Tualetinio popieriaus laikikliai, stovai

144 prekių

Ar tualetinio popieriaus laikikliai ir stovai gali tapti interjero puošmena? Tikrai taip! Ypač, jei kai kurie iš jų yra humoristiniai arba sukurti žinomų dizainerių. Sieniniai ar laisvai pastatomi, sudėtingų, neįprastų formų arba paprasti ir elegantiški. Tualetinio popieriaus laikiklis ir tualetinio popieriaus stovas yra detalės, kurios kartu su kitais aksesuarais lemia vonios kambario charakterį. Juos verta rinktis atidžiai, kad viso interjero išdėstymas būtų nuoseklus ir gerai apgalvotas. Rinkdamiesi tualetinio popieriaus laikiklį atkreipkite dėmesį į jo stilių, formą, kokybę ir funkcionalumą. Mūsų parduotuvėje rasite tiek laikiklių, kurie yra didesnių kolekcijų dalis, pasiūlymų, tiek originalių pavienių modelių. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra modernaus dizaino. Formų ir raštų gausa leis išsirinkti tai, kas tinka kiekvienam interjerui. Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
Tualetinio popieriaus laikiklis Brick chromo spalvos

297,00 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Brick chromo spalvos

Decor Walther
Tualeto popieriaus laikiklis Bin chromo spalvos

242,70 €

Tualeto popieriaus laikiklis Bin chromo spalvos

Decor Walther
Tualetinio popieriaus laikiklis Brick chromo spalvos

175,70 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Brick chromo spalvos

Decor Walther
NaujienaTualetinio popieriaus laikiklis Decor Walther poliruoto plieno

83,50 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Decor Walther poliruoto plieno

Decor Walther
NaujienaTualetinio popieriaus laikiklis Cap chromo spalvos

340,10 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Cap chromo spalvos

Decor Walther
NaujienaTualetinio popieriaus laikiklis Decor Walther chromo spalvos

158,10 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Decor Walther chromo spalvos

Decor Walther
Tualeto šepetys/popieriaus laikiklis Linea poliruotas

216,20 €

Tualeto šepetys/popieriaus laikiklis Linea poliruotas

Zack(3)
Tualeto popieriaus laikiklis Paper Natural su krepšeliu

56,70 €

Tualeto popieriaus laikiklis Paper Natural su krepšeliu

House Doctor(6)
Tualetinio popieriaus laikiklis Linea poliruotas

87,10 €

Tualetinio popieriaus laikiklis Linea poliruotas

Zack
Tualeto šepečio ir popieriaus laikiklis EasyStore

100,30 €

Tualeto šepečio ir popieriaus laikiklis EasyStore

Joseph Joseph(3)
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Laisvai pastatomi laikikliai

Puiku, jei mėgstate laisvai perkelti tualetinio popieriaus laikiklį iš vienos vietos į kitą, o Jūsų vonios kambaryje yra daug vietos priedams. Laisvai pastatomi laikikliai yra patogus ir estetiškas tualetinio popieriaus laikymo būdas. Paprastai juose telpa daugiau nei vienas popieriaus ritinėlis. Juos lengva valyti ir nereikia montuoti. Galite pasirinkti formą - geometriniai, stačiakampiai nerūdijančio plieno elementai puikiai tinka moderniuose ir pramoniniuose vonios kambariuose, o plastikiniai laikikliai idealiai tinka klasikiniam stiliui. Laisvai pastatomus tualetinio popieriaus laikiklius galima derinti su tualeto šepetėlių laikikliais, kad jie būtų praktiški ir įspūdingi.

Ant sienos tvirtinami laikikliai

Paprasti ir funkcionalūs. Prie sienos tvirtinami smeigėmis arba montavimo klijais. Pagrindinis jų privalumas yra tas, kad jie taupo vietą. Laikiklis suformuotas taip, kad popieriaus ritinys nenukristų ant grindų. Iš poliruoto plieno pagaminti laikikliai yra labai elegantiški ir papuoš bet kurį tradicinio dizaino vonios kambarį. Galite rinktis viengubus ar dvigubus laikiklius. Juose telpa du popieriaus ritiniai. Tiems, kurie nori drąsesnių sprendimų, patiks laikikliai su katės galvomis arba kosminio dizaino, kurių taip pat rasite mūsų parduotuvėje.

Sudėtingos formos

Ką rinktis: modernias, minimalistines formas, pavyzdžiui, trikampio, ar organiškas, aptakias lapų formas, dominuojančias Sense vonios kambario aksesuarų kolekcijoje? Kad ir koks būtų jūsų atsakymas, galite tikėtis aukščiausios kokybės gaminių, pagamintų iš metalo, medžio arba 100 % atsinaujinančių augalinių medžiagų. Svarbu tai, kad net ir pačios neįprasčiausios daiktų, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, formos neturi įtakos jų funkcionalumui. Pasirinkę lapo formos tualetinio popieriaus laikiklį galite būti tikri, kad dekoratyvinis lapas yra nuimamas elementas. Jis ne tik neleidžia popieriaus ritinėliui nukristi nuo laikiklio, bet ir nepastebimai paslepia jį nuo naudotojo akių.

Nesenstantis paprastumas

Universalūs, paprasti geometrinių ar cilindro formų tualetinio popieriaus laikikliai ir stovai, laisvai pastatomi arba montuojami ant sienos, puikiai dera tiek moderniame, tiek tradiciniame interjere. Jie pagaminti iš aukštos kokybės metalo, todėl yra patvarūs ir praktiški. Blizgūs arba matiniai, jie prisitaiko prie skirtingų naudotojų skonio. Dėl puikaus dizaino net plieniniai laikikliai atrodo lengvi ir elegantiški, o dėl preciziškos apdailos jais malonu naudotis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką