Oro valytuvai

8 prekės

Koks yra geriausias oro valytuvas? Tai priklauso nuo to, ko tiksliai ieškote. "FormAdore" populiariausias oro valytuvas yra žavingu pavadinimu "Roger". Įrenginyje įdiegta daugybė funkcijų, tarp jų - automatinis įrenginio veikimo reguliavimas pagal oro užterštumo lygį ir dvigubas filtras - išankstinis filtras surenka didžiausias teršalų daleles, taip optimizuojant antrojo filtro, pritaikyto net smulkiausioms žiedadulkėms, dulkių erkutėms, virusams ir bakterijoms surinkti, veikimą.

Tačiau dėmesio vertas ne tik Rodžeris. "Viktor" oro valytuve yra aromatizatorius, kuris patiks žmonėms, ypač jautriems kvapams. Kita vertus, "LifeAir Signature" yra oro valytuvas su jonizatoriumi - itin tylus ir itin veiksmingas.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Nuimamas filtras HEPA valytuvui Roger

77,90 €

Nuimamas filtras HEPA valytuvui Roger

Stadler Form(2)
Nuimamas filtras HEPA valytuvui Roger Little

57,80 €

Nuimamas filtras HEPA valytuvui Roger Little

Stadler Form(2)
Oro valytuvas Roger Little

334,70 €

Oro valytuvas Roger Little

Stadler Form(22)
Oro valytuvas Roger

491,10 €

Oro valytuvas Roger

Stadler Form(10)
    Oro valytuvas Roger

    491,10 €

    Oro valytuvas Roger

    Stadler Form(10)
Oro valytuvas Roger juodos spalvos

491,10 €

Oro valytuvas Roger juodos spalvos

Stadler Form
Oro valytuvas Roger juodos spalvos didelis

714,40 €

Oro valytuvas Roger juodos spalvos didelis

Stadler Form
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

Oro valytuvas - tai elektrinis prietaisas su specialia filtravimo sistema, leidžiantis pagerinti oro kokybę namuose ar biure. Kokį oro valytuvą turėtumėte pasirinkti, kad veiksmingai kovotumėte su kenksmingais teršalais ir alergenais?

Kaip veikia oro valytuvai?

Namų oro valytuvai - tai prietaisai, skirti pašalinti iš oro teršalus, pavyzdžiui, smogą, cigarečių dūmus, dulkių daleles ar mikroorganizmus, ir taip pagerinti namų oro kokybę. Namų oro valytuvas įsiurbia orą, tada jį filtruoja ir, priklausomai nuo modelio, kartais jonizuoja, o tada išleidžia į patalpą. Oro valytuvų veikimo principas labai paprastas, tačiau labai veiksmingas. Tačiau reikėtų pažymėti, kad tai, kokius teršalus pašalina oro valytuvas, priklauso nuo to, kokie filtravimo elementai yra įtraukti. Dažniausiai oro valytuvai turi ventiliatorių ir kelių tipų valymo filtrus. Be to, kad oro valytuvas tinkamai atliktų savo funkciją, jis turi būti pastatytas tokioje vietoje, kurioje yra laisvas oro srautas.

Oro valytuvas - kokį pasirinkti?

"FormAdore" rasite oro valytuvų, kurie tik valo orą, taip pat modelių, kuriuose derinama oro jonizavimo arba drėkinimo funkcija. Kokį oro valytuvą turėtumėte pasirinkti?

  • Oro valytuvai su jonizatoriumi

Oro valytuvai su jonizacijos funkcija ore sukuria neigiamus jonus, kurie sulaiko teršalų daleles ir jas sunaikina. Jonizaciniai oro valytuvai efektyviau filtruoja orą, o tinkamai jonizuotas oras yra švarus, jame mažiau teršalų, dulkių ir mikroorganizmų, o tai naudinga mūsų sveikatai. Taip pat verta paminėti, kad oro valytuvas su jonizacijos galimybe yra geriausias oro valytuvas alergiškiems žmonėms.

  • Oro valytuvai su drėkintuvu

Oro valytuvas su oro drėkintuvu - tai prietaisas, kuris atlieka valymo, t. y. įvairių priemaišų pašalinimo iš oro, ir drėkinimo, t. y. oro drėgnumo padidinimo iki optimalaus lygio, funkcijas. Naudodami šį sprendimą galime pasirūpinti oro kokybekompleksiškai, nepirkdami dviejų atskirų prietaisų.

Be to, oro valytuvuose paprastai būna ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, automatinio valymo, oro kokybės indikatoriaus, dulkių indikatoriaus ar laikmačio.

Žvilgtelėkite į žurnalą FA: Kurį oro valytuvą pasirinkti? 5 patarimai, kuriuose siūlome, į ką atsižvelgti renkantis oro valytuvą.

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti geriausias oro valytuvas?

Kai sprendžiate, kokį oro valytuvą pirkti, pirmiausia atkreipkite dėmesį į naudojamų filtrų tipą. Geras oro valytuvas turi turėti HEPA filtrą, kuris pašalina mažiausius ir pavojingiausius teršalus. Dažniausiai kartu su HEPA filtru naudojamas anglies filtras , kuris pašalina nemalonius kvapus, taip pat dujas ir lakiuosius organinius junginius.

Geriausias oro valytuvas turi būti efektyvus. Kuo didesnis efektyvumas ir kuo greitesnis oro srautas, tuo efektyviau prietaisas valo orą nuo teršalų.

Be to, oro valytuvas neturėtų būti pernelyg triukšmingas. Paprastai jis veikia kelias valandas per dieną, todėl nurodoma, kad skleidžiamo triukšmo lygis turėtų būti ne didesnis kaip 35 dB.

Buto oro valytuvas taip pat turėtų būti estetiškas ir stilingas, nes tam, kad gerai atliktų savo funkciją, jis paprastai turi stovėti matomoje interjero vietoje. Tačiau "FormAdore" netrūksta oro valytuvų, kurių dizainą galima lengvai pritaikyti prie kambario išplanavimo.

Daugiau apie oro valymą ir drėkinimą sužinosite žurnale "FA Magazine": Giliai įkvėpkite! Namų oro drėkintuvai ir oro valytuvai

Užtikrinkite švarų ir gaivų orą savo namuose, o kartu ir gyventojų saugumą bei sveikatą, ir jau šiandien nuspręskite įsigyti funkcionalų prietaisą, pavyzdžiui, namų oro valytuvą.