Daiktų organizavimas ir laikymas

454 prekių

Laikykite daiktus taip, kad namuose būtų tvarkinga ir švaru. Tinkamas daiktų organizavimas apsaugo juos nuo pažeidimų, dulkių ir užmiršimo. FormAdore rasite stilingų ir funkcionalių dėžučių, kurios taps namų dekoro elementu. Pakeiskite nuobodžias kartonines dėžes tikru dizainu!

Daiktus galite laikyti ne tik tradicinėse dėžėse. Jei norite dekoratyvinio efekto, puikus sprendimas yra krepšiai daiktų saugojimui. Ypač populiarūs yra metaliniai krepšeliai. Toks daiktų laikymas naudingas seniems žurnalams ar albumams. Privalumas tas, kad juos galima sudėti vieną ant kito. Mažesnius daiktus galima sudėti į specialias laikymo dėžutes. Pavyzdžiui, plastikines ir skaidrios. Taip iš karto matysite, ką į jas įdėjote.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 8
Pasirinkti filtrai:
Daiktų saugojimo krepšys Nordic šienas 14 cm

9,20 €

Daiktų saugojimo krepšys Nordic šienas 14 cm

Muurla
Daiktų saugojimo krepšys Nordic šermukšnis 20 cm

17,40 €

Daiktų saugojimo krepšys Nordic šermukšnis 20 cm

Muurla
Daiktų saugojimo krepšys Ark

122,40 €

Daiktų saugojimo krepšys Ark

Ferm Living
NaujienaVonios reikmenų dėžutė Porzellan baltos spalvos 12 x 25 cm

83,50 €

Vonios reikmenų dėžutė Porzellan baltos spalvos 12 x 25 cm

Decor Walther
Krepšys Use iš jūrinės žolės

27,50 €

Krepšys Use iš jūrinės žolės

Nicolas Vahe(2)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Daiktų saugojimo dėžės

Kad namuose būtų tvarkinga, reikia pagalvoti, kaip tinkamai laikyti daiktus. Šiam tikslui būtina naudoti įvairių tipų dėžės. FormAdore netrūksta.

Dėžutės daiktų saugojimui - nepakeičiamos namuose!

Ant stalo netvarkingai sudėti dokumentai. Ant grindų išmėtyti žaislai. Lentynoje dulkes kaupiantys kompaktiniai diskai. Su šiomis problemomis namuose susidurti nereikia. Turime dekoratyvinių dėžučių, kurios ne tik padės tapti organizavimo meistrais, bet ir papuoš namus. Apvalios arba žvaigždės formos dėžutės gali būti naudojamos kaip dėklai papuošalams ar suvenyrams iš atostogų laikyti. Didesnė stačiakampė arba kvadratinė dekoratyvinė dėžutė puikiai tinka plokštelėms, vaikų žaislams ir net batams. Nesvarbu, ar medžiaga būtų kartonas, metalas ar medis - kiekvienas ras ką nors sau! Siūlome skaidrias dėžės, kad iš karto matytumėte, kas yra viduje. Taip pat spalvotas dėžutes. Rožinė, balta, juoda, raudona arba mėlyna dėžutė - mūsų parduotuvėje laukia platus spalvų asortimentas.

Maisto, daiktų laikymo indai ir dėžutės - jie viską palengvina

Pamestas įkroviklis, automobilio rakteliai ar nuolat ieškomas televizoriaus nuotolinio valdymo pultelis... Kasdieniai daiktai gali dingti iš akių, kai mažiausiai to tikimės. Laimei, turime sprendimą! Siūlome dėžutes, kuriose bus lengviau laikyti daiktus vienoje vietoje. Mūsų pasiūloje dominuoja plastikinės talpyklos, puikiai tinkančios kabeliams, nuotolinio valdymo pultams ar biuro reikmenims laikyti. Jei norite medinės arba metalinės talpyklos - taip pat atvykote į tinkamą vietą. Aukštos kokybės medinis indas - puiki dovana žmogui, mėgstančiam neįprastus sprendimus namams. Rekomenduojame virtuvėje naudoti akį traukiančius metalinius indus. Juose tinka laikyti birius ir sausus maisto produktus.

Daiktų saugojimo krepšiai - funkcionalūs ir originalūs!

Jei ieškote dekoratyvinių daiktų namams, kurie ne tik kauptų dulkes lentynoje, mūsų krepšiai tikrai tiks. Jie ne tik padeda tvarkyti daiktus, bet ir puikiai tinka interjerams, dekoruotiems minimalistiniu, skandinavišku arba moderniu stiliumi. Metaliniame krepšelyje lengva laikyti knygas, drabužius ar pagalvėles. Pintą krepšį galima naudoti kaip vietą smulkmenoms laikyti. Didelis austas krepšys taip pat yra puikus būdas sukurti originalų interjerą savo kambaryje. Vielinį krepšį galite naudoti virtuvėje ar vonios kambaryje kosmetikos priemonių ar prieskonių indeliams.

Didesniems daiktams - dėžės daiktų saugojimui

Jei ieškote patikrintų būdų, kaip sutvarkyti daiktus, FormAdore siūlomos daiktų saugojimo dėžės gali padėti. Medinės dėžės pasiteisins įtaisams laikyti garaže arba rūsyje. Jose puikiai tinka laikyti sezoninius vaisius ir daržoves arba iš jų pagamintus konservus. Patrauklus dėžės dizainas ir solidus apdirbimas leidžia jai užimti garbingą vietą prieškambaryje, svetainėje ar vaikų kambaryje. Medinė skrynia gali tapti vieta knygoms ir laikraščiams. O pritaikyta vaikų kambaryje - paslaptinga skrynia su didžiausiais mažylio lobiais. Kartu su aukštos kokybės alaus buteliais medinė skrynia bus puiki dovana šių gėrimų gurmanui!

Žurnalų laikikliai papuoš bet kokį interjerą

Mėgstate knygas bei laikraščius? Negalite įsivaizduoti, kad namuose jiems nebūtų vietos? Knygų ir žurnalų laikikliai gali padėti! Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų. Platus formų pasirinkimas reiškia, kad FormAdore siūlomi žurnalų ir knygų organizatoriai pradžiugins minimalistinio, skandinaviško arba modernaus stiliaus interjerus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką