Garantija + aptarnavimas

Ar jums patinka FormAdore pasiūlymuose esantis virdulys, laikrodis ar laikmatis, bet nerimaujate „kas bus“, jei produktas suges? Miegokite ramiai pasirinkę vieną iš mūsų pasiūlymų!

Visų pirma, visi FormAdore parduodami produktai yra originalūs, kokybiški ir kruopščiai supakuoti juos siūlančių gamintojų.

Kai kuriems iš jų, pavyzdžiui, elektros prietaisams, puodams ar keptuvėms, taikoma gamintojo garantija. Tokiu atveju informaciją apie garantijos terminą rasite produkto puslapyje. Išsamios garantijos taisyklės ir garantijos procedūra aprašytos prie pakuotės pridėtame garantiniame dokumente.

Visiems FormAdore siūlomiems produktams suteikiama 2 metų garantija. Taigi, jei per šį laikotarpį pastebėsite, kad jūsų įsigyta prekė turi fizinių defektų, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų darbuotojai padės jums atlikti visus formalumus ir informuos apie tolesnius veiksmus.

Jei abejojate, kaip elgtis su tam tikru produktu, kaip jį prižiūrėti ar valyti, susisiekite su FormAdore klientų aptarnavimo komanda. Mes žinome savo gaminius, dažnai patys juos naudojame ir mums jie labai patinka, todėl mielai patarsime, ką daryti, kad galėtumėte kuo ilgiau džiaugtis FormAdore įsigytais produktais :)

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką