiašakius ir vienšakius, pakabinamus ir pastatomus, modernias žvakides arbaglamūrinio stiliaus. Siūlomos dekoracijos skiriasi viena nuo kitos medžiagomis, spalvomis ir dizainu. Todėl galite lengvai rasti tinkamą žvakidę klasikinei svetainei ir moderniam miegamajam. Čia yra iš ko rinktis, tad tikrai rasite ką nors pagal savo skonį. Peržiūrėkite mūsų siūlomus žvakides - paįvairinkite savo namus ir suteikite jiems jaukumo.

Stiklinės, metalinės ar medinės žvakidės?

Siūlome platų žvakidžių pasirinkimą. Jos skiriasi dizainu ir medžiaga, iš kurios yra pagamintos. Stiklinės žvakidės - tai elegantiškas ir subtilus charakteris. Jie puikiai išryškina tiek klasikinį, tiek modernų interjerą. Kiekvienam iš jų žvakidės suteikia jaukumo ir atmosferos. Stiklinės žvakidės įspūdingai išryškina į jas dedamas žvakes. Ypač sutemus atsiskleidžia graži, mirganti liepsnos šviesa. Šis efektas bus dar įspūdingesnis, jei interjere įrengsite krištolinę žvakidę. Ji nuostabiai atspindi ir laužia žvakės liepsną ant stiklo.

Stilingos ir nesenstančios metalinės žvakidės yra sunkios, todėl stabilios, tvirtos ir atsparios. Mūsų asortimentą sudaro modeliai, pagaminti iš aliuminio, bet taip pat tradiciniai pasiūlymai: ketaus arba pagaminti iš nerūdijančio plieno. Metalinės žvakidės - puikus pasirinkimas tiek elegantiškai svetainei, tiek valgomajam, tiek romantiškam miegamajam.

Įdomus pasiūlymas yra ir iš medžio pagamintos žvakidės. Jos gražiai atrodo skandinaviškuose, kaimiškuose ir Provanso interjeruose. Šio tipo dekoracijos pagamintos iš tauriųjų medžio rūšių. Jos žavi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu bei puikiai dera su kitais dekorais.

Ilgų žvakių laikikliai - elegantiški ir klasikiniai

Vakarienė su mylimu žmogumi žvakių šviesoje, šventinis šeimos susibūrimas ar susitikimas su draugais prie gero vyno taurės - tai pavyzdžiai progų, kurioms reikia ypatingos aplinkos. Kuriant atmosferą prie stalo padės vienos arba kelių šakų žvakidė ilgoms žvakėms. Patartina rinktis žvakidę, kuri derėtų prie valgomojo interjero ir stalo estetikos. Galite rasti žvakidžių dviem, trims, keturioms, šešioms ir net aštuonioms žvakėms! Labai populiarios yra sidabro ir aukso žvakidės. Taip pat siūlome juodas žvakides ir netikėtus įvairiaspalvius dizainus. Tarp šių žvakidžių tipų rasite įspūdingus, storus žvakių laikiklius. Didelės žvakės ne tik atrodo originaliai ir estetiškai, jos taip pat ilgai džiugina savo liepsnos švytėjimu. Labai elegantiški ir nesenstantys ilgų žvakių laikikliai yra originali dekoracija. Žvakidė greitai ir veiksmingai pakeis bet kurio kambario interjerą.

Kaip sukurti šiltą atmosferą interjere?

Arbatinės žvakutės yra mažos, apvalios žvakės. Jos suteiks jaukumo bet kuriam kambariui. Rinkitės iš pavienių žvakidžių, nes šio tipo apdaila taip pat gražiai atrodo grupėje. Žvakės puikiai tinka bet kokiam interjerui, jei tik įdedate jas į tinkamą žvakidę. Stiklinė, minimalistinė žvakidė puikiai tiks moderniai erdvei. Labai populiarios yra metalinės, pakabinamos arbatinių žvakių žvakidės.Sieninės žvakidės džiugina savo minimalistiniu, elegantišku dizainu. Rasite ir populiarių auksinių arba sidabrinių žvakidžių. Taip pat mėlynų, juodų arba rožinių. Su tealight žvakidėmis tikrai galite sukurti jaukų ir šiltą interjerą.

Kalėdinės žvakės ir žvakidės - tikras būdas sukurti šventinę atmosferą

Ypatingas šventinis laikotarpis reikalauja ypatingos šventinės aplinkos. Žvakių, įdėtų į gražią žvakidę, nuotaikingas švytėjimas padės sukurti stebuklingą ir šventinę atmosferą. FormAdore rasite platų pasirinkimą žvakių ir kalėdinių žvakidžių, paprastų ir santūrių, taip pat puošnių ir stebėtinai originalių. Žvakidės gali būti įvairių spalvų. Tačiau populiariausios yra auksinės žvakidės ir sidabro. Ant komodos svetainėje ar valgomojo stalo padėta dekoratyvinė Kalėdų eglutės formos žvakidė arba elegantiški aukso gaminiai interjerą pavers šiltesniu ir jaukesniu. Stilingos žvakidės ir dekoratyvinės žvakės sukurai magišką, nuotaikingą ir šeimynišką atmosferą. Tai yra dekoracijos, kurių negali trūkti namuose per šventes.

Žibintas balkonui, svetainei, laiptams...

Žibintai puikiai tinka ne tik balkone ar terasoje. Dekoratyvinis žibintas su žvakė, skleidžiančia subtilią išsklaidytą šviesą, išryškins bet kurio kambario dekorą. Žibintai skiriasi dydžiu, medžiaga ir stiliumi. Nedideli žibintai tinka gyvenamajame kambaryje, kuriuos galite sėkmingai padėti ant palangės, komodos, lentynos, židinio ar net kavos staliuko. Gražiai atrodo ir didesni, net keliasdešimties centimetrų aukščio modeliai ant grindų, laiptų, terasoje ar balkone. FormAdore rasite žibintų, kurie patiks tradicionalistams. Taip pat originalių, modernių metalinių žibintų, kurie įspūdingai ir įdomiai papildys palėpės stiliaus interjerą. Tai pabrėš stilių ir suteiks kiekvienam kambariui unikalų charakterį.

 

Pasirinkite elegantišką dekoratyvinę žvakidę ir kasdien mėgaukitės žvakių spindesiu savo namuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką