Sieniniai šviestuvai

136 prekių

Anksčiau sieninis šviestuvas reiškė stovintį šviestuvą, varomą degalų bako, tačiau dabar daug kas pasikeitė ir sieninis šviestuvas vadinamas sienine lem pa. Šis nepastebimas šviestuvas gali atlikti bet kokią užduotį! Jis skleidžia taškinę arba išsklaidytą klimatinę šviesą ir puikiai tinka koridoriuje, laiptinėje, taip pat vonios kambaryje arba kaip šviestuvas virš veidrodžio. Sieniniai miegamojo šviestuvai gali būti naudojami ir kaip naktiniai šviestuvai! O sieniniai šviestuvai ant ilgų rankenų apšvies jūsų pasirinktas dekoracijas.

Mūsų asortimente rasite juodų sieninių šviestuvų, taip pat visų vaivorykštės spalvų. Galite rinktis vaikiškus sieninius šviestuvus, elegantiškus sieninius šviestuvus, palėpės stiliaus sieninius šviestuvus... viskas, kas ateina į galvą! O jei norite apšviesti savo namų išorę, peržiūrėkite mūsų lauko šviestuvų pasirinkimą.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Ssieninis šviestuvas Hübsch smėlinė 48 cm

118,80 €

Ssieninis šviestuvas Hübsch smėlinė 48 cm

Hübsch
Sieninis šviestuvas Bike

210,02 €

Sieninis šviestuvas Bike

Kaspa
Sieninis šviestuvas Mushroom

151,25 €

Sieninis šviestuvas Mushroom

Seletti
Sieninis šviestuvas Onyx

178,84 €

Sieninis šviestuvas Onyx

Kaspa
Sieninis šviestuvas Hübsch 990915

158,40 €

Sieninis šviestuvas Hübsch 990915

Hübsch
Sieninis šviestuvas Hübsch metalo juoda 145 cm

237,60 €

Sieninis šviestuvas Hübsch metalo juoda 145 cm

Hübsch
Ssieninis šviestuvas Hübsch 991203

148,50 €

Ssieninis šviestuvas Hübsch 991203

Hübsch
Sieninis šviestuvas Hübsch 991110

91,20 €

Sieninis šviestuvas Hübsch 991110

Hübsch
Sieninis šviestuvas Hübsch 990911

128,70 €

Sieninis šviestuvas Hübsch 990911

Hübsch
Rodyti:

Sieniniai šviestuvai puikiai papildo lubinius ir pakabinamus šviestuvus, nes jie akcentuoja ir apšviečia erdvę. Jie yra funkcionalūs, stebina savo dizainu, puikiai apšviečia interjerą ir kartu padeda sukurti išskirtinę ir unikalią atmosferą.

Sieniniai šviestuvai - funkcinis ir dekoratyvinis šviesos šaltinis

Sieniniai šviestuvai stebina savo forma, pavidalu ir stiliumi. Tai gana maži šviestuvai, tačiau jų pagalba galite Interjero išvaizdą ir charakterį galima iš esmės pakeisti. Naudojant sieninius šviestuvus galima vizualiai suskirstyti interjerą į zonas, pvz., erdvioje svetainėje poilsio zoną padalykite ant sofų ar fotelių šonų pritvirtindami sieninius šviestuvus, apšvieskite paveikslų galeriją ant sienos, veidrodį vonios kambaryje, laiptus ar tiesiog papuoškite tuščią sieną.

Raktas taip pat yra dekoratyvinė sieninių šviestuvų vertė. Čia rasite modernių sieninių šviestuvų, minimalistinių sieninių šviestuvų, palėpės šviestuvaitaip pat sieniniai šviestuvai, stebinantys taikomųjų dekoracijų tipu, kurie puikiai papildo retro ar glamūrinio stiliaus interjerus. Nepriklausomai nuo to, kokį sieninį šviestuvą pasirinksite, viena yra aišku. Jų skleidžiama šviesa išryškins bet kokio interjero dekorą ir suteiks jam patrauklumo bei originalumo.

Tačiau reikėtų pabrėžti, kad sieniniams šviestuvams svarbu ne tik dizainas, bet ir šviesos šaltinio kritimo kryptis. Į viršų nukreipta sieninio šviestuvo šviesa optiškai padidina erdvę. Tačiau sieniniai šviestuvai su Šviestuvo gaubtaskuris šviečia žemyn, išsklaidytą, šiek tiek prislopintą šviesą, kad interjeras atrodo šiek tiek žemesnis, tačiau kartu jie sukuria itin intymią ir jaukią atmosferą.

Taip pat nurodoma, kad sieniniai šviestuvai, įrengti svetainėse, miegamuosiuose ir vaikų kambariuose, t. y. interjeruose, kuriuose ilsimės, turėtų skleisti tonuota, subtili šviesa, skatinanti atsipalaidavimą. Kita vertus, vonios kambario sieninis šviestuvas virš veidrodžio arba sieniniai šviestuvai, įrengti palei judėjimo maršrutą, pvz., ilgame koridoriuje arba siekiant apšviesti laiptus. turėtų skleisti intensyvesnę šviesą.

Sieniniai šviestuvai miegamiesiems - idealus lubų armatūros papildymas

Miegamajame sumontuoti sieniniai šviestuvai - itin funkcionalus sprendimas. Minkšta, subtili sieninių šviestuvų skleidžiama šviesa gali tarnauti kaip naktinė lempaTai leidžia patogiai skaityti mėgstamą knygą prieš miegą arba patogiai ir saugiai keltis naktį. Sieniniai šviestuvai miegamiesiems pateikti pakankamai šviesos, yra puiki puošmena, Jie papildo bet kokį interjero dizainą ir padeda sukurti jaukią, intymią atmosferą. Jie padeda sukurti jaukią, intymią ir atpalaiduojančią atmosferą.Juodi sieniniai šviestuvai puikiai tinka moderniam minimalistiniam miegamajam, o auksiniai, gausiai dekoruoti šviestuvai puikiai derės prie glamūrinio stiliaus interjero.

Sieniniai vonios kambario šviestuvai - puikus būdas apšviesti interjerą

Plafondas Plafonas ar kitas lubinis šviestuvas negali gerai apšviesti vonios kambario ir veidrodžio, todėl gali būti sunku atlikti įvairias grožio procedūras. Todėl šį interjerą verta aprūpinti vonios kambario sieniniais šviestuvais. Geriausi variantai yra šie. sieniniai šviestuvai virš veidrodžiosumontuoti abiejose veidrodžio pusėse, kad veidas būtų puikiai apšviestas. Priklausomai nuo veidrodžio dydžio, taip pat galite apsvarstyti galimybę įrengti vieną sieninį šviestuvą tiesiai virš veidrodžio. Rinkdamiesi vonios kambario sieninį šviestuvą turėtumėte patikrinti, ar Rinkdamiesi vonios kambario sieninį šviestuvą įsitikinkite, kad jus dominantis sieninis šviestuvas pagamintas iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų, atsparių drėgmei ir rūdims.

Išoriniai sieniniai šviestuvai - idealiai tinka namams apšviesti

Išoriniai sieniniai šviestuvai pirmiausia yra praktinio pobūdžio. Jos pagerina komfortą ir patogumą, taip pat daro teigiamą poveikį pastato išvaizdai ir saugumui aplink namą..

Reikėtų nepamiršti, kad sieniniai šviestuvai yra veikiami nepalankių oro sąlygų, todėl jų Todėl jų tvirtinimo įtaisai turi būti tvirti ir atsparūs pažeidimams. Lauke naudojamas sieninis šviestuvas turi turėti sandarus korpusas, neleidžiantis prasiskverbti vandeniui ar nešvarumams.

Sieniniai šviestuvai vaikamsVonios kambario sieniniai šviestuvai virš veidrodžio, belaidės lempos Įvairaus dizaino ir lauko šviestuvai bei daugybė kitų sieninių šviestuvų, kurių platų asortimentą rasite "FormAdore", leis į jūsų interjerą įvesti funkcinį, taškinį, papildomą ir dekoratyvinį apšvietimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką