Sieniniai šviestuvai

160 prekių

Anksčiau sieninis šviestuvas reiškė stovimą šviestuvą, varomą degalų bako, tačiau dabar daug kas pasikeitė. Šis nepastebimas šviestuvas gali atlikti bet kokią užduotį! Jis skleidžia taškinę arba išsklaidytą šviesą ir puikiai tinka koridoriuje, laiptinėje, taip pat vonios kambaryje arba virš veidrodžio. Sieniniai miegamojo šviestuvai gali būti naudojami ir kaip naktiniai! O aukšti sieniniai šviestuvai apšvies pasirinktas dekoracijas.

Mūsų asortimente rasite juodų šviestuvų, taip pat visų vaivorykštės spalvų. Galite rinktis vaikiškus, elegantiškus, palėpės stiliaus sieninius šviestuvus... viską, kas ateina į galvą! O jei norite apšviesti savo namų išorę, peržiūrėkite mūsų lauko šviestuvų asortimentą.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Ssieninis šviestuvas Arum Swivel

296,20 €

Ssieninis šviestuvas Arum Swivel

Ferm Living
NaujienaSieninis šviestuvas ant prailginimos svirties Vinni

167,50 €

Sieninis šviestuvas ant prailginimos svirties Vinni

Bloomingville
Sieninis šviestuvas Eos Up šviesiai pilkas 45 cm

157,80 €

Sieninis šviestuvas Eos Up šviesiai pilkas 45 cm

Umage
NaujienaSieninis šviestuvas PH sodo

1 034,70 €

Sieninis šviestuvas PH sodo

Louis Poulsen
NaujienaSieninis šviestuvas Thed

193,20 €

Sieninis šviestuvas Thed

Bloomingville
  • Naujiena
    Sieninis šviestuvas Thed

    193,20 €

    Sieninis šviestuvas Thed

    Bloomingville
NaujienaSieninis šviestuvas Firdes

143,70 €

Sieninis šviestuvas Firdes

Bloomingville
NaujienaSieninis šviestuvas Stellio

99,00 €

Sieninis šviestuvas Stellio

Bloomingville
Ssieninis šviestuvas Hübsch smėlinė 48 cm

118,80 €

Ssieninis šviestuvas Hübsch smėlinė 48 cm

Hübsch
Sieninis šviestuvas Bike

210,02 €

Sieninis šviestuvas Bike

Kaspa
Rodyti:

Sieniniai šviestuvai puikiai papildo lubinius ir pakabinamus šviestuvus, nes jie tiek akcentuoja, tiek apšviečia erdvę. Jie yra funkcionalūs, stebina dizainu, puikiai apšviečia interjerą ir kartu padeda sukurti išskirtinę bei unikalią atmosferą.

Sieniniai šviestuvai - funkcinis ir dekoratyvinis šviesos šaltinis

Sieniniai šviestuvai stebina forma, pavidalu ir stiliumi. Tai gana maži šviestuvai, tačiau jų pagalba galite interjero išvaizdą ir charakterį iš esmės pakeisti. Naudojant sieninius šviestuvus galima vizualiai suskirstyti interjerą į zonas, pvz., erdvioje svetainėje poilsio zoną išskirkite šalia sofų ar fotelių pritvirtindami šviestuvus, apšvieskite paveikslų galeriją, veidrodį vonios kambaryje, laiptus ar tiesiog papuoškite tuščią sieną.

Raktas taip pat yra dekoratyvinė sieninių šviestuvų vertė. Čia rasite modernių, minimalistinių, palėpės stiliaus šviestuvų. Taip pat lempų, kurios puikiai papildo retro ar glamūrinio stiliaus interjerus. Nepriklausomai nuo to, kokį sieninį šviestuvą pasirinksite, viena yra aišku. Jų skleidžiama šviesa išryškins bet kokio interjero dekorą ir suteiks jam patrauklumo bei originalumo.

Tačiau reikėtų pabrėžti, kad sieniniams šviestuvams svarbu ne tik dizainas, bet ir šviesos šaltinio kritimo kryptis. Į viršų nukreipta šviesa optiškai padidina erdvę. Tačiau sieniniai šviestuvai su gaubtu, kuris nukreipia šviesą žemyn, skleidžia išsklaidytą, šiek tiek prislopintą šviesą, tad interjeras atrodo žemesnis, tačiau kartu tai sukuria itin intymią ir jaukią atmosferą.

Taip pat nurodoma, kad sieniniai šviestuvai, įrengti svetainėse, miegamuosiuose ir vaikų kambariuose, t. y. interjeruose, kuriuose ilsimės, turėtų skleisti tonuotą, subtilią šviesą, skatinančią atsipalaidavimą. Kita vertus, vonios kambario šviestuvas virš veidrodžio arba šviestuvai, įrengti palei judėjimo maršrutą, pvz., ilgame koridoriuje arba prie laiptų, turėtų skleisti intensyvesnę šviesą.

Sieniniai šviestuvai miegamiesiems - idealus lubų armatūros papildymas

Miegamajame sumontuoti sieniniai šviestuvai - itin funkcionalus sprendimas. Minkšta, subtili sieninių šviestuvų skleidžiama šviesa gali tarnauti kaip naktinė lempa. Tai leidžia patogiai skaityti mėgstamą knygą prieš miegą arba saugiai keltis naktį. Sieniniai šviestuvai miegamiesiemspapildo bet kokį interjero dizainą ir padeda sukurti jaukią, intymią atmosferą. Juodi sieniniai šviestuvai puikiai tinka moderniam minimalistiniam miegamajam, o auksiniai, gausiai dekoruoti šviestuvai derės prie glamūrinio stiliaus interjero.

Sieniniai vonios kambario šviestuvai - puikus būdas apšviesti interjerą

Plafonas ar kitas lubinis šviestuvas negali gerai apšviesti vonios kambario ir veidrodžio, todėl gali būti sunku atlikti įvairias grožio procedūras. Todėl šį interjerą verta aprūpinti sieniniais šviestuvais. Geriausi variantai yra sieniniai šviestuvai virš veidrodžio, sumontuoti abiejose veidrodžio pusėse, kad veidas būtų puikiai apšviestas. Priklausomai nuo veidrodžio dydžio, taip pat galite apsvarstyti galimybę įrengti vieną sieninį šviestuvą tiesiai virš veidrodžio. Rinkdamiesi vonios kambario sieninį šviestuvą įsitikinkite, kad dominanti lempa pagaminta iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų, atsparių drėgmei ir rūdims.

Lauko šviestuvai - idealiai tinka namams apšviesti

Lauko šviestuvai pirmiausia yra praktinio pobūdžio. Jie pagerina komfortą, taip pat daro teigiamą poveikį pastato išvaizdai ir saugumui aplink namą.

Reikėtų nepamiršti, kad sieniniai šviestuvai yra veikiami nepalankių oro sąlygų, todėl jų tvirtinimo įtaisai turi būti tvirti ir atsparūs pažeidimams. Lauke naudojamas šviestuvas privalo turėti sandarų korpusą, neleidžiantį prasiskverbti vandeniui ar nešvarumams.

 

Sieniniai šviestuvai vaikams, vonios kambario lemputės virš veidrodžio, belaidės lempos, įvairaus dizaino lauko šviestuvai bei daugybė kitų sieninių apšvietimo įrenginių, kurių platų asortimentą rasite FormAdore, leis į interjerą įvesti funkcinį, taškinį, papildomą ir dekoratyvinį apšvietimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką