Servetėlių žiedai

18 prekių

Patiekdami skanų maistą nepamirškite būtino aksesuaro - prašmatnumo. Geras dizainas žadina apetitą, tai tikrai žinome! Todėl, jei norite paruošti stalą ypatingai progai, turite nepamiršti keleto svarbių elementų: elegantiškumo. staltiesės, medžiaginės servetėlės ir servetėlių žiedai.

Servetėlių žiedai pirmiausia atlieka dekoratyvinę funkciją. Jie saugo servetėlės tvarkingai ir praktiškai suvynioti į ritinį, kad jie neišsivyniotų. Servetėlių žiedai būna įvairių formų - "FormAdore" rasite net tokių, kurie primena susuktus palmių lapus! Jei norite, kad jūsų Kalėdų ar Velykų stalas atrodytų itin šventiškai, servetėlių žiedai yra būtini.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 1
Pasirinkti filtrai:
4 vnt.Servetėlių žiedai Weave 4 vnt.

29,90 €

Servetėlių žiedai Weave 4 vnt.

Ferm Living
4 vnt.Servetėlių žiedai Bloomingville aukso spalvos 4 vnt.

26,40 €

Servetėlių žiedai Bloomingville aukso spalvos 4 vnt.

Bloomingville(1)
4 vnt.Servetėlių žiedai Swirl 4 vnt.

53,40 €

Servetėlių žiedai Swirl 4 vnt.

Philippi
Servetėlių žiedas Winter Collage Accessoires

6,50 €

Servetėlių žiedas Winter Collage Accessoires

Villeroy & Boch
2 vnt.Servetėlių žiedai Daily Line 2 vnt.

Nauja kaina:21,80 € 
Sena kaina:25,70 € Nuolaida:-15%

Servetėlių žiedai Daily Line 2 vnt.

Villeroy & Boch
6 vnt.Servetėlių žiedai Love 6 vnt.

29,00 €

Servetėlių žiedai Love 6 vnt.

Guzzini
Servetėlių žiedas Maria Balta

39,10 €

Servetėlių žiedas Maria Balta

Rosenthal
2 vnt.Servetėlių žiedai Tannenbaum 2 vnt.

22,10 €

Servetėlių žiedai Tannenbaum 2 vnt.

Philippi
Servetėlių žiedas Amazonia Gifts

25,70 €

Servetėlių žiedas Amazonia Gifts

Villeroy & Boch
Servetėlių žiedas MetroChic Gifts

25,70 €

Servetėlių žiedas MetroChic Gifts

Villeroy & Boch
4 vnt.Servetėlių žiedai Cybelle 4 vnt.

33,50 €

Servetėlių žiedai Cybelle 4 vnt.

Bloomingville
2 vnt.Servetėlių žiedai Pearl pilkai auksinės spalvos 2 vnt.

27,90 €

Servetėlių žiedai Pearl pilkai auksinės spalvos 2 vnt.

House Doctor
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

Jei norime surengti aukščiausio lygio susitikimą prie stalo, vien elegantiškų indų ir skanių patiekalų nepakanka. Norint sukurti nepakartojamą atmosferą valgymo metu, taip pat verta rinktis originalius ir įspūdingus aksesuarus, tokius kaip žvakidės,vazos, servetėlių laikikliai ar servetėlių žiedai. Pastarieji, dar vadinami servetėlių žiedais, yra mažos detalės, galinčios labai pradžiuginti kviestinius svečius ir namiškius.

Servetėlių žiedai - solidus meistriškumas ir originalus dizainas

Mūsų pasiūloje rasite daugelio žinomų prekių ženklų servetėlių žiedus, pagamintus iš įvairių medžiagų. Kauliniai servetėlių žiedai puikiai papildo kaimišką stilių, o žalvariniai žiedai gražiai atrodys ant stalo kartu su retro stiliaus indais,
glamūro ar skandinaviško stiliaus indais. Tikrasis "taškas ant i" moderniai papuoštame vakarėlyje gali būti iš nerūdijančio plieno pagaminti stalo žiedai. Elegantiški, blizgantys aksesuarai įspūdingai atrodo tiek ant baltų, tiek ant spalvotų stalų. Puikus pasirinkimas staltiesėms. Taip pat siūlome servetėlių žiedus iš kolekcijos " Banana Family " - tai puiki galimybė papildyti specialiai vaiko gimtadienio šventei ar neįpareigojančiai vakarienei su draugais paruoštą stalą. Tarp pasiūlymų taip pat rasite servetėlių žiedus, kurie ypač tiks ypatingoms progoms, pavyzdžiui, Kūčių vakarienei ar Kalėdų dienos pietums. Lanko ar palmės lapo motyvas puikiai atrodys ant stalo, padengto raudona ar tamsiai žalia staltiese.

Servetėlių žiedai, puikiai tinkantys įvairioms progoms - juos rasite "FormAdore".

Šiuose žieduose galėsite rodyti ir medžiaginės servetėlės, ir popierinės servetėlės. Parengėme įvairių formų gaminių - apvalių, šiek tiek užapvalintų kvadratų ir netaisyklingų - pasiūlymus, todėl galite lengvai
išsirinkti savo lūkesčius atitinkantį gaminį. Servetėlių žiedus galima įsigyti rinkiniais, supakuotais po du, keturis ar net šešis. Jei jau pasirinkote servetėles ir servetėlių žiedus stalui, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę pasirinkti servetėlių laikiklį. Tai geras gelbėjimosi ratas svečiams, kurie jau panaudojo savo servetėlę ir kuriems reikia servetėlės veidui ar rankoms nusišluostyti. Mūsų asortimente rasite servetėlių, tinkančių prie daugelio stilių. Pasirinkite funkcionalius priedus ir surenkite elegantišką vakarėlį, kad kiekvienas svečias pasijustų tarsi elegantiškame restorane jūsų namuose ar sode.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką