Staliniai naktiniai šviestuvai

368 prekių

Prie stalo kviečiami tik malonūs svečiai. Garantuojame, kad FormAdore parduotuvės staliniai šviestuvai bus maloni kompanija visiems! Mūsų asortimente - ir puikus naktinis šviestuvas vaikams, ir naktinės lempos miegamajam. Staliniai ir naktiniai šviestuvai interjerui suteiks nepakartojamą atmosferą. Stalo lempa kaip pagalbinis apšvietimas apšvies rūpimus kampelius ir tiks skaitymui. Jei ieškote darbo apšvietimo, Jums skirtos klasikinės stalinės lempos. Jos turi kryptinį valdymą. Todėl dirbti su jomis - vienas malonumas.

Stalo šviestuvai puikiai tinka kiemelyje! Pasirinkite oro sąlygoms atsparų lauko šviestuvą arba belaidį nešiojamąjį šviestuvą. Jis geru oru gali būti naudojamas balkone, o lyjant lietui - laikomas namuose. Tikrai rasite ką nors sau!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 7
Pasirinkti filtrai:
2 vnt.NaujienaStalinės lempos Edison The Petit Duo 2 vnt.

115,70 €

Stalinės lempos Edison The Petit Duo 2 vnt.

Fatboy
NaujienaLed lempa On Off 16 x 25 cm

81,30 €

Led lempa On Off 16 x 25 cm

Seletti
Stalo lempa Gry

204,60 €

Stalo lempa Gry

Ferm Living
  Stalo lempa Gry

  204,60 €

  Stalo lempa Gry

  Ferm Living
NaujienaStalo lempa Sawa Stone dūminis pagrindas juodos spalvos

265,70 €

Stalo lempa Sawa Stone dūminis pagrindas juodos spalvos

Kaspa
Stalo lempa Edison The Petit

78,80 €

Stalo lempa Edison The Petit

Fatboy(16)
3 vnt.Lempos Raeder akmenys LED 3 vnt.

37,70 €

Lempos Raeder akmenys LED 3 vnt.

Raeder(1)
Stalo lempa Toy Moschino

283,60 €

Stalo lempa Toy Moschino

Kartell
Stalo lempa Wonder

285,60 €

Stalo lempa Wonder

Seletti
  Stalo lempa Wonder

  285,60 €

  Stalo lempa Wonder

  Seletti
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Apšvietimas atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir daro teigiamą įtaką nuotaikai, sukuria atmosferą, palankią atsipalaidavimui. Todėl FormAdore rasite naktinių ir stalinių lempų, pritaikytų reiklių vartotojų poreikiams. Produktai pasiteisins įvairiose srityse, pvz., kaip naktinės lempos vaikams arba stalinės lempos biure. Užtikriname, kad šviesa sukurs nuotaiką ne tik patalpose, bet ir lauke. Lauko šviestuvai ir sieniniai šviestuvai rekomenduojami naudoti terasoje, koridoriuje arba sode!

Stalo lempos - platus FormAdore gaminių pasirinkimas

Įrenginėjate vaiko kambarį? Keičiate svetainės išvaizdą? Ieškote aksesuarų miegamajam? Visais šiais atvejais puikiai tiks mūsų siūlomi staliniai šviestuvai. Pristatomi modeliai išsiskiria originaliu dizainu. Jie papildys avangardines aranžuotes arba sulaužys klasikinės stilizacijos rutiną. Palėpės šviestuvas puikiai tiks pramoniniam biurui. Auksinis stalinis šviestuvas - vintažinio stiliaus svetainei. Balti modeliai - skandinaviškiems miegamiesiems. Visi staliniai ir naktiniai šviestuvai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Pavyzdžiui, metalo ar stiklo, ir itin kruopščiai. Šiam apšvietimui papildyti galite rasti grindų šviestuvą.

Naktiniai šviestuvai - idealiai tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams

Miegamajame reikia originalaus dizaino funkcionalių priedų. FormAdore rasite įvairių formų ir spalvų stilingų naktinių šviestuvų miegamiesiems. Jie yra ne tik praktiški, bet ir suteikia interjerui patrauklumo. Minkšta tinkamai parinktos lempos šviesa sukuria kambaryje jaukią atmosferą, leidžiančią nusiraminti prieš miegą. Mėgstantiems skaityti knygas miegamajame tiks naktinė lempa ant staliuko prie lovos. Šviestuvas, imituojantis pelę, astronautą, paukštį ar net mėnulį - tai tik keli iš specialiai parengtų originalių apšvietimo pasiūlymų. Netrūksta gaminių, kurie patiks klasikos ir minimalizmo mėgėjams. Ypatingo pripažinimo nusipelno elegantiški auksiniai, balti arba juodi modeliai. Mūsų plati pasiūla nuolat pasipildo vaikams skirtais naktiniais šviestuvais. Vaikas apsidžiaugs pamatęs banano, meškiuko ar žmogeliuko formos lempą. O gal patiks pelėdos formos vaikiški naktiniai žibintai? Tai pasiūlymas, kuris tiks ir paauglio kambaryje. Daugelį modelių galima naudoti ir kaip stalinę lempą, kad mokytis ar žaisti būtų maloniau.

Stalinės lempos - kad darbas būtų malonesnis

Dekoruojate darbo kambarį namie? Norite ką nors pakeisti įmonės biure? Tarp daugybės FormAdore siūlomų stalinių šviestuvų yra tokių, kuriuos galite pasistatyti ant darbo stalo. Pasirūpinome, kad stalinės lempos būtų funkcionalios ir atitiktų net reikliausių naudotojų lūkesčius. Tinkamą šviesos kiekį užtikrina į apačią nukreipti gaubtai. Judančios rankenėlės garantuoja tinkamą kampą. Tokie įrenginiai ypač svarbūs, kai daug laiko praleidžiate sėdėdami. Ergonomiškas apšvietimas užtikrins komfortą dirbant ir sveikas akis. Ieškokite neįprastų formų ir įvairių spalvų modelių. Jie ypač tinka vaikų kambariuose.

Belaidžiai šviestuvai -FormAdore dizainas ir funkcionalumas

Turime gerų naujienų visiems, kurie susirūpinę žvelgia į savo darbo stalą ar naktinį staliuką ir neranda šalia esančio kištukinio lizdo. FormAdore siūlome didelį belaidžių šviestuvų pasirinkimą! Dėl jų šviesos šaltinis visada bus po ranka. Ne tik dirbant prie stalo, bet ir skaitant knygą svetainėje, miegamajame ar ilsintis terasoje. Mūsų siūlomos belaidės stalinės lempos gali būti maitinamos USB laidu, baterijomis. Pažangiausi modeliai energiją gauna iš saulės.

Savadarbis šviestuvas? Kodėl gi ne!

Turime gerų naujienų tiems, kurie ieško unikalaus naktinės lempos modelio. FormAdore siūlome šviestuvų gaubtus,stovus ir lempų priedus. Tokiu būdu galite sukurti originalų, nepakartojamą stalinį šviestuvą. Pasirinkę tinkamą lemputę galite suteikti šviestuvui charakterio. Naudokite atskirus elementus, kad atnaujintumėte naktinio ar stalinio šviestuvo išvaizdą.

 

Svetainės stalinės lempos, miegamojo naktinės lempos, vaiko kambario stalinės lempos arba stilingos biuro lempos - FormAdore apšvietimo gaminių gausa leidžia pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Patikrinkite, ką Jums paruošėme.Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką