Kalėdiniai papuošimai, namų dekoracijos

292 prekių

Kalėdų dekoracijomis papuoštuose namuose meduoliai bus skanesni. Eglutė nenukris. Dovanos bus geros. Kūčių vakaras praeis be ginčų. Manome, kad tai pagrįsta teorija. Kalėdiniai papuošimai sukuria šventinę atmosferą. Ji ne tik suteikia optimizmo, bet ir įkvepia bei skatina stengtis labiau nei įprastai.

Lengviausias ir greičiausias būdas įvesti kalėdinę atmosferą yra tokios Kalėdų dekoracijos kaip šviestuvai ir žvakės. Jie apšvies namus šilta šviesa. Vis dažniau galite rasti gražių dekoruotų langų ir palangių. Jos rūpinasi ne tik namiškių, bet ir aplink namus vaikštančių praeivių nuotaika. Visa tai papildo žavios ir juokingos kalėdinės namų dekoracijos: Kalėdų figūrėlės ant komodų, spintelių, stalų... Viršūnė - tai Kalėdų eglutės dekoracijos, kur vis dar karaliauja klasikinės puošmenos.

O gal ieškote medžiagų pakuoti dovanas?

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 5
Pasirinkti filtrai:
Kalėdinis žaisliukas Il Vecchio E Il Mare

44,20 €

Kalėdinis žaisliukas Il Vecchio E Il Mare

A di Alessi(4)
Kalėdinė dekoracija Mongolfiera Reale

44,20 €

Kalėdinė dekoracija Mongolfiera Reale

Alessi(1)
Dekoracijos L'Albero Del Bene

59,00 €

Dekoracijos L'Albero Del Bene

Alessi(2)
Kalėdinė figūrėlė Janik Kalėdų Senelis

42,00 €

Kalėdinė figūrėlė Janik Kalėdų Senelis

Bloomingville(2)
Kalėdinis žaisliukas Palla Di Fidanzamento

44,20 €

Kalėdinis žaisliukas Palla Di Fidanzamento

A di Alessi(3)
Kalėdinė dekoracija Piacere Pulcino il Grande

31,50 €

Kalėdinė dekoracija Piacere Pulcino il Grande

Alessi
2 vnt.Kalėdinės figūrėlės Alessi 2 vnt.

56,90 €

Kalėdinės figūrėlės Alessi 2 vnt.

A di Alessi(6)
11 d.Prakertėlė Presepe porcelianinė su figūrėlėmis 11 d.

142,50 €

Prakertėlė Presepe porcelianinė su figūrėlėmis 11 d.

A di Alessi
Kalėdinė dekoracija Ape dell'Oro

44,20 €

Kalėdinė dekoracija Ape dell'Oro

Alessi
Kalėdinis žaisliukas Re Coccinello

44,20 €

Kalėdinis žaisliukas Re Coccinello

A di Alessi(2)
4 vnt.Kalėdiniai žaisliukai Muurla Muminukai 4 vnt.

41,10 €

Kalėdiniai žaisliukai Muurla Muminukai 4 vnt.

Muurla
Kalėdinis žaisliukas Cigno Di Primavera

37,30 €

Kalėdinis žaisliukas Cigno Di Primavera

A di Alessi(1)
Kalėdinis žaisliukas Baldassarre

21,70 €

Kalėdinis žaisliukas Baldassarre

A di Alessi(2)
Kalėdinis žaisliukas Cuore E Cuora

44,20 €

Kalėdinis žaisliukas Cuore E Cuora

A di Alessi(5)
Kalėdinė dekoracija San Bambino

31,50 €

Kalėdinė dekoracija San Bambino

Alessi
Kalėdinis žaisliukas Giuseppe

21,70 €

Kalėdinis žaisliukas Giuseppe

A di Alessi(1)
Kalėdinė dekoracija Alessi Kalėdų eglutė 30 cm

93,30 €

Kalėdinė dekoracija Alessi Kalėdų eglutė 30 cm

Alessi
3 vnt.Dekoras Teun namukai 3 vnt.

47,30 €

Dekoras Teun namukai 3 vnt.

Bloomingville
Kalėdinis žaisliukas Asinello

21,70 €

Kalėdinis žaisliukas Asinello

A di Alessi
6 d.Žvakidės Sanga su padėklu ir dekoracijomis 6 d.

40,20 €

Žvakidės Sanga su padėklu ir dekoracijomis 6 d.

Bloomingville
Kalėdinė figūrėlė Eolo

33,50 €

Kalėdinė figūrėlė Eolo

Alessi(2)
Kalėdinis žaisliukas Angioletto

21,70 €

Kalėdinis žaisliukas Angioletto

A di Alessi
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Kaip namuose sukurti šventinę, stebuklingą ir džiugią atmosferą? Įspūdingos kalėdinės dekoracijos, kurių platų pasirinkimą rasite FormAdore, padės tai padaryti. Ieškote elegantiškų ir unikalių kalėdinių dekoracijų? Svarstote, kaip supakuoti kalėdinę dovaną? Radote puikią vietą! Siūlome eglutės papuošalų, kalėdinių žvakių laikiklių, kalėdinių figūrėlių, prakartėlių, kalėdinių langų dekoracijų ir daug kitų kalėdinių papuošimų, įvairių dėžučių, popieriaus ir kaspinų, skirtų pakavimui. Atraskite platų kalėdinių dekoracijų asortimentą. Papuoškite savo interjerą ir įneškite į namus tikrąją Kalėdų dvasią.

Tradiciniai Kalėdų eglutės papuošimai - Kalėdų eglutės burbulai

Skaidrūs ar ažūriniai burbulai? Raudoni ar balti? O gal įvairiaspalviai dekoratyviniai? Kalėdiniai burbulai yra populiariausios eglutės dekoracijos. FormAdore rasite kalėdinių dekoracijų, kuriomis galėsite įspūdingai papuošti eglutę. Siūlomos stiklinės eglutės puošmenos atrodo gražiai ir yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Stiklo burbulai yra įvairių dydžių ir spalvų. Populiariausi iš jų yra dideli ir balti. Jų platų pasirinkimą rasite House Doctor Xmas  kolekcijoje. Galite rinktis permatomus papuošalus. Juos galite dekoruoti patys. Puiki dovanų idėja yra gražus stiklinis Kalėdų eglutės papuošalas.

Kalėdų eglutės žaisliukai - įdomi alternatyva burbulams

Kalėdų eglutės puošmenos yra gražios ir įspūdingos. Tačiau tai ne vienintelės kalėdinės dekoracijos, kuriomis galite papuošti savo eglutę. Gali padėti paprasti kalėdiniai aksesuarai. Rasite įvairiaspalvių, akį traukiančių pakabukų ir santūresnių, baltų eglutės papuošalų. Pakabukus galima kabinti ne tik ant Kalėdų eglutės. Pakabinamas Kalėdų eglutės žaisliukas gražiai atrodys ant durų, šviestuvo, lubų. Ant lango galima pakabinti porcelianines figūrėles arba popierines kalėdines dekoracijas. Gražios ir originalios kalėdinės dekoracijos papuoš namus ir sukurs džiugią bei magišką atmosferą. FormAdore siūlomos kalėdinės eglutės dekoracijos kiekvienam interjerui suteiks unikalų kalėdinį charakterį.

Žvakės ir šviestuvai padeda sukurti romantišką atmosferą

Atmosferinis apšvietimas padės sukurti ypatingą Kalėdų nuotaiką. Todėl be spalvingų lempučių ant eglutės, savo namuose turėtumėte turėti dekoratyvinių kalėdinių žvakidžių ir kalėdinių žvakių. Siūlome paprastas ir tradicines, prislopintas arba dekoruotas ir spalvingas kalėdines žvakes bei žvakides. Įdomus pasiūlymas, kuris gražiai atrodys svetainėje ant stalo ar komodos, yra Kalėdų eglutės formos žvakė arba įspūdinga auksinė žvakidė. Dekoratyvinė kalėdinė žvakė gali būti atskira dekoracija, didesnės kompozicijos dalis arba kalėdinio vainiko elementas. Kalėdines žvakes galima dėti į elegantišką žvakidę. Verta paminėti kvapiąsias žvakes. Jos pripildys namus gražaus, šilto ir malonaus aromato, susijusio su Kalėdomis.

Dekoratyvinės kalėdinės figūrėlės interjerui

Gražiai papuošta Kalėdų eglutė, durų ir langų dekoracijos, girliandos ir lemputės - tai ne vieninteliai dalykai, kuriais galite papuošti namus per Kalėdas. Puikus sprendimas yra Kalėdų figūrėlės.Padėtos ant komodų, stalų, palangių ar židinio atbrailos, kartu su gražiomis žvakėmis jos sukurs malonią žiemos ir Kalėdų atmosferą namuose, skatinančią pailsėti ir atsipalaiduoti. Tarp mūsų pasiūlymų rasite kalėdinių eglučių, elnių ir kitų gyvūnų statulėlių, figūrėlių kalėdinėms prakartelėms. Alessi rankomis tapytos porcelianinės figūrėlės ypač vertos dėmesio dėl savo įdomaus dizaino. Apsilankykite FormAdore, pasisemkite įkvėpimo ir išsirinkite įspūdingų kalėdinių figūrėlių savo namams.

Kalėdinės prakartėlės, durų dekoracijos, pinti vainikai... - įdomios kalėdinių dekoracijų idėjos

Kalėdų dekoracijos namams yra unikalios ir nuotaikingos. Išdėliokite jas įvairiose namų vietose, pakabinkite ant langų ar durų ir iškart pajusite artėjančių Kalėdų magiją. Jei mėgstate puošti namus Kalėdoms ir neapsiribojate vien eglutės puošimu ir lempučių kabinimu - pataikėte į tinkamą vietą! FormAdore yra įspūdingų kalėdinių dekoracijų. Čia rasite dekoratyvinių kojinių, pintų vainikų, įspūdingų durų dekoracijų ar šviečiančių sniego gniūžčių. Kartu su kitomis mūsų siūlomomis dekoracijomis jos visam laikui sukurs kalėdinę atmosferą namuose.

Kaip supakuoti kalėdines dovanas?

Kalėdinių dovanų pakavimas - tai veikla, kurią dauguma mūsų palieka paskutinei akimirkai. Tai paprasta, jei turite tinkamą kartoninę dėžutę. Bet kaip tai padaryti, jei neturite dovanų dėžutės? Su FormAdore viskas įmanoma! Čia rasite dovanų pakavimo popieriaus, ryškių dekoratyvinių juostelių ir kaspinų, kuriais galima supakuoti net dideles ar neįprastų formų dovanas. Įdomu, kaip į popierių įvynioti dovaną? Tai lengviau, nei manote! Svarbiausia pasirūpinti kokybišku, storu dovanų pakavimo popieriumi. Jį lengviau naudoti ir į jį greitai įvyniosite dovanas. Pravers dvipusė lipni juosta ir dekoratyvinės juostelės bei kaspinai. Įpakuokite dovanas artimiesiems taip, kad jie būtų sužavėti Jūsų kūrybiškumu ir estetika.

Susirinkite kalėdinių dekoracijų rinkinį, kuris padės sukurti šiltą ir džiugią Kalėdų atmosferą.