Papuošalų organizatoriai

188 prekių

Quentinas Tarantino kartą pasakė, kad kiekvienas gali turėti savo teoriją apie tai, kas buvo garsiajame filmo " Bulvarinis skaitalas" lagamine; jis tiesiog norėjo parodyti, kad tai buvo kažkas gražaus. Jei tai priklausytų nuo mūsų, juvelyriniai dirbiniai būtų puikiai sutvarkyti - reiškinys tiek gražus, kiek neįtikėtinas... nebent įsigysite išmanių papuošalų organizatorių iš "Fabryka Form"!

Ar mėgstate, kad viskas būtų ant viršaus? Pasirūpinkite papuošalų lentynėlėmis arba raktų ir žiedų laikikliais. Ar norite, kad auskarai visada būtų po ranka? Peržiūrėkite mūsų kelioninių papuošalų dėklų asortimentą. O gal norite atrodyti kaip Vincentas, kai kaskart atidarinėjate lagaminą ir žiūrite į savo kolekciją? Jums reikia papuošalų dėžutės. Vyrai džiaugsis laikrodžių dėžutėmis, o minimalistai - elegantiškomis papuošalų dėžutėmis. Kiekvienam kažkas gražaus!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 4
Pasirinkti filtrai:
NaujienaDaiktų laikymo dėžė Hasel iš marmuro

30,10 €

Daiktų laikymo dėžė Hasel iš marmuro

Bloomingville
Dekoratyvinis padėklas Marble

52,30 €

Dekoratyvinis padėklas Marble

Meraki
NaujienaDaiktų laikymo dėžė Madox

27,20 €

Daiktų laikymo dėžė Madox

Bloomingville
NaujienaPadėklas Emilja iš mango medienos 24 x 30,5 cm

35,30 €

Padėklas Emilja iš mango medienos 24 x 30,5 cm

Bloomingville
NaujienaServiravimo lėkštė Trudy

18,10 €

Serviravimo lėkštė Trudy

Bloomingville
NaujienaPadėklas Abenna 26,5 cm

25,20 €

Padėklas Abenna 26,5 cm

Bloomingville
 • Naujiena
  Padėklas Abenna 26,5 cm

  25,20 €

  Padėklas Abenna 26,5 cm

  Bloomingville
NaujienaPadėklas Emisa 15 x 55 cm

35,30 €

Padėklas Emisa 15 x 55 cm

Bloomingville
 • Naujiena
  Padėklas Emisa 15 x 55 cm

  35,30 €

  Padėklas Emisa 15 x 55 cm

  Bloomingville
NaujienaDekoratyvinis padėklas Humdakin Nordic Terrazzo 10 x 25 cm

43,30 €

Dekoratyvinis padėklas Humdakin Nordic Terrazzo 10 x 25 cm

Humdakin
NaujienaDekoratyvinis padėklas Humdakin žydros spalvos 10 x 25 cm

43,30 €

Dekoratyvinis padėklas Humdakin žydros spalvos 10 x 25 cm

Humdakin
Vonios organizatorius Birillo baltos spalvos

86,40 €

Vonios organizatorius Birillo baltos spalvos

Alessi
Papuošalų dėžutė Terrace

60,30 €

Papuošalų dėžutė Terrace

Umbra
Darbo stalo organizatorius Brass padėklas

55,40 €

Darbo stalo organizatorius Brass padėklas

Ferm Living
Žiedų laikiklis Daschie

17,60 €

Žiedų laikiklis Daschie

Umbra(5)
Papuošalų dėžutė Spindle

45,30 €

Papuošalų dėžutė Spindle

Umbra
Vonios padėklas Bon 14 cm

15,20 €

Vonios padėklas Bon 14 cm

Ferm Living
Dekoratyvinis dubuo Hammam

51,40 €

Dekoratyvinis dubuo Hammam

Aquanova(1)
Papuošalų kosmetinė Belgravia

54,70 €

Papuošalų kosmetinė Belgravia

Dulwich
Papuošalų dėžutė Hübsch 151105 iš stiklo

62,30 €

Papuošalų dėžutė Hübsch 151105 iš stiklo

Hübsch
Dėžutė Cemile pagamintas iš mango medienos 6,5 cm

10,00 €

Dėžutė Cemile pagamintas iš mango medienos 6,5 cm

Bloomingville
Saldainių dėžutė Hammershøi baltos spalvos

46,20 €

Saldainių dėžutė Hammershøi baltos spalvos

Kähler
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Kaip saugoti papuošalus?

Grandinėles, pakabukus, apyrankes, auskarus, žiedus ir kitas smulkmenas reikia tinkamai saugoti, o tai nėra taip paprasta, kai tiek daug skirtingų ir mažų daiktų. Kaip elegantiškai ir patogiai saugoti vertybes ir apsaugoti jas nuo sugadinimo? Galime jums padėti su įvairiomis papuošalų organizatoriai.

Stilingos papuošalų dėžutės

Pavargote nuo visur susipainiojusių auskarų ir grandinėlių? Dizainerių papuošalų dėžutės atlieka nepakeičiamą vaidmenį saugant brangius papuošalus. papuošalų dėžutės. Formos gamykloje rasite apvalių, stačiakampių, vamzdžių ar dėžių formos talpyklų.. Siūlome organizatoriai iš keramikos, porceliano, stiklo ir skaidraus stikloSiūlome keraminius, porcelianinius, stiklinius ir permatomus dėklus, kurie vienu metu ir apsaugo, ir eksponuoja juose esančius papuošalus. Siūlome puošti ir minimalistiniai indai su dangteliais ir be jų. Esame įsitikinę, kad lengvai rasite unikalią ir stilingą papuošalų dėžutę, tinkamai pritaikytą jūsų skoniui ir smulkmenų kolekcijai.

Išskirtinės laikrodžių dėžutės

Ar jūsų laikrodžiai netvarkingai guli komodos ar spintos stalčiuje? Pats laikas tai pakeisti! Padėsime jums elegantiškas laikrodžių dėžutės kuriuose galima saugiai laikyti laikrodžius, apsaugoti juos nuo ciferblato įbrėžimų ar dirželio nusidėvėjimo. Laikrodžių dėžutės stebina savo dizainu ir aukšta pagaminimo kokybe naudojant geriausias medžiagas, pvz. medžio arba odos. Kai kurie iš jų turi rotatorius, mechaniniams laikrodžiams su automatiniu užvedimu užvesti. Kai kuriuose iš jų yra rotatoriai, skirti mechaniniams laikrodžiams su automatiniu užvedimu užvesti. matomoje miegamojo vietoje, pvz., ant spintelės ar tualetinio stalelio, kur jie bus papildoma interjero puošmena. papildoma interjero apdaila. Laikrodžių dėžutės yra madingas, modernus ir geriausias būdas laikyti savo laikrodžių kolekciją.

Dekoratyvinės papuošalų dėžutės

Papuošalų dėžutės yra praktiški ir dekoratyvūs organizatoriai, kuris elegantiškas ir saugus būdas galėsite elegantiškai ir saugiai laikyti visas savo brangias smulkmenas. Skryniose yra daug specialių skyrių, skirtų specialūs skyriai žiedams, grandinėlėms, pakabučiams ar apyrankėms, palengvinti Juose lengviau rasti papuošalus ir palaikyti tvarką. Dėklai skiriasi savo išvaizda, todėl kiekvienas gali lengvai išsirinkti tinkamą dėžę pagal savo kolekcijos dydį. Jie taip pat gaminami iš skirtingų medžiagų. Žavingas medinis karstas yra puikus sprendimas tiems. kurie vertina tradicinius sprendimus.. Medinė papuošalų dėžutė gražiai atrodys ant stilingo tualetinio stalelio, komodos ar rašomojo stalo. Kita vertus stiklinė papuošalų dėžutė yra puikus ornamentų eksponavimo būdas ir tuo pačiu metu apsaugoti juos nuo pažeidimų ir dulkių.. O gal jūsų svajonė yra jūsų pačių juvelyrinių dirbinių stalčiuskuriame tilptų visos jūsų grandinėlės, žiedai ir pakabukai? "Formos fabrike" rasite funkciniai papuošalų dėklai, kuri padės jums sutvarkyti brangiųjų papuošalų stalčių.

Originalūs papuošalų stovai

Juvelyrinių dirbinių lentynos Greta konteinerių ir skrynių, papuošalų saugykla yra dar vienas būdas estetiškai saugoti papuošalus. Dizainerių papuošalų lentynos puikiai derės kiekviename interjere ir kartu bus originali jo puošmena. Siūlomi stelažai gaminami iš įvairių medžiagų, skiriasi jų forma ir dydis. Jei mėgstate nešioti žiedus - pasirinkite ypatingą žiedo laikiklis. Jei mėgstate nešioti žiedus - rinkitės specialų žiedų laikiklį. Jei mėgstate originalius ir nestandartinius sprendimus, jums tikrai patiks papuošalų pakaba. Siūlome stelažus, pagamintus iš pagamintas iš plastiko, plastiko, pvz., medžio ar gyvūnų formos, taip pat įspūdingų plieno arba žalvario ir minimalistinės papuošalų lentynos.. Eksponuokite papuošalus ant originalaus papuošalų laikiklio ir saugokite mėgstamiausius papuošalus. visada tvarkinga ir po ranka.

Funkciniai papuošalai ir raktų laikikliai

Pamirškite, kad ryte reikia ieškoti auskarų poros arba išnarplioti grandinėlę ar apyrankę, ir pasirūpinkite praktiškas papuošalų ir raktų laikiklis, kuri padės jums išlaikyti tvarką ir švarą, ir tuo pat metu galėsite turėti mėgstamus papuošalus ranka pasiekiamoje vietoje. Šiuos papuošalų laikiklius taip pat galima naudoti raktams, telefonui, akiniams, piniginei ir kitiems kasdieniams daiktams, Taip pat vienoje vietoje galite laikyti raktus, telefoną, akinius, piniginę ir kitus kasdienius daiktus. Stilingas papuošalai ir raktų laikikliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra įvairių dizainų bei spalvų, todėl galite lengvai Papuošalai ir raktų pakabukai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, yra įvairių dizainų ir spalvų, todėl lengvai derės prie jūsų interjero stiliaus ir charakterio. Ant komodos prieškambaryje, vonios kambario spintelės ar tualetinio staliuko miegamajame padėtas papuošalų dėklas bus papildomas originalus dekoratyvinis akcentas.

Estetiškas ir praktiškas kelioninis papuošalų dėklas

Patogus papuošalų dėklas apsaugos brangius papuošalus nuo pasiklysti lagamine arba susipainioti.. Kelioniniai papuošalų dėklaiJi užima mažai vietos ir turi daug skyrių bei kišenių, Kelioninis papuošalų dėklas užima nedaug vietos, turi daugybę skyrių ir kišenėlių, todėl į jį galima patogiai sudėti auskarus, grandinėles, žiedus ir kitus smulkius daiktus, taip juos apsaugant. Praktiškas dėklas leidžia būti tikriems, kad galėsite apsaugoti auskarus nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų. Dėl praktiško dėklo galite būti tikri, kad grandinėlės, auskarai ar laikrodžiai nepasimes lagamine ar kelioniniame krepšyje, tačiau visos kelionės metu išliksite saugūs ir vienoje vietoje. Kompaktiškas papuošalų dėklas tiks ne tik į lagaminą, bet ir į rankinę. rankinėje. Mažas kelioninis organizatorius idealiai tinka Nedidelis kelionių organizatorius idealiai tinka atostogoms ar verslo kelionėms.

Elegantiškos klipų dėžutės

Geriausia vieta rankogalių sagutėms yra specialus rankogalių segtukų dėžutės su atskirais skyriais, Todėl galite būti tikri, kad nė viena rankogalių sagė nebus sugadinta ar prarasta. Siūlome ir mažos segtukų dėžutės, Siūlome nedideles smeigtukų dėžutes, kurias galite pasiimti su savimi į keliones. erdvias ir net aukštas dėžes, Siūlome tiek mažas rankogalių segtukų dėžutes, kurias galite pasiimti su savimi į keliones, tiek erdvias ar net talpias dėžutes, kuriose galima laikyti ne tik elegantiškas rankogalių sagas, bet ir laikrodžius bei kitas vertybes. Įdėkite rankogalių sages į tam skirtą dėžutę, kad galėtumėte džiaugtis gražiomis ir ilgai džiaugtis gražia ir elegantiška išvaizda..

Elegantiškas papuošalų organizatorius leis saugiai, estetiškai ir patogiai laikyti vertingus daiktus.