Keptuvės kokybiškos

356 prekių

Keptuvė - greta puodų dažniausiai naudojamas virtuvės reikmuo - naudojama paprastiems patiekalams, pavyzdžiui, kiaušinienei ar blynams, bet ir sudėtingiems patiekalams, tarkim, paelai ar rizotui, gaminti. Keptuvės skirtos kepti kepsnius, troškinti daržoves, gaminti prancūziškus skrebučius...

Gerai įrengtoje virtuvėje turėtų būti bent dvi kokybiškiausios keptuvės: plieninė keptuvė greitai kepti aukštoje temperatūroje, pvz., kotletus, ir ketaus keptuvė daržovių ar paukštienos švelniam kepimui. Spintelėje verta turėti ir universalią keptuvę WOK. Joje galima ruošti kepinius, troškinti daržoves ir net virti sriubą. Jei mėgstate blynus, turėtumėte įsigyti specialią plokščią blynams skirtą keptuvę. Grilio keptuvės puikiai tinka kepsniams ruošti. Iš tradicinių keptuvių su dangomis populiariausios yra šios keraminės keptuvės - itin atsparios įbrėžimams. FA asortimente - keptuvės internetu ir su akcija!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 6
Pasirinkti filtrai:
2 vnt.NaujienaKeptuvės Adamant Comfort 2 vnt.

173,70 €

Keptuvės Adamant Comfort 2 vnt.

Fissler
2 vnt.NaujienaKeptuvės Ceratal Comfort 2 vnt.

173,70 €

Keptuvės Ceratal Comfort 2 vnt.

Fissler
NaujienaGili keptuvė Le Creuset iš nepridegančio aliuminio 26 cm

160,60 €

Gili keptuvė Le Creuset iš nepridegančio aliuminio 26 cm

Le Creuset
2 vnt.NaujienaKeptuvės Levital Plus 2 vnt.

153,20 €

Keptuvės Levital Plus 2 vnt.

Fissler
NaujienaKeptuvė sauté Eva Trio su rankenomis 28 cm

164,40 €

Keptuvė sauté Eva Trio su rankenomis 28 cm

Eva Solo
3 dalysNaujienaPuodas 3-ply su puodu ir keptuve 3 dalys

562,50 €

Puodas 3-ply su puodu ir keptuve 3 dalys

Le Creuset
NaujienaWok Cenit juodos spalvos 32 cm

102,70 €

Wok Cenit juodos spalvos 32 cm

Fissler
NaujienaKeptuvė sauté Eva Trio su Slip-Let danga 24 cm

184,90 €

Keptuvė sauté Eva Trio su Slip-Let danga 24 cm

Eva Solo
2 vnt.NaujienaKeptuvės Cenit Red indukcija 2 vnt.

122,40 €

Keptuvės Cenit Red indukcija 2 vnt.

Fissler
NaujienaKeptuvė sauté Eva Trio su rankenomis 24 cm

154,10 €

Keptuvė sauté Eva Trio su rankenomis 24 cm

Eva Solo
NaujienaGili keptuvė Convivio 28 cm

171,50 €

Gili keptuvė Convivio 28 cm

Alessi
Lietinių keptuvė WMF

66,80 €

Lietinių keptuvė WMF

WMF
Grilio keptuvė Mami 3.0

134,00 €

Grilio keptuvė Mami 3.0

Alessi
Lietinių keptuvė Classic

116,10 €

Lietinių keptuvė Classic

Scanpan(2)
Aukšta keptuvė Eva Trio Copper Line

214,40 €

Aukšta keptuvė Eva Trio Copper Line

Eva Solo
Aukšta keptuvė Nordic Kitchen

96,50 €

Aukšta keptuvė Nordic Kitchen

Eva Solo
Lietinių keptuvė Natural Selection

139,60 €

Lietinių keptuvė Natural Selection

Skeppshult
Lietinių keptuvė Natural Selection širdys

148,50 €

Lietinių keptuvė Natural Selection širdys

Skeppshult
Keptuvė Mini

38,00 €

Keptuvė Mini

WMF
    Keptuvė Mini

    38,00 €

    Keptuvė Mini

    WMF
Keptuvė Eva Trio Copper Line

166,10 €

Keptuvė Eva Trio Copper Line

Eva Solo
Keptuvė Scanpan Pro IQ gili

245,60 €

Keptuvė Scanpan Pro IQ gili

Scanpan
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Gera keptuvė yra vienas iš pagrindinių kiekvienos virtuvės įrangos elementų. Galite rinktis iš keraminės, plieninės, varinės ar ketaus keptuvės. Keptuvės kepimui be riebalų arba keptuvė su nuimama rankena - tai kiti šios nepakeičiamos virtuvės įrangos tipai. Taip pat reikės atskiros keptuvės gardiems blynams kepti, kitos keptuvės vištienai kepti ar azijietiškiems patiekalams ruošti. Turime daug keptuvių, bet kuri iš jų geriausia? Esame įsitikinę, kad šis sąrašas padės lengviau apsispręsti dėl tobulo gaminio.

Kurią keptuvę pirkti?

Keptuvė yra priedas, be kurio virtuvėje sunku išsiversti. Dėl plataus asortimento gali susisukti galva. Keraminė keptuvė, varinė keptuvė, aliuminio keptuvė, kepsnių keptuvė, keptuvės orkaitėms - tai tik kelios galimybės. Prieš priimdami konkretų sprendimą apsvarstykite, kokias funkcijas turėtų turėti keptuvė ir kokį maistą norite joje gaminti. Perkant keptuvę verta atkreipti dėmesį į konstrukcijos medžiagą, dangos tipą ir numatytą paskirtį.

Ketaus keptuvė, aliumininė keptuvė, varinė keptuvė... Sužinokite apie įvairias keptuvių rūšis!

Keptuves galima skirstyti pagal tai, iš kokios medžiagos jos pagamintos. Kokius tipus galima rasti FormAdore?

Keraminės keptuvės

Kuri keptuvė yra sveikiausia? Ta, kuri yra saugi mūsų sveikatai ir aplinkai, o kepant neišskiria jokių kenksmingų junginių.Keptuvė su danga, pagaminta iš mineralų ir molio derinio, išdegto labai aukštoje temperatūroje, t. y. keramine danga, yra viena geriausių keptuvių rinkoje. Ši danga nereaguoja su jokiomis maisto sudedamosiomis dalimis. Todėl neturi įtakos gaminamo maisto skoniui ar kvapui.Keptuvės su keramine danga tolygiai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą. Tačiau svarbu prisiminti, kad jos neturi būti veikiamos staigių temperatūros pokyčių. Tai gali joms pakenkti. Taip pat verta pažymėti, kad keraminė keptuvė yra nelimpanti - jai būdinga didelis atsparumas įbrėžimams.

Ketaus keptuvės

Sunkios, patvarios ir atsparios ketaus keptuvės neturi papildomos dangos. Jos gaminamos tik iš natūralių medžiagų ir pasižymi tuo, kad yra atsparios įbrėžimams ir bet kokiems pažeidimams. Ketaus keptuvė puikiai praleidžia šilumą, t. y. tolygiai įkaista ir ilgai išlaiko norimą patiekalo temperatūrą. Ketaus medžiagai būdinga didelis atsparumas aukštai temperatūrai, dėl ko šio tipo keptuves galima naudoti ir orkaitėje.

Varinės keptuvės

Varinė keptuvė yra bene labiausiai į dizainą orientuotas ir elegantiškas variantas iš visų rinkoje esančių. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis jos privalumas. Varis labai gerai praleidžia šilumą. Keptuvė greitai įkaista, tolygiai paskirsto šilumą, todėl maistas paruošiamas greičiau. Tačiau reikėtų pridurti, kad geriausios varinės keptuvės iš vidaus padengtos aukštos kokybės danga. Ji apsaugo maistą nuo tiesioginio sąlyčio su variu. Taip yra todėl, kad varis reaguoja su rūgštiniais produktais, o tai keičia maisto skonį.

Plieninės keptuvės

Ar ieškote atsparios įbrėžimams, įlenkimams ir rūdijimui? Štai ji - nerūdijančio plieno keptuvė. Ji yra visiškai saugi sveikatai ir lėtai išskiria šilumą, kad joje ruošiamas maistas ilgai išliktų šiltas. Nerūdijančio plieno keptuvė yra geriausia mėsai kepti.

Aliuminio keptuvės

Aliuminio keptuvės yra lengvios, patogios ir laidžios šilumai. Renkantis tokią keptuvę svarbu įsitikinti, kad ji turi specialią įbrėžimams atsparią dangą, kurioje nėra kenksmingų junginių.

Kuri keptuvė geriausia blynams, o kuri - kiaušiniams kepti? Keptuvių padalijimas pagal paskirtį

Renkantis keptuvę reikia atsižvelgti ne tik į jos konstrukcijos medžiagą, ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairiems pažeidimams, bet ir į jos paskirtį. FormAdore rasite ne tik tipiškų klasikinių keptuvių, bet ir keptuvių, pritaikytų tam tikrų rūšių patiekalams gaminti.

Blynų keptuvė

Blyninėms keptuvėms būdinga specifinė konstrukcija. Jos turi žemas sieneles, todėl blynų apvertimas neturėtų kelti problemų. Be to, blynų keptuvė labai greitai įkaista ir yra padengta nelimpančia danga. Todėl galima kepti labai plonus blynus, naudojant mažai riebalų. Blynų keptuvė yra privaloma blynų mėgėjo virtuvės įranga. Tai taip pat ideali keptuvė omletams kepti.

Grilio keptuvė

Grilio keptuvėse galima ruošti sveikus ir skanius patiekalus. Ši keptuvė be riebalų turi specialų gofruotą pagrindą, kuris sumažina riebalų absorbciją į patiekalą.Tai leidžia paruošti lengvai virškinamus ir mažiau kalorijų turinčius patiekalus.

Wok keptuvė

Geriausia keptuvė azijietiškiems patiekalams gaminti? Žinoma, wok keptuvė. Tai yra gili keptuvėsu specialiai suformuotu dugnu. Jis leidžia ruošti skanius ir aromatingus patiekalus su ryžiais, vištiena ir daržovėmis arba keptais makaronais. Wok keptuvė yra ideali įranga, skubiai ruošiant patiekalus, kuriuos reikia labai stipriai maišyti. Tai įmanoma dėl aukštų sienelių.Gilios wok keptuvės taip pat puikiai sulaiko garus. Todėl maistas greičiau tampa minkštas ir sultingas.

Kiaušinių ir troškinių keptuvės

Kiaušinių ir troškinių keptuvės turi įdubimų, kad jose paruošti blynai ar kiaušiniai būtų iškepti ir tolygaus dydžio. Keptuvė kiaušiniams arba puriems blynams kepti yra kelių versijų. Be klasikinės žiedo formos keptuvės taip pat rasite keptuvių širdelių, šypsenėlių ar snaigių formos blynams kepti.

Indukcinė keptuvė

Jei turite indukcinę kaitlentę, turite patikrinti, ar pasirinkta keptuvė jai tinka. Indukcinės keptuvės pagrindas yra pagamintas iš feromagnetinės medžiagos. Tik tokia keptuvė bus aptikta indukcija. Geriausia indukcinė keptuvė? Puikus tokio tipo įrangos pavyzdys yra WMF keptuvė arba Fissler keptuvė.

Jau žinote, koks keptuvių rinkinys turėtų būti Jūsų virtuvėje? Tikrai pravers nedidelė keptuvė ir didelė 32 cm keptuvė, keptuvė su dangčiu, keptuvė mėsai, blynams, kiaušiniams kepti ar kepti ant grotelių. Pasirinkimas tikrai didelis. Esame įsitikinę, kad FormAdore rasite viską, ko reikia!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką