Birių produktų indai, indeliai

278 prekių

Specialiai pritaikyti birių produktų indai yra nepakeičiamas pagalbininkas veiksmingai organizuojant virtuvę. Sandarus ir talpus, o kartu kompaktiškas ir gražus - tai sąlygos, kurias turi atitikti visi virtuvės indai.

Renkantis indą lengviausia atsižvelgti į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Pavyzdžiui, plastikiniai indai biriems produktams - juos įvertins žmonės, kuriems funkcionalumas yra prioritetas. Virtuvės tradicionalistai dažnai renkasi stiklinius indus. Dizaino mėgėjų favoritai - keraminiai indai. Metalą renkasi tie, kuriems svarbiausia ilgaamžiškumas ir tvirtumas.

Turintiems specifinių reikalavimų dėl virtuvės organizavimo tikrai patiks miniatiūriniai indeliai prieskoniams. Taip pat verta nepamiršti hermetiškų ir vakuuminių indų.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 5
Pasirinkti filtrai:
Druskos indas Legio Nova

45,50 €

Druskos indas Legio Nova

Eva Solo(2)
Maisto laikymo stiklainis Nordic miškas 3 l

33,91 €

Maisto laikymo stiklainis Nordic miškas 3 l

Muurla(3)
Svogūnų laikymo maišelis Mastrad

14,72 €

Svogūnų laikymo maišelis Mastrad

Mastrad(3)
Arbatos dėžutė Cortica

41,08 €

Arbatos dėžutė Cortica

Viva Scandinavia
Virtuvinis indas Arabia Finland Muminukai True

42,76 €

Virtuvinis indas Arabia Finland Muminukai True

Arabia Finland(2)
3 vnt.Daiktų laikymo dėžė Top Serve stiklinis 3 vnt.

94,58 €

Daiktų laikymo dėžė Top Serve stiklinis 3 vnt.

WMF
Virtuvinis indas Muurla Muminukai Moominhouse stiklinis

53,29 €

Virtuvinis indas Muurla Muminukai Moominhouse stiklinis

Muurla
Virtuvinis indas Arabia Finland Muminukai Friendship

52,87 €

Virtuvinis indas Arabia Finland Muminukai Friendship

Arabia Finland(1)
Bananų laikiklis Dear Charlie

89,95 €

Bananų laikiklis Dear Charlie

Alessi
Kibiras Nicolas Vahe

11,16 €

Kibiras Nicolas Vahe

Nicolas Vahe(3)
    Kibiras Nicolas Vahe

    11,16 €

    Kibiras Nicolas Vahe

    Nicolas Vahe(3)
3 vnt.Dėžutės Circus 3 vnt.

63,41 €

Dėžutės Circus 3 vnt.

Alessi
2 vnt.Stiklainiai Circus 2 vnt.

31,18 €

Stiklainiai Circus 2 vnt.

Alessi(2)
Indelis sausainiams Dressed

118,38 €

Indelis sausainiams Dressed

Alessi
4 vnt.Virtuvinės dėžutės Nest Lock 4 vnt.

46,10 €

Virtuvinės dėžutės Nest Lock 4 vnt.

Joseph Joseph
Česnako laikymo maišelis Mastrad

12,62 €

Česnako laikymo maišelis Mastrad

Mastrad(3)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Būtinas kiekvienoje virtuvėje

Indai biriems produktams yra geriausias būdas palaikyti tvarką virtuvėje. Jie padeda palaikyti tinkamą higieną ir švarą. Jų vaidmuo yra neįkainojamas, ypač jei neturite sandėliuko. Šiuos virtuvės indus galima naudoti įvairiapusiškai. Priklausomai nuo poreikių, juos galime naudoti maisto produktams laikyti stalčiuose ir ant stalviršio, taip pat šaldytuve. Jie naudingi šaldymui ir marinavimui, o kai kuriuos iš jų galima naudoti maistui pašildyti mikrobangų krosnelėje. Dėl originalaus dizaino ir įvairių spalvų bus lengviau išsirinkti svajonių indą.

Kokį virtuvės indą pasirinkti?

Dažniausiai indo pasirinkimą lemia medžiaga, iš kurios jis pagaminta. Populiariausi vis dar yra plastikiniai virtuvės indai - jie yra lengvi ir paprastai valomi. Gamintojai vis daugiau dėmesio skiria saugai, todėl daugumoje plastikinių virtuvės indų nėra kenksmingo BPA.

Ne mažiau dažnas pasirinkimas yra nemirtingieji virtuvės indai iš stiklo. Jie dažniausiai būna stiklainių pavidalo. Stikliniai maisto indai nesiliečia su juose laikomais maisto produktais ir puikiai izoliuoja juos nuo išorinių sąlygų.

Metalinius virtuvės indus renkasi žmonės, kuriems svarbiausia - ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Juose maisto produktai yra visiškai saugūs ir sandariai uždaryti.

Keraminiai virtuvės indai - tai tokie indai, kurių verčiau nedėti į stalčių. Dėl formų ir spalvų įvairovės porceliano ir akmens masės indai dažnai puošia virtuvės stalviršį ar stalą.

Naudingos virtuvės indų funkcijos

Labai praktiški yra virtuviniai indai su matuokliais, ypač laikant tokius produktus kaip miltai, cukrus ar kakava. Dėl matuoklio galima lengvai sužinoti reikiamą ingrediento kiekį kepant ar ruošiant bet kokį patiekalą. Skaidrus virtuvės indas rodo esamą laikomo produkto kiekį - šis sprendimas puikiai tinka laikyti birius, dažnai naudojamus produktus.

Atskira kategorija yra hermetiški vakuuminiai indai. Tai puikus būdas apsaugoti maistą ilgą laiką. Naudojant specialų siurblį sukuriamos palankios sąlygos net patiems jautriausiems maisto produktams. Kitas hermetiškų talpyklų tipas - dėžutės su specialiu užraktu, kurio sumanus mechanizmas dažnai būna užpatentuotas gamintojo.

Specialios paskirties virtuvės indai

Tokio tipo indai puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems organizuoti ir palaikyti tvarką. Tokioje virtuvėje kiekvienas didelis ir mažas gaminys turi savo vietą.

Strategiškai svarbiausiose vietose bus prieskonių indeliai. Jie pagal savo paskirtį visada turi būti po ranka virėjui. Prieskoniams laikyti reikia sandarių patalpų, kad jie per greitai neprarastų aromato. Prieskonių indeliai dažnai būna patogūs, paruošti rinkiniai. Paprastai jie yra dekoratyvinės išvaizdos, skirti dėžutei pateikti matomoje vietoje, pavyzdžiui, ant virtuvės stalviršio.

Kavos ir arbatos indai - gėrimai, kurie ruošiami kelis kartus per dieną - taip pat turėtų būti dekoratyvūs. Todėl arbatos (lapų ar maišeliuose) atveju spalvotas indas yra puikus sprendimas. Arbatos skardinės dažnai gaminamos iš alavo, o kavos indai - iš nerūdijančio plieno. Tiems, kurie vertina tvarką ir minimalizmą, puikiai tiks panašaus stiliaus kavos ir arbatos indų rinkinys.

Kur geriausia laikyti duoną? Sprendimas yra tradicinės duoninės. Jos apsaugo duoną ir bandeles nuo pernelyg greito išdžiūvimo.

Saugoti ir puošti

Be utilitarinio aspekto, nepamirškime, kad virtuvės indai gali būti svarbi dekoratyvinė priemonė. Ji paįvairins bet kurios virtuvės interjerą. Dėl plataus dizaino, spalvų ir medžiagų, iš kurių gaminami indai maistui, pasirinkimo kiekvienas gali rasti sau ir savo virtuvei tinkantį gaminį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką