Vaikams

1317 prekių

Dizainas leidžiamas nuo 18 metų? Visai ne! Supažindinkime juos su dizainu nuo pat mažens, nes, kaip moko gerai žinoma patarlė, "Ką kiautas įsisavina jaunystėje ...". Nebijokime apsupti mažylio originaliais dizaino pasaulio pasiūlymais. Bendravimas su grožiu ne tik malonus, bet ir lavina vaizduotę bei aštrina estetikos pojūtį.

"Fabryka Form" padės jums įrengti vaiko kambarį, kuris įprastą kambarį pavers jūsų vaiko svajonių "Neverlandu", kupinu fantazijos ir spalvų. Vaikų dizainą rasite tiek "didelių" (pvz. vaikų baldai, kilimėliai vaikams), taip pat tas, kuris pasireiškia mažesniuose objektuose, pvz. žaislų konteineriai arba vaikiški laikrodžiai. Taip pat turime keletą pasiūlymų mažiausiems; juos rasite kategorijoje kūdikiams. Jei jūsų mažylio kambarys jau paruoštas, bet jį reikia šiek tiek "patobulinti", apsilankykite vaikų kambarių papuošalai ir apšvietimas vaikams . O gal ieškote dovanos vaikams? Tuomet jus tikrai sudomins šios kategorijos žaislai i knygos vaikams. Sėkmės mokantis pagal dizainą!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 22
Pasirinkti filtrai:
Sienų dekoracijos Mappit

74,40 €

Sienų dekoracijos Mappit

Umbra(1)
Atminties žaidimas The World

29,07 €

Atminties žaidimas The World

Remember(1)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Kaip įrengti vaiko kambarį?

Į šį iš pažiūros paprastą klausimą reikia ilgesnio atsakymo. Tačiau nesijaudinkite! Svarbiausia prisiminti vieną auksinę taisyklę - kambarys skirtas vaikui, o ne atvirkščiai. Vaiko kambario įrengimas turi atitikti keletą sąlygų. Svarbiausia, jis turi būti saugus jūsų vaiko pasaulyje. Tikime, kad net ir gražiausi vaikų baldai ar dekoracijos netinka vaiko kambariui, jei jos kelia susirūpinimą dėl saugumo.

Nors su pirmuoju principu lengva sutikti, kai kuriems tėvams gali būti sunku suprasti antrąjį, ne mažiau svarbų principą. Vaiko kambarys pirmiausia turi patikti jo gyventojui. Čia norėtume kreiptis su prašymu - mama, tėti, net jei mėgstate skandinavišką dizainą ir visus pilkus atspalvius, nebandykite jo pajungti vaiko vaizduotei. Geriau tai palikti ramybėje ir leisti vaikui daryti realią įtaką tam, kas užpildys jo kambarį.

Ko dar reikėtų nepamiršti dekoruojant vaiko kambarį? Patogumas ir funkcionalumas, kurie labai dažnai dera tarpusavyje. Kiekvienas mažylis, grįžęs iš darželio ar mokyklos, turėtų turėti galimybę pailsėti draugiškoje aplinkoje. Vaikų baldai turėtų būti patogūs ir praktiški, o aksesuarai, pvz. pakabos arba žaislų dėžės - lengvas ir patogus.

Vaikų kambarys - įkvėpimas

Ieškote idėjos, kaip įrengti vaikų kambarį? "FormAdore" gali padėti! Mūsų asortimento kategorija "vaikams" yra kruopščiai sutvarkyta ir logiškai surūšiuota, kad ieškoti įkvėpimo būtų kuo paprasčiau ir maloniau. Atskirose kategorijose rasite papildomų subkategorijų, kuriose apžvelgsite atitinkamos grupės vaikiškų prekių asortimentą.

Vaikų baldai

W vaikų baldai Yra keturios subkategorijos. W vaikiškos kėdutės įrengėme įvairių rūšių sėdynių, skirtų patiems mažiausiems. Žodis "kėdės" neatspindi to, ką čia rasite... Ar spalvotą supamąją kėdę galima vadinti kėde? Dodo paukštis? Arba sėdynė Piedrasriedulio formos blokas, atkeliavęs tiesiai iš "Flinstounų" pasaulio? Vaikų balduose taip pat yra knygų spintos ir lentynos vaikamspuikiai išnaudosite sienos erdvę ir sutalpinsite visus knygos. Vaiko kambarys nebus funkcionalus be tinkamų baldų. rašomieji stalai arba stalaiTodėl būtinai patikrinkite ir šią subkategoriją. Juk mažylis turi turėti pakankamai vietos piešimui ir kaladėlių dėliojimui, o vyresnis vaikas - namų darbams atlikti. Vaikų balduose taip pat rasite įvairių rūšių pakabos Vaikų baldų asortimente taip pat rasite įvairiausių sieninių ir stacionarių laikymo spintelių, kuriose galėsite sutvarkyti ir sudėti mažylio žaislus, aksesuarus ir drabužius.

O specifinį skonį turintiems tėvams parengėme populiariausius vaikiškų baldų kategorijos asortimento tipus: balti baldai vaikams ir mediniai vaikų baldai.

Vaikų kambario dekoracijos

Mūsų nuomone, pasirinkdami vaikų kambario apdaila yra maloniausia vaiko miegamojo įrengimo dalis. Rinktis galima iš tiek daug, kad kartais gali būti šiek tiek pribloškiančiai sunku. šiek tiek priblokštas. Kai kurių ornamentų išdėstymą reikia atidžiai apgalvoti, nes jų dizainas yra labai išraiškingas. Tuo tarpu mūsų susijaudinęs vaikas traukia mus už rankovės ir prašo: "Paimkime šitą, šitą ir šitą!".

Pradėkime dekoruoti vaiko kambarį nuo bendrų detalių iki smulkmenų. Pirmiausia pasirinkite tapetus arba sienų spalvą, tada plakatus ir didesnius sienų dekoracijosir, galiausiai, bet ne mažiau svarbu, palikti smulkmenas, pvz. matavimo prietaisai ir sienų lipdukai. "FormAdore" rasite visas minėtas vaikų kambario dekoracijas. Atkreipiame jūsų dėmesį į ypač platų pasirinkimą plakatai vaikamskurioje jūsų vaikas tikrai ras kažką papildomo.

Sieniniai laikrodžiai vaikams Juos priskyrėme atskirai kategorijai, tačiau negalima paneigti, kad jie turi didžiulį dekoratyvinį potencialą, todėl neabejotinai priklauso vaikų kambario papuošalams.

Vaikiški kilimėliai

Ar verta rinktis kilimą vaiko kambariui? Esame tikri, kad taip! Tada vaiko kambarys atrodys daug jaukesnis. Vaikiškas kilimas taip pat atlieka apsauginę funkciją - jis amortizuoja per laukines išdaigas ir neleidžia paslysti ant grindų. Verta prisiminti, kad vaiko kambaryje esantis kilimas turėtų būti priklijuotas dvipuse lipnia juosta. Esame 3D kilimų vaikams gerbėjai, kurie vaizduoja miniatiūrinį pasaulį trimis matmenimis. Tokie vaikiški kilimėliai yra ne tik praktiška puošmena, bet ir smagus elementas. Ir jums nereikės jo valyti :)

Vaikiška patalynė

Šioje kategorijoje taip pat rasite įvairių tipų vaikiškos patalynės. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medvilnės, kuri visiškai saugi jūsų mažylio odai ir sveikatai. Pas mus rasite vaikišką patalynę, kurios raštai užkariaus kiekvieno mažojo miegapelio širdį! Šie hiperrealistiniai, kaip ir prekės ženklo Snurkleiskite savo vaikui būti kuo tik nori - astronautu, žokėjumi, balerina ar net... dinozauras.

Vaikiški šviestuvai

Snap! Peržiūrėkite mūsų vaikų kambario šviestuvus. Kad būtų lengviau rasti tai, ko ieškote, suskirstėme juos į tris subkategorijas. W vaikiški staliniai šviestuvai Mūsų vaikiški naktiniai šviestuvai yra pakankamai maži, kad juos būtų galima statyti ant naktinio stalelio, rašomojo stalo ar spintelės. Jei ieškote ko nors didesnio, žr. lubiniai šviestuvai vaikams. O šviestuvų srityje yra bene įmantriausių vaikų kambario apšvietimo pasiūlymų, pavyzdžiui, gyvūnų ar augalų formos.

Žaislų dėžės

Žaislų saugojimas gali sukelti galvos skausmą! "FormAdore" pagalvojo apie jūsų nervus. Štai kodėl pateikėme praktinių žaislai kategorijų, į kurias įtraukėme praktinius žaislų dėžėsTuo viskas nesibaigia! Kad būtų dar paprasčiau, suskirstėme juos į du tipus. W žaislų krepšeliai rasite erdvių, praktiškų krepšių pliušiniams gyvūnams ir didesniems žaislams. Ir žaislų dėžėsturime tipinių dėžučių su dangteliais, tinkamų vaikų lobiams.

kūdikiams

Taip pat pagalvojome apie pačius mažiausius. Naudodamiesi "FormAdore" galite pasirinkti stilingą komplektą. kūdikiui. Turime organizatorių, kurie padės sutvarkyti naujagimio priežiūros reikmenis, pagalvėles, daugybę minkštų pliušiniai žaislai, atšvaitai, sauskelnės... Žodžiu, viskas, kas pasaulį, kuris dėl mažo žmogaus staiga atsistojo ant kojų, padarys šiek tiek prieinamesnį :)

Mokyklinis komplektas

Eihoho, tai būtų į mokyklą! Ypač jei esate gerai pasiruošę rugsėjo mėnesio sugrįžimui tarp pažįstamų sienų. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus iš kategorijos Mokyklinis rinkinys.Rasite rašikliai ir rašikliaibatų krepšiai, kuprinės, pieštukinės, užrašų knygelėsužrašų knygelės... Tai yra viskas, ko reikia pavyzdingam mokiniui (arba tam, kuris juo taps!).

Virtuvės reikmenys vaikams

Bet jūs negyvenate tik pagal dizainą! Kartais reikia ir pavalgyti. Bet palaukite - argi valgymo aplinka negali būti tokia pat žavinga kaip ir visas interjeras? Mes tikime, kad gali! Todėl rasite daug gražių Virtuvės reikmenys vaikams. Spalvingas puodeliai su pasakų personažais, mielais dubenys ir lėkštės su įdomiais spaudiniais, patogiais stalo įrankiaipatogus, patogus mažoms rankoms, patogus ir lengvas vaikams pietų dėžutės ir paruoštas vaikiškų puodų ir keptuvių rinkinys.

Prekės ženklai, kuriuos mėgsta vaikai

Skandinaviškas minimalizmas vaikams skirtoje pasiūloje? Kodėl gi ne! Tiesiog paįvairinkite jį linksmais akcentais. Dizaineriai iš Atliko elnias, "Ferm Living ir Bloomingville. Beprotiškos italų idėjos "Magis Me Too nustebinti net mus... Žinoma, teigiamai :) Asortimente Follygraph rasite žavingų plakatų vaikams, o tvarkydami vaiko kambario erdvę padėsite 3 daigai.

P.S. Taip pat peržiūrėkite kategoriją dovanos vaikams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką