Skalbinių dėžės, krepšiai

72 prekių

Šiandien skalbinių krepšys - tai detalė, kurios nebereikia slėpti. Skalbinių dėžės yra visavertė vonios kambario dekoro dalis. Nesvarbu, ar tai kaimiškas, skandinaviškas, modernus, ar retro stilius. Nesvarbu, koks Jūsų vonios kambarys. Ryški apdaila, ryškios spalvos ir originalus dizainas, kuriuo pasižymi skalbinių krepšiai, suteiks patalpai charakterio. Gero stiliaus paslaptis visada slypi detalėse.

Rinkdamiesi skalbinių dėžę ir jos spalvą, galite vadovautis keraminių plytelių atspalviu arba atkreipti dėmesį į kitus aksesuarus, kurie puošia vonios kambario erdvę. Skalbinių krepšių atveju mobilumas taip pat yra svarbus. Tai ypač gerai žino mažų vaikų tėvai. Jei turite mažamečių vaikų, kurie mėgsta numesti savo nešvarius drabužius miegamajame, prie vaikų kambario interjero puikiai tiks gyvūnų motyvais ir pasakų personažais dekoruoti skalbinių krepšiai.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 2
Pasirinkti filtrai:
Sulankstomas skalbinių krepšelis Brabantia

33,30 €

Sulankstomas skalbinių krepšelis Brabantia

Brabantia(5)
Skalbinių krepšys Brabantia sulankstomas 40 l

44,40 €

Skalbinių krepšys Brabantia sulankstomas 40 l

Brabantia(2)
2 vnt.Skalbinių krepšiai Laun Natural 2 vnt.

314,00 €

Skalbinių krepšiai Laun Natural 2 vnt.

House Doctor
Skalbinių krepšys Herman

153,20 €

Skalbinių krepšys Herman

Ferm Living
Skalbinių krepšys Ferm Living iš rotango pintas

173,70 €

Skalbinių krepšys Ferm Living iš rotango pintas

Ferm Living(1)
Nuimamas skalbinių maišelis Bo Laundry Bin Hi 2 x 45 l

23,40 €

Nuimamas skalbinių maišelis Bo Laundry Bin Hi 2 x 45 l

Brabantia
Skalbinių krepšys Hübsch 240801

241,40 €

Skalbinių krepšys Hübsch 240801

Hübsch
Batų plovimo tinklelis Brabantia juodai balta

10,50 €

Batų plovimo tinklelis Brabantia juodai balta

Brabantia(2)
Skalbinių krepšelio dangtis Satone

42,40 €

Skalbinių krepšelio dangtis Satone

Zack
Skalbinių krepšys Hübsch smėlio spalvos

92,40 €

Skalbinių krepšys Hübsch smėlio spalvos

Hübsch
Skalbinių krepšys Humdakin su dangteliu 57 cm

164,40 €

Skalbinių krepšys Humdakin su dangteliu 57 cm

Humdakin
Skalbinių krepšys Nort tamsiai pilkos spalvos

41,10 €

Skalbinių krepšys Nort tamsiai pilkos spalvos

Aquanova(1)
Daiktų saugojimo krepšys Humdakin

105,80 €

Daiktų saugojimo krepšys Humdakin

Humdakin
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Funkcionalūs ir stilingi skalbinių krepšiai yra būtinas kiekvieno vonios ar skalbyklos kambario aksesuaras. Juose galima elegantiškai ir estetiškai laikyti skalbiamus drabužius, apsaugant juos nuo pažeidimų.

Kokios formos skalbinių krepšį pasirinkti?

Stačiakampio, cilindro formos skalbinių krepšys ypač svarbus mažose patalpose. Jose reikia kruopščiai suplanuoti ir apgalvoti kiekvieną erdvės panaudojimą. Kai trūksta vietos, geriausia rinktis tokią skalbinių dėžę, kurią būtų galima lengvai pastatyti po praustuvu. Kitas praktiškas sprendimas - įvairūs laikikliai ar kabliukai. Jų dėka skalbinių krepšį galima pakabinti ant vonios kambario durų ar bet kurios kitos pasirinktos vietos: spintos, drabužinės ar radiatoriaus.

Galvodami apie tinkamą skalbinių krepšelio formą, atsižvelkite į tai, kaip jį naudosite.

Krepšį su ratukais lengva priartinti prie skalbyklės. Patogios rankenos krepšelio viršuje padeda jį pakreipti, kad prieš skalbimą galėtumėte lengvai rūšiuoti skalbinius. Atlenkiamas skalbinių krepšys leidžia lengvai išnešti šlapius, ką tik išskalbtus drabužius į balkoną arba džiovyklą. Sulankstytas jis užima labai nedaug vietos. Todėl nenaudojamą jį galima laikyti spintoje ar komodoje. Skalbinių krepšys maišelio pavidalu gali lydėti verslo kelionėje arba atostogų išvykoje su vaikais.

Skalbinių krepšių medžiagos

 1. Metalas.

  Šiuolaikinio interjero esmė. Metalinis skalbinių krepšys puikiai derės su kitais iš šios medžiagos pagamintais priedais. Pavyzdžiui, muilo indeliais ar puodeliais, ir sukurs harmoningą visumą. Tačiau metaliniai krepšiai yra gana sunkūs, todėl jų mobilumas ribotas. Jei ieškote krepšio, kurį būtų lengva nešiotis, geriau pagalvoti apie pagamintą, pavyzdžiui, iš poliesterio.

 2. Plastmasė.

  Sodrių spalvų ir originalaus dizaino. Plastikiniai skalbinių krepšiai yra stebėtinai lengvi bei, net ir pripildyti drabužių, gali būti lengvai pernešami ir perkeliami į kitus kambarius. Tarp poliesterio krepšių galima rasti įvairių ryškių spalvų ir nestandartinių dizainų. Tarp jų nesunkiai rasime modelį, puikiai derantį prie skalbyklos ar vonios kambario, taip pat vaikų kambario interjero.

 3. Pintinės.

  Tai universaliausia medžiaga. Ją galima naudoti beveik bet kuriame vonios kambaryje, nepriklausomai nuo jo interjero. Pinti krepšiai paprastai gaminami didesnių dydžių. Todėl juos rekomenduojama naudoti didelėse ir šviesiose erdvėse. Svarbu nepamiršti, kad pintinės yra gana jautri drėgmei medžiaga. Todėl apipylus pintinę gali atsirasti pelėsis ir krepšį reikės pakeisti.

 4. Audinys.

  Audinių skalbinių krepšiai puikiai papildys originalų mažo vonios kambario interjerą. Galime rinktis iš daugybės audinių krepšių - nuo pastelinių spalvų skandinaviško stiliaus ekologiškos medvilnės krepšių iki ryškesnių ir drąsesnių stilių. Audinių krepšius galima naudoti ne tik vonios kambaryje. Juose galima laikyti žaislus, šalikus, skrybėles ir kitus namų aksesuarus.

Saugus drabužių laikymas ir skalbimas

Ekspertų patarimai

Renkantis skalbinių krepšį verta pagalvoti apie tinkamą ventiliaciją. Ypač tiems, kurie gyvena vieni arba dviese ir kuriems skalbti reikia ne per dažnai.

Skalbinių dėžės korpuse esančios skylės ir natūralios medžiagos, iš kurių ji pagaminta, padeda užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją, apsaugo drabužius ir neleidžia susidaryti pelėsiui. Platus skalbinių krepšių ir dėžių asortimentas taip pat padeda apsaugoti švelnius audinius nuo pažeidimų bei įvairių skalbinių deformacijų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką