Butelių atidarytuvai

32 prekių

Ar tai gali būti dizaino detalė? Taip, gali! Čia rasite įvairių butelių atidarytuvų. Jie įveiks net ir pačius atkakliausius kamštelius, nuo klasikinių iki neįprastų. Toks butelių atidarytuvas ne tik praktiškai papildys Jūsų virtuvės įrankių rinkinį, bet ir bus smagi dovana alaus ar limonado mėgėjams.

Kadangi prakalbome apie alaus gerbėjus, galbūt sudomins mūsų alaus atidarytuvas ar kiti alaus aksesuarai?

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
Butelių atidarytuvas Weave

25,70 €

Butelių atidarytuvas Weave

Ferm Living
Atidarytuvas Aperto 5in1

12,30 €

Atidarytuvas Aperto 5in1

Gefu(8)
Stiklainių ir butelių atidarytuvas Practico

22,30 €

Stiklainių ir butelių atidarytuvas Practico

Gefu(4)
Kamščiatraukis - butelių atidarytuvas Classic 3in1

73,50 €

Kamščiatraukis - butelių atidarytuvas Classic 3in1

Zwilling
Butelių atidarytuvas Hamburger Heber

26,60 €

Butelių atidarytuvas Hamburger Heber

Philippi(1)
Butelių atidarytuvas Johnny Catch

25,70 €

Butelių atidarytuvas Johnny Catch

Hoefats(1)
Daugiafunkcinis atidarytuvas Sesam

26,80 €

Daugiafunkcinis atidarytuvas Sesam

Moha(1)
Butelių atidarytuvas Sinos

13,80 €

Butelių atidarytuvas Sinos

Zack(5)
Padavėjo peilis Cameri

23,40 €

Padavėjo peilis Cameri

Gefu
Butelių atidarytuvas Utilo

28,80 €

Butelių atidarytuvas Utilo

Blomus(2)
Butelių atidarytuvas Profile 2.0

8,90 €

Butelių atidarytuvas Profile 2.0

Brabantia(1)
Butelių atidarytuvas Essential

6,30 €

Butelių atidarytuvas Essential

Brabantia(1)
2 vnt.Kamščiatraukis - butelių atidarytuvas Grand Cru 2 vnt.

78,20 €

Kamščiatraukis - butelių atidarytuvas Grand Cru 2 vnt.

Rosendahl
Butelių atidarytuvas Grand Cru

32,20 €

Butelių atidarytuvas Grand Cru

Rosendahl
Butelių atidarytuvas Kay Bojesen

53,60 €

Butelių atidarytuvas Kay Bojesen

Kay Bojesen
Butelių atidarytuvas Ercolino 19 cm

48,20 €

Butelių atidarytuvas Ercolino 19 cm

Alessi
Butelių atidarytuvas Keza

17,90 €

Butelių atidarytuvas Keza

Bloomingville
2 vnt.Šampano atidarytuvas Ace elektrinis su kamščiu 2 vnt.

101,60 €

Šampano atidarytuvas Ace elektrinis su kamščiu 2 vnt.

Cheer Moda
Rodyti:

Kad pagerintumėte savo kasdienį gyvenimą, verta įsigyti praktišką butelių atidarytuvą. Kiekvienas iš mūsų turėtų jį turėti savo namuose. Dėl jo galima saugiai atidaryti butelius su kamšteliais. Taip pat bus daug lengviau atsukti plastikinį dangtelį ar šampano butelį.

Kamštelio atidarymo įtaisas

Pasirodo, šis paprastas įrankis turi ilgą istoriją. Jį 1893 m. užpatentavo Alfredas Louisas Bernardinas. Tačiau jo dizaino atidarytuvas buvo pritvirtintas prie stalo, todėl jo nebuvo galima naudoti kitur. Tačiau po metų Williamas Painteris užpatentavo rankinį, universalesnį atidarytuvą, kuris veikia iki šiol. Įdomu tai, kad 1892 m. jis išrado kamštelį, o tik po dvejų metų - įtaisą jam atidaryti...

Žinoma, su tokio tipo kamšteliu galima susidoroti ir kitais būdais, tačiau to daryti nerekomenduojama. Saugiau naudoti atidarytuvą. Jis uždedamas ant kamštelio taip, kad viršutinė jo dalis remtųsi į paviršių, o apatinė dalis užsikabintų ant dantukų. Įrankis veikia sverto principu. Traukiant atidarytuvo rankeną į viršų, kamštelį galima nuimti nerizikuojant įsipjauti į aštrų galą.

Alaus atidarytuvas

Dažniausiai perkame atidarytuvą alui. Auksinio gėrimo mėgėjai mieliau renkasi butelius, o ne skardines. Nors yra butelių su užsukamu kamšteliu, dažniausiai naudojamas klasikinis variantas. Todėl butelių atidarytuvas yra vienas iš pagrindinių elementų kiekvienam alaus mėgėjui. Todėl daugelis butelių atidarytuvų yra kompaktiški, kad tilptų į kišenę, rankinę, kuprinę...

Butelių atidarytuvą galima naudoti ne tik alui atidaryti. Taip pat mineraliniui ir šaltinio vandeniui, šviežiai spaustoms sultims ir apelsinų gėrimams. Jums neteks rūpintis, kaip elgtis su kamšteliu iškyloje ar paplūdimyje - tiesiog pasiimkite kišeninį atidarytuvą su savimi. Populiarus sprendimas yra butelių atidarytuvas-raktų pakabukas. Tiek klasikinės formos, primenančios Viljamo Dailininko užpatentuotą, su žiedu ar grandinėle, tiek įmantresnės formos. Alaus atidarytuvo raktų pakabukas turi privalumą, nes pritvirtintas prie raktų visada yra po ranka.

Namuose pravartu turėti šiek tiek didesnį atidarytuvą su patogia rankena. Įrankis turėtų būti tvirtas, kad tarnautų daugelį metų. Kiekvienas butelių atidarytuvas turi metalinę ąselę. Tačiau rankena gali būti pagaminta iš įvairių rūšių plastiko - tada ji būna skirtingų formų, dažnai puošta ar su įmantriais spaudiniais.

Alaus atidarytuvai - puiki dovana vaikinui. Paprastai ant atidarytuvų būna juokingų paveikslėlių ar užrašų. Jie suteikia virtuvei optimizmo, atkreipia dėmesį ir dažnai priverčia juoktis. FormAdore galite įsigyti saulės, velnio ar katės formos aksesuarą. Be to, šie alaus atidarytuvai yra sodrių spalvų.

Jei ieškote išmanių virtuvės įtaisų, gera idėja bus ant sienos tvirtinamas butelių atidarytuvas. Pakabintas ant sienos jis ne tik papuoš kambarį, bet ir visada bus parengties būsenoje. Taip pat ant šaldytuvo galima pritvirtinti butelių atidarytuvą su magnetu. Butelių atidarytuvas su kamštelių laikikliu taip pat labai praktiškas - jis iš karto surenka kamštelius, kad po vakarėlio jie nesimėtytų po visus namų kampus.

Šampano atidarytuvas

Ar yra priedų, kurie palengvina šampano butelių atidarymą? Pasirodo, kad taip! Tai gera žinia ne tik tiems, kurie rengia Naujųjų metų vakarėlį, bet ir Prosecco mėgėjams. Naudojant šampano atidarytuvą putojančio vyno kamštį ištraukti bus daug lengviau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką