Žvakidės namams

559 prekių

Yra daugybė būdų, kaip sukurti tinkamą atmosferą interjere. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad paprasčiausias būdas - didelė žvakidė! Todėl FormAdore parduotuvėje žvakidžių pasiūla tokia plati - čia tikrai rasite ką nors sau. Jei svajojate apie nuotaikingą vakarienę žvakių šviesoje, Jums skirtos modernios žvakidės namams ar ilgos žvakės. Norite subtilios dekoracijos? Ieškokite sieninių žvakidžių.

Turime ir subtilių stiklinių žvakidžių (įskaitant elegantiškas krištolines žvakides), ir modernių metalinių žvakidžių. Jei ieškote aksesuarų, kurie paverstų terasą jaukiu lizdu, žibintai ar šviestuvai - tai puikus pasirinkimas. Sidabrinės, auksinės, juodos ar metalinės žvakidės... yra iš ko rinktis.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 10
Pasirinkti filtrai:
Žibintas Calma

25,10 €

Žibintas Calma

Blomus(1)
  Žibintas Calma

  25,10 €

  Žibintas Calma

  Blomus(1)
5 d.Žvakidė Lichtermeer 5 d.

52,45 €

Žvakidė Lichtermeer 5 d.

Philippi(8)
Žibintas Raeder namelis

16,60 €

Žibintas Raeder namelis

Raeder(3)
2 vnt.Aliejinių lempų įdeklai Hygge & Viva 2 vnt.

10,10 €

Aliejinių lempų įdeklai Hygge & Viva 2 vnt.

Rig-Tig(5)
Žibintas Luisiana XXL

147,24 €

Žibintas Luisiana XXL

Philippi(1)
  Žibintas Luisiana XXL

  147,24 €

  Žibintas Luisiana XXL

  Philippi(1)
Aliejinė lempa Philippi kvadratinė

168,31 €

Aliejinė lempa Philippi kvadratinė

Philippi
Žvakidė York

52,45 €

Žvakidė York

Philippi(1)
  Žvakidė York

  52,45 €

  Žvakidė York

  Philippi(1)
Aliejinė lempa Burn

100,06 €

Aliejinė lempa Burn

Philippi(1)
  Aliejinė lempa Burn

  100,06 €

  Aliejinė lempa Burn

  Philippi(1)
6 vnt.Žvakidės Bloomingville mediniai 6 vnt.

231,70 €

Žvakidės Bloomingville mediniai 6 vnt.

Bloomingville
Žvakidė Mesh

46,13 €

Žvakidė Mesh

Philippi
  Žvakidė Mesh

  46,13 €

  Žvakidė Mesh

  Philippi
Žvakių užgesinimo priemonė The Five Seasons Bzzz

31,18 €

Žvakių užgesinimo priemonė The Five Seasons Bzzz

Alessi(1)
Aliejinė lempa Fire

159,88 €

Aliejinė lempa Fire

Philippi
  Aliejinė lempa Fire

  159,88 €

  Aliejinė lempa Fire

  Philippi
Žvakidė Hübsch 340907 kristalinė

108,90 €

Žvakidė Hübsch 340907 kristalinė

Hübsch
Žvakidė Heima

62,98 €

Žvakidė Heima

Normann Copenhagen
  Žvakidė Heima

  62,98 €

  Žvakidė Heima

  Normann Copenhagen
Žvakidė Nero atskirtas 8 žvakėms

157,80 €

Žvakidė Nero atskirtas 8 žvakėms

Blomus
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Žvakidės ir žvakės sukuria ypatingą interjero atmosferą. Žvakių spindesys sukuria romantišką atmosferą ir šiltą, palaimingą nuotaiką kambaryje. Tačiau jas sunku naudoti be tinkamos žvakidės.

Žvakidės ir žvakės - paprastas būdas sukurti atmosferą namuose

Žvakidės leidžia namuose būti apsuptiems malonios žvakių šviesos. Patrauklioje žvakidėje eksponuojamos degančios žvakės suteikia šilumos ir saugumo jausmą bei palaimingą nuotaiką, o interjeras tampa jaukus. FormAdore siūlo platų šių dekoracijų pasirinkimą. Čia rasite žvakides ilgoms žvakėms ir arbatinėms žvakutėms, daugiašakius ir vienšakius, pakabinamus ir pastatomus, modernias žvakides arbaglamūrinio stiliaus. Siūlomos dekoracijos skiriasi viena nuo kitos medžiagomis, spalvomis ir dizainu. Todėl galite lengvai rasti tinkamą žvakidę klasikinei svetainei ir moderniam miegamajam. Čia yra iš ko rinktis, tad tikrai rasite ką nors pagal savo skonį. Peržiūrėkite mūsų siūlomus žvakides - paįvairinkite savo namus ir suteikite jiems jaukumo.

Stiklinės, metalinės ar medinės žvakidės?

Siūlome platų žvakidžių pasirinkimą. Jos skiriasi dizainu ir medžiaga, iš kurios yra pagamintos. Stiklinės žvakidės - tai elegantiškas ir subtilus charakteris. Jie puikiai išryškina tiek klasikinį, tiek modernų interjerą. Kiekvienam iš jų žvakidės suteikia jaukumo ir atmosferos. Stiklinės žvakidės įspūdingai išryškina į jas dedamas žvakes. Ypač sutemus atsiskleidžia graži, mirganti liepsnos šviesa. Šis efektas bus dar įspūdingesnis, jei interjere įrengsite krištolinę žvakidę. Ji nuostabiai atspindi ir laužia žvakės liepsną ant stiklo.

Stilingos ir nesenstančios metalinės žvakidės yra sunkios, todėl stabilios, tvirtos ir atsparios. Mūsų asortimentą sudaro modeliai, pagaminti iš aliuminio, bet taip pat tradiciniai pasiūlymai: ketaus arba pagaminti iš nerūdijančio plieno. Metalinės žvakidės - puikus pasirinkimas tiek elegantiškai svetainei, tiek valgomajam, tiek romantiškam miegamajam.

Įdomus pasiūlymas yra ir iš medžio pagamintos žvakidės. Jos gražiai atrodo skandinaviškuose, kaimiškuose ir Provanso interjeruose. Šio tipo dekoracijos pagamintos iš tauriųjų medžio rūšių. Jos žavi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu bei puikiai dera su kitais dekorais.

Ilgų žvakių laikikliai - elegantiški ir klasikiniai

Vakarienė su mylimu žmogumi žvakių šviesoje, šventinis šeimos susibūrimas ar susitikimas su draugais prie gero vyno taurės - tai pavyzdžiai progų, kurioms reikia ypatingos aplinkos. Kuriant atmosferą prie stalo padės vienos arba kelių šakų žvakidė ilgoms žvakėms. Patartina rinktis žvakidę, kuri derėtų prie valgomojo interjero ir stalo estetikos. Galite rasti žvakidžių dviem, trims, keturioms, šešioms ir net aštuonioms žvakėms! Labai populiarios yra sidabro ir aukso žvakidės. Taip pat siūlome juodas žvakides ir netikėtus įvairiaspalvius dizainus. Tarp šių žvakidžių tipų rasite įspūdingus, storus žvakių laikiklius. Didelės žvakės ne tik atrodo originaliai ir estetiškai, jos taip pat ilgai džiugina savo liepsnos švytėjimu. Labai elegantiški ir nesenstantys ilgų žvakių laikikliai yra originali dekoracija. Žvakidė greitai ir veiksmingai pakeis bet kurio kambario interjerą.

Kaip sukurti šiltą atmosferą interjere?

Arbatinės žvakutės yra mažos, apvalios žvakės. Jos suteiks jaukumo bet kuriam kambariui. Rinkitės iš pavienių žvakidžių, nes šio tipo apdaila taip pat gražiai atrodo grupėje. Žvakės puikiai tinka bet kokiam interjerui, jei tik įdedate jas į tinkamą žvakidę. Stiklinė, minimalistinė žvakidė puikiai tiks moderniai erdvei. Labai populiarios yra metalinės, pakabinamos arbatinių žvakių žvakidės.Sieninės žvakidės džiugina savo minimalistiniu, elegantišku dizainu. Rasite ir populiarių auksinių arba sidabrinių žvakidžių. Taip pat mėlynų, juodų arba rožinių. Su tealight žvakidėmis tikrai galite sukurti jaukų ir šiltą interjerą.

Kalėdinės žvakės ir žvakidės - tikras būdas sukurti šventinę atmosferą

Ypatingas šventinis laikotarpis reikalauja ypatingos šventinės aplinkos. Žvakių, įdėtų į gražią žvakidę, nuotaikingas švytėjimas padės sukurti stebuklingą ir šventinę atmosferą. FormAdore rasite platų pasirinkimą žvakių ir kalėdinių žvakidžių, paprastų ir santūrių, taip pat puošnių ir stebėtinai originalių. Žvakidės gali būti įvairių spalvų. Tačiau populiariausios yra auksinės žvakidės ir sidabro. Ant komodos svetainėje ar valgomojo stalo padėta dekoratyvinė Kalėdų eglutės formos žvakidė arba elegantiški aukso gaminiai interjerą pavers šiltesniu ir jaukesniu. Stilingos žvakidės ir dekoratyvinės žvakės sukurai magišką, nuotaikingą ir šeimynišką atmosferą. Tai yra dekoracijos, kurių negali trūkti namuose per šventes.

Žibintas balkonui, svetainei, laiptams...

Žibintai puikiai tinka ne tik balkone ar terasoje. Dekoratyvinis žibintas su žvakė, skleidžiančia subtilią išsklaidytą šviesą, išryškins bet kurio kambario dekorą. Žibintai skiriasi dydžiu, medžiaga ir stiliumi. Nedideli žibintai tinka gyvenamajame kambaryje, kuriuos galite sėkmingai padėti ant palangės, komodos, lentynos, židinio ar net kavos staliuko. Gražiai atrodo ir didesni, net keliasdešimties centimetrų aukščio modeliai ant grindų, laiptų, terasoje ar balkone. FormAdore rasite žibintų, kurie patiks tradicionalistams. Taip pat originalių, modernių metalinių žibintų, kurie įspūdingai ir įdomiai papildys palėpės stiliaus interjerą. Tai pabrėš stilių ir suteiks kiekvienam kambariui unikalų charakterį.

 

Pasirinkite elegantišką dekoratyvinę žvakidę ir kasdien mėgaukitės žvakių spindesiu savo namuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką