Plakatai

15 prekių

Šaunus plakatas ant sienos yra... Stop, nėra tokio dalyko kaip "šaunaus plakato" apibrėžimas! Vieniems žmonėms labiau patinka juokingi plakatai namams, kitiems Skandinaviški (minimalistiniai), o tretiems meniški plakatų vaizdai. Tas pats pasakytina ir apie erdvę, kurią norime dekoruoti. Tinka kitoks plakatas interjerui svetainei, ir dar kitas virtuvei. Laimei, FormAdore pasirinkimas yra didžiulis!

Plakatas yra ne tik sienų dekoracija, bet ir puikus būdas išreikšti save ir savo skonį. Optimistams patiks mūsų motyvaciniai plakatai, kita vertus juodai balti plakatai patiks minimalistams, vertinantiems gana griežtas aranžuotes. Pasirinkite tipografinius plakatus, jei norite, kad jūsų svečiai... greitai gautų jūsų svarbią žinutę :) O gal norite pradėti tobulo plakato paieškas nuo jo matmenų? Jūs taip pat galite tai padaryti! Turime populiariausių, pavyzdžiui, 30x40 ir 100x70 plakatų.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Plakatas In Bauhaus We Trust

17,00 €

Plakatas In Bauhaus We Trust

Cinqpoints
Plakatų kabykla Bloomingville medinė 19 cm

13,20 €

Plakatų kabykla Bloomingville medinė 19 cm

Bloomingville
Plakatas Bloomingville paw

9,80 €

Plakatas Bloomingville paw

Bloomingville(1)
Plakatas Architecture Scale

18,50 €

Plakatas Architecture Scale

Cinqpoints
Plakatas Pritzker Prize

17,20 €

Plakatas Pritzker Prize

Cinqpoints
Plakatas White House

19,40 €

Plakatas White House

Cinqpoints
    Plakatas White House

    19,40 €

    Plakatas White House

    Cinqpoints
Plakatas L'Architecture Est Un Sport De Combat

19,40 €

Plakatas L'Architecture Est Un Sport De Combat

Cinqpoints
2 vnt.Plakatai Aise 26 x 35 cm 2 vnt.

18,10 €

Plakatai Aise 26 x 35 cm 2 vnt.

Bloomingville
2 vnt.Plakatai Bogi 25,5 x 35 cm 2 vnt.

18,10 €

Plakatai Bogi 25,5 x 35 cm 2 vnt.

Bloomingville
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Dekoratyviniai plakatai - puiki alternatyva tradiciniams paveikslams ir greitas bei paprastas būdas pakeisti interjerą. Tokio tipo grafika pagyvina erdvę ir yra puiki šiuolaikinio interjero puošmena.

Plakatai - moderni sienų apdaila

Sienų plakatai yra įdomi dekoracija, kuri jau ilgą laiką yra labai populiari. Nenuostabu - juk šiuolaikiniai plakatai yra greitas ir paprastas būdas pakeisti interjero dizainą ir suteikti jam savitumo.

Mūsų pasiūlyme rasite plakatų namams ir biurui. Šis sprendimas puikiai tinka visiems interjerams. Plakatai į kambarį ir plakatai į miegamąjį yra labiausiai ieškomi ir pasirenkami, tačiau šio tipo grafika taip pat gerai pateikta pakabinti ant sienos koridoriuje, biure ir net virtuvėje ar vonios kambaryje. Taip pat verta paminėti originalias ir įdomias vaikų sienų dekoracijas, kurios tikrai papuoš ne vieno vaiko kambarį. Čia rasite plakatų rėmuose ir neįrėmintų plakatų. Grafiniai plakatai būna įvairaus dizaino, spalvų ir dydžių , iš kurių populiariausi yra 30x40 ir 100x70 dydžio plakatai. Visi sienų dekoracijos turi vieną bendrą bruožą - aukštą darbo kokybę. Mūsų siūlomi plakatai spausdinami ant patvaraus ir atsparaus popieriaus, kuris yra atsparus tokiems veiksniams kaip drėgmė, aukšta temperatūra ir saulės spinduliai. Pas mus tikrai rasite dekoracijų sienoms , kurios įspūdingai papuoš jūsų interjerą .

Juodai balti plakatai - modernūs plakatai svetainei, miegamajam, vonios kambariui...

Juoda ir balta - tai amžinos spalvos, kurios derinamos tarpusavyje visada atrodo elegantiškai ir stilingai. Šių dviejų universalių ir neutralių spalvų plakatai yra puikus pasiūlymas moderniam, minimalistiniam, griežtam interjerui, bet ne tik. Dėl klasikinio juodai baltų plakatų pobūdžio jie taip pat puikiai tinka kambariuose, kuriuose vyrauja ryškios ir intensyvios spalvos .

Nesenstantis juodai baltas plakatas puikiai dera su kitų spalvų plakatais arba jūsų nuotraukomis. Šiuolaikiniai juodai balti plakatai - tai minimalistinė, bet labai veiksminga dekoracija, kuri stilingai papuoš ne tik buto, bet ir biuro, baro ar restorano sieną.

Plakatai su užrašais - stilinga bet kokio interjero puošmena

Ieškote paprasto būdo pakeisti interjero dizainą? Naudodami madingus ir dizainerių sukurtus plakatus su užrašais, kurie pagaminti atsižvelgiant į kiekvieną detalę. Didelė jų dalis yra motyvaciniai plakatai, kurie ne tik atlieka puikų dekoratyvinį vaidmenį, bet ir skatina mūsų kūrybiškumą. Skandinaviškas plakatas su citata, sakiniu ar įkvepiančiu užrašu priverčia mus susimąstyti, skatina veikti ir pripildo mus teigiamos energijos.

Tokio tipo grafika yra puikus sprendimas svetainei ar kabinetui, bet taip pat idealiai tinka ir biurui, kad paskatintų komandą dirbti ir darytų teigiamą poveikį darbuotojų darbingumui. Be to, vaikų kambaryje puikiai tiks plakatai su motyvaciniais užrašais. Plakatai su motyvuojančiais užrašais, įkvepiantys ir suteikiantys jėgų, bus puiki vaiko interjero puošmena. Tipografinis plakatas su įdomia, verčiančia susimąstyti antrašte visiems suteiks geros nuotaikos ir įneš į interjerą gaivaus oro ir originalumo.

Meniniai plakatai - įdomi sienų puošmena

Jei ieškote originalių, akį traukiančių abstrakčių formų ar spalvingų raštų motyvų, būtinai peržiūrėkite mūsų meninių plakatų pasiūlą. Iš jų paminėtini personalizuoti, dizainerio Follygraph pasirašyti Zodiako ženklų kolekcijos plakatai, vaizduojantys konkretaus ženklo žvaigždžių išsidėstymą mėlyname ir margaspalviame fone. Tai puikus pasirinkimas miegamajam, kabinetui ar paauglio kambariui. Meniniai plakatai rėmuose elegantiškai ir stilingai papuoš bet kurią jūsų namų sieną.

Botaniniai plakatai - madinga sienų apdaila

Botaniniai plakatai - tai interjero tendencija, susijusi su skandinaviško stiliaus minimalizmu, nes gėlių motyvai puikiai dera su mediniais baldais, medvilniniais ar lininiais audiniais. Minimalistiniai plakatai su augalų motyvais suteikia kambariui gaivos, ramybės ir harmonijos.

Grafikos su lapais, gėlėmis ar palmėmis puikiai tinka bet kuriame kambaryje. Tai puikūs plakatai vonios kambariui, virtuvei, miegamajam ar svetainei. Šio tipo grafika pagyvins ir praturtins interjero dizainą ir taps jūsų sienų puošmena. Plakatai su augalų motyvais suteiks jūsų interjerui originalumo ir nuotaikingumo.

Virtuvės plakatai - kūrybiški sieniniai plakatai su virtuvės motyvais

Virtuvės plakatai - tai sienų dekoracijos, kuriomis galite greitai ir efektyviai papuošti sienas. Sieniniai virtuvės plakatai - tai išradinga grafika, teminiu požiūriu susijusi su maistu. Plakatai, kuriuose vaizduojami vaisiai, daržovės ar saldumynai - tai tik keletas mūsų pasiūlymų. "FormAdore" taip pat rasite plakatų, kuriuose pristatomi virtuvės skaitikliai, praktinių patarimų, kaip paruošti maistą, kokteilių receptų, taip pat plakatų, kuriuose supažindinama su kavos, arbatos ar peilių rūšimis. Virtuvės plakatai - puiki dekoracija, kuri suteiks šiai patalpai unikalumo, originalumo ir jaukumo.

Pasaulio žemėlapis ant sienos - įdomios sienų dekoracijos idėja

Pasaulio žemėlapis - tai sienų dekoracija, kuri tiks tiek svetainės, tiek miegamojo, kabineto, tiek vaikų kambario interjerui. Ant vaiko kambario sienos pakabintas pasaulio žemėlapis atliks ne tik dekoratyvinę, bet ir edukacinę funkciją ir tikrai padės mokytis. Kita vertus, svetainėje ar miegamajame ant sienos pakabintas pasaulio žemėlapis gali atgaivinti prisiminimus apie keliones arba nukelti mus į tas pasaulio vietas, kuriose praleidome gražių ir nepamirštamų akimirkų.

Pasaulio žemėlapis ant sienos - idealus sienų apdailos pasiūlymas mėgstantiems keliauti, besidomintiems geografija ar tiesiog ieškantiems originalių dekoratyvinių sprendimų savo interjerui.

Papuoškite savo erdvę madingais plakatais, kurie bet kuriam kambariui suteiks unikalaus charakterio.