Grąžinimas + nusiskundimai

Formadore siūlomi produktai yra kruopščiai atrinkti, bei 100% originalūs gaminiai. Tikimės, kad įsigytos prekės mūsų klientams tarnaus ilgus metus, tačiau jei užsakyta prekė neatitinka jūsų lūkesčių, garantuojame jums galimybę be problemų grąžinti prekę per 30 dienų nuo pristatymo dienos.

Prekės turi būti grąžinamos naujos ir nenaudotos, originalioje dėžutėje su visais dokumentais, dalimis ir priedais, kad jums būtų grąžinta sumokėta prekių suma. Nauja ir nenaudota reiškia, kad gaminyje nėra įbrėžimų, žymių ar dėmių; ant gaminio, etikečių ar korpuso nėra naudojimo ar nusidėvėjimo žymių; gaminys jokiu būdu negali būti modifikuotas. Negalime priimti prekės grąžinimo, jeigu nurodysite, kad ji buvo panaudota. Užsakymai gali būti grąžinami tik siunčiant iš Lietuvos Respublikos teritorijos.

Grąžinamas užsakymas bus apdorotos iškart po to, kai grąžinamos prekės bus patikrintos ir priimtos sandėlyje. Už užsakymus, apmokėtus kredito kortele, grąžinama suma bus išsiųsta klientui per 10 dienų. Apdorojimo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų kredito kortelės tiekėjo. Užsakymai, sumokėti PayPal arba banko pavedimu, bus grąžinti į sąskaitą iš kurios atlikote mokėjimą.

Norėdami pateikti skundą dėl prekės, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių: info@formadore.lt

Grąžinimo forma

Grąžinimas be priežasties

- gaminys nedera prie interjero
- yra per didelis arba per mažas
- dovana nedžiugina gavėjo

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką