APIE MUS

KAS MES ESAME?

Mes specializuojamės parduodant moderniausius namų aksesuarus, tiksliai žinome, kaip padaryti jūsų gyvenimą gražų. Kaip mes tai darome? Paprasta - mūsų filosofija ir svarbiausias tikslas yra teikti paslaugas, kurių kokybė dera su mūsų produktų kokybe. Štai kodėl mes teikiame tik geriausias paslaugas, siekdami užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti tiek pačiais produktais, tiek tuo, kaip vykdome jų užsakymus. Tai nebūtų įmanoma be mūsų aistros ir meilės tam, ką darome. O tai, ką mes darome, tai yra pagrąžiname savo klientų gyvenimus, įvedant į jų interjerą įdomių, jaudinančių, intriguojančių ir kartais net juokingų objektų, kad būtų sukurtos ypatingos emocijos ir puoselėjama jų meilė gyvenimui.
Mūsų įmonė įkurta 2005 m.

KĄ SIŪLOME KLIENTAMS?

Mūsų parduotuvės svetainėje surinkome didžiulį geriausių interjero dizaino produktų pasiūlymus. Čia rasite dekoracijų, baldų, apšvietimo, virtuvės ir vonios reikmenų. Esame daugelio tarptautiniu mastu pripažintų prekės ženklų, tokių kaip Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, Normann Copenhagen, Joseph Joseph, Koziol, Chroma ir Stackers, oficialus pardavėjas ir pagrindinis platintojas.

NE TIK GAMINIAI ...

Pagrindinė prielaida, kurios laikėmės nuo pat pradžių, buvo ne tik sukurti aukščiausios kokybės interjero dizaino gaminių pasiūlymą, bet ir vienodai aukšto lygio klientų aptarnavimą. Per kelerius veiklos metus subūrėme komandą, kuri dirba pagal sukurtus standartus. Tikime, kad sąžiningai aptarnaudami, kruopščiai ir draugiškai nusiteikę mes laimėsime savo klientų širdis :-) Nesame neklystantys, bet visada galime pripažinti savo klaidas. Be to, mes mėgstame produktus, su kuriais dirbame - jie suteikia mums tiek pat džiaugsmo, kaip ir jūs!

Kviečiame jus dažnai užsukti į FormAdore - mes nuolat pildomės naujais produktais, kurie džiugina ir įkvepia, puikiai tinka dovanoms, bei privers jus gyventi jaukiai!

Kontaktinę informaciją rasite puslapyje → kontaktai.

FormAdore parduotuvę valdo FORMADE.

Mes nesinaudojame Europos fondais ar bet kokio pobūdžio subsidijomis, pagrįstomis kitų įmonių ar asmenų mokesčiais. Įmonė niekada nebuvo ir nėra įsiskolinusi jokių mokėjimų išorės bendrovėms, rangovams ar darbuotojams.