Nuotraukų rėmeliai, foto rėmeliai

122 prekių

Niekas taip nepagyvina namų sienų kaip šeimos narių nuotraukos. Tinkamai eksponuojamos jos taps puikiu suvenyru ir svarbiausių šeimos įvykių kronika. Gali būti sunku išsirinkti geriausias nuotraukas - tada praverčia keli nuotraukų rėmeliai: trims, keturioms ar kelioms nuotraukoms. Tradicinis nuotraukų įrėminimo būdas - rėmeliai nuotraukoms, kuriuos galima padėti ant stalo, lentynos arba pakabinti ant sienos. Šiuolaikinių išdėstymo sprendimų mėgėjai turėtų atkreipti dėmesį į įvairius nuotraukų stovus ir laikiklius, kurie yra 3D rėmeliai. Toks foto rėmelis leidžia pateikti nuotraukas neįprastu būdu, pavyzdžiui, ant fotografijos tamsiuose kambariuose būdingų virvių.

FormAdore rasite visų populiariausių dydžių nuotraukų rėmelių, tarp jų 10x15, 13x18 ir 15x21.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Vieninteliam ar keliems mylimiesiems

Puiki dovana

Jei ieškote nedidelės dovanos mylimam žmogui arba norite eksponuoti vieną svarbią nuotrauką, puikiai tinka pavieniai rėmeliai. Naudodami paprastus, pavienius rėmelius galite sukurti savo derinį ant sienos ar lentynos. Tokie deriniai puikiai atrodo, pavyzdžiui, virš laiptų esančioje erdvėje, kurią paprastai sunku įrengti. FormAdore rasite visų populiariausių dydžių nuotraukoms skirtų rėmelių: 10x15, 13x18, 15x21 arba 20x25.

Būdas suasmeninti savo erdvę

Didesni rėmeliai, vadinamieji daugiafunkciniai, kuriuose galima pateikti kelias ar net daugiau nuotraukų, gali būti naudojami kaip paveikslas ar plakatas ant sienos. Jei pakabinsite jį virš rašomojo ar darbo stalo, jis taip pat gali tapti savotišku organizatoriumi. Į jį galima sudėti ne tik nuotraukas, bet ir lankstinukus, laikraščių iškarpas, bilietus, kvietimus ar piešinius. Taip galėsite susikurti asmeninę erdvę.

Klasika ir įkvepiančios formos

Universalus paprastumas

Dauguma nuotraukų yra stačiakampio arba kvadrato formos. Klasikiniai nuotraukų rėmeliai yra panašios formos. Geometrinė forma yra universaliausia. Tarp populiariausių spalvų yra balti nuotraukų rėmeliai. Net santūrios spalvos nuotraukų rėmelis gali patraukti dėmesį, jei jis kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

Aukštos kokybės medžiagos

Natūralių spalvų mediniai rėmeliai sušildys interjerą ir puikiai tiks skandinaviško ar vintažinio stiliaus butams. Metaliniai rėmai tiks moderniam ir minimalistiniam interjerui. Plastikiniai rėmai, jei bus sumaniai parinkti, puikiai atrodys bet kokiame interjere.

Formų ir pavidalų turtingumas

Tradicinių formų rėmelius galima pakeisti intriguojančiais, akį traukiančiais nuotraukų stovais. Dažniausiai jie būna daugiakadriniai, kuriuose telpa keliolika nuotraukų, ir išsiskiria savo erdvine konstrukcija arba 3D forma. Tokie trimačiai rėmai stebina dizainerių išradingumu - jie gali būti virvelių su segtukais arba lanksčių laidų su spaustukais pavidalo. Toks išradingas įrėminimas yra puikus būdas pasirinkti nuotraukų rėmelį vaikų kambariui.