Vaikams

1332 prekių

Dizainas leidžiamas nuo 18 metų? Visai ne! Supažindinkime vaikus su dizainu nuo pat mažens. Nebijokime apsupti mažylio originaliais dizaino pasaulio pasiūlymais. Bendravimas su grožiu ne tik malonus, bet ir lavina vaizduotę bei aštrina estetikos pojūtį.

FormAdore padės įrengti vaiko kambarį. Įprastą patalpą paversime vaiko svajonių Niekados šalimi, kupina fantazijos ir spalvų. Siūlome vaikų baldus, kilimėlius vaikams, žaislų dėžes arba vaikiškus laikrodžius. Taip pat turime keletą pasiūlymų mažiausiems; juos rasite kategorijoje kūdikiams. Jei mažylio kambarys jau paruoštas, bet jį reikia šiek tiek patobulinti, apsilankykite vaikų kambarių dekoracijų ir apšvietimo vaikams kategorijose. O gal ieškote dovanos vaikams? Tuomet tikrai sudomins šios kategorijos žaislai ir knygos vaikams.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 23
Pasirinkti filtrai:
Šachmatai Printworks Classic

62,50 €

Šachmatai Printworks Classic

Printworks(5)
64 vnt.Koliažo rinkinys Collage Maker 64 vnt.

46,90 €

Koliažo rinkinys Collage Maker 64 vnt.

Printworks
7 d.Indai vaikams Roar like a Lion su stalo įrankiais 7 d.

66,80 €

Indai vaikams Roar like a Lion su stalo įrankiais 7 d.

Villeroy & Boch
3 dalysNaujienaIndai vaikams Agnes 3 dalys

30,10 €

Indai vaikams Agnes 3 dalys

Bloomingville
  • 3 dalysNaujiena
    Indai vaikams Agnes 3 dalys

    30,10 €

    Indai vaikams Agnes 3 dalys

    Bloomingville
7 d.Indai vaikams Walk like an Elephant su stalo įrankiais 7 d.

66,80 €

Indai vaikams Walk like an Elephant su stalo įrankiais 7 d.

Villeroy & Boch
NaujienaDaiktų saugojimo krepšys Mikki 30 cm

35,30 €

Daiktų saugojimo krepšys Mikki 30 cm

Bloomingville
NaujienaAukščio matavimo prietaisas Agnes

25,20 €

Aukščio matavimo prietaisas Agnes

Bloomingville
3 dalysNaujienaIndai vaikams Levi su siurbtukais 3 dalys

35,30 €

Indai vaikams Levi su siurbtukais 3 dalys

Bloomingville
NaujienaMinkštas žaislas Ibber žirafa 184 cm

90,40 €

Minkštas žaislas Ibber žirafa 184 cm

Bloomingville
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Kaip įrengti vaiko kambarį?

Į šį iš pažiūros paprastą klausimą reikia ilgesnio atsakymo. Tačiau nesijaudinkite! Svarbiausia prisiminti vieną auksinę taisyklę - kambarys skirtas vaikui. Vaiko kambario įrengimas turi atitikti keletą sąlygų. Svarbiausia, jis turi būti saugus. Tikime, kad net ir gražiausi vaikų baldai ar dekoracijos netinka vaiko kambariui, jei jos kelia susirūpinimą dėl saugumo.

Nors su pirmuoju principu lengva sutikti, kai kuriems tėvams gali būti sunku suprasti antrąjį, ne mažiau svarbų principą. Vaiko kambarys pirmiausia turi patikti jo gyventojui. Čia norėtume kreiptis su prašymu - mama, tėti, net jei mėgstate skandinavišką dizainą ir pilkus atspalvius, nebandykite to pajungti vaiko vaizduotei. Geriau tai palikti ramybėje ir leisti vaikui rinktis, kas užpildys jo kambarį.

Ko dar reikėtų nepamiršti, dekoruojant vaiko kambarį? Patogumo ir funkcionalumo, kurie labai dažnai dera tarpusavyje. Kiekvienas mažylis, grįžęs iš darželio ar mokyklos, privalo turėti galimybę pailsėti draugiškoje aplinkoje. Vaikų baldai turėtų būti patogūs ir praktiški, o aksesuarai, pvz., pakabos arba žaislų dėžės - lengvios ir smagios.

Vaikų kambarys - įkvėpimas

Ieškote idėjos, kaip įrengti vaikų kambarį?FormAdore gali padėti! Mūsų asortimento kategorija vaikams yra kruopščiai sutvarkyta ir logiškai surūšiuota, kad ieškoti įkvėpimo būtų kuo paprasčiau ir maloniau. Atskirose kategorijose rasite papildomų subkategorijų, kuriose apžvelgsite atitinkamos grupės vaikiškų prekių asortimentą.

Vaikų baldai

Vaikų balduose keturios subkategorijos. Vaikiškose kėdutėse paruošėme įvairių rūšių kėdžių, skirtų patiems mažiausiems. Žodis kėdės neatspindi to, ką čia rasite... Ar spalvotą supamąjį fotelį galima vadinti kėde? Vaikų balduose taip pat yra knygų spintos ir lentynos vaikams. Taip puikiai išnaudosite sienos erdvę ir sutalpinsite visas knygas. Vaiko kambarys nebus funkcionalus be tinkamo rašomojo stalo. Todėl būtinai patikrinkite ir šią subkategoriją. Juk mažylis privalo turėti pakankamai vietos piešimui ir kaladėlių dėliojimui, o vyresnis vaikas - namų darbams atlikti. Vaikų balduose taip pat rasite įvairių rūšių pakabas, sienines ir stacionarias spinteles, kuriose galėsite sutvarkyti ir sudėti mažylio žaislus, aksesuarus bei drabužius.

O specifinį skonį turintiems tėvams parengėme populiariausius vaikiškų baldų kategorijos asortimento tipus: balti baldai vaikams ir mediniai vaikų baldai.

Vaikų kambario dekoracijos

Mūsų nuomone, pasirinkti vaikų kambario apdailą yra maloniausia miegamojo įrengimo dalis. Rinktis galima iš tiek daug, kad kartais gali būti pribloškiančiai sunku. Kai kurių ornamentų išdėstymą reikia atidžiai apgalvoti, nes jų dizainas yra labai išraiškingas. Tuo tarpu susijaudinęs vaikas traukia už rankovės ir prašo: Paimkime šitą, šitą ir šitą!

Pradėkime dekoruoti vaiko kambarį nuo bendrų detalių iki smulkmenų. Pirmiausia pasirinkite tapetus arba sienų spalvą, tada plakatus ir didesnes sienų dekoracijas. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, pasirūpinti smulkmenomis, pvz., sienų lipdukais. FormAdore rasite visas minėtas vaikų kambario dekoracijas. Atkreipiame dėmesį į ypač platų pasirinkimą plakatų vaikams, kuriame tikrai rasite kažką papildomo.

Sieniniai laikrodžiai vaikams - juos priskyrėme atskirai kategorijai, tačiau negalima paneigti, kad jie turi didžiulį dekoratyvinį potencialą, todėl neabejotinai priklauso vaikų kambario puošmenoms.

Vaikiški kilimėliai

Ar verta rinktis kilimą vaiko kambariui? Esame tikri, kad taip! Tada vaiko kambarys atrodys daug jaukesnis. Vaikiškas kilimas taip pat atlieka apsauginę funkciją - jis amortizuoja per laukines išdaigas ir neleidžia paslysti ant grindų. Verta prisiminti, kad vaiko kambaryje esantis kilimas turėtų būti priklijuotas dvipuse lipnia juosta. Esame 3D kilimų vaikams gerbėjai, kurie vaizduoja miniatiūrinį pasaulį trimis matmenimis. Tokie vaikiški kilimėliai yra ne tik praktiška puošmena, bet ir smagus elementas. Ir nereikės jo valyti!

Vaikiška patalynė

Šioje kategorijoje taip pat rasite įvairių tipų vaikišką patalynę. Ji pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės, kuri visiškai saugi mažylio odai ir sveikatai. Rasite patalynę, kurios raštai užkariaus kiekvieno mažojo miegaliaus širdį! Šie hiperrealistiniai, kaip ir prekės ženklo Snurk gaminiai, leis vaikui būti, kuo tik nori - astronautu, žokėjumi, balerina ar net... dinozauru.

Vaikiški šviestuvai

Peržiūrėkite mūsų vaikų kambario šviestuvus. Kad būtų lengviau rasti tai, ko ieškote, suskirstėme juos į tris subkategorijas. Vaikiški staliniai šviestuvai yra pakankamai maži, kad juos būtų galima statyti ant naktinio stalelio, rašomojo stalo ar spintelės. Jei ieškote ko nors didesnio, žiūrėkite lubinius šviestuvus vaikams. O šviestuvų srityje yra bene įmantriausių vaikų kambario apšvietimo pasiūlymų, pavyzdžiui, gyvūnų ar augalų formos.

Žaislų dėžės

Žaislų saugojimas gali sukelti galvos skausmą!FormAdore pagalvojo apie jūsų nervus. Štai kodėl pateikėme praktines žaislų kategorijas, į kurias įtraukėme žaislų dėžės. Tuo viskas nesibaigia! Kad būtų dar paprasčiau, suskirstėme subkategoriją į du tipus. Žaislų krepšeliuose rasite erdvių, praktiškų krepšių pliušiniams gyvūnams ir didesniems žaislams. O žaislų dėžėseturime tipinių dėžučių su dangteliais, tinkamų vaikų lobiams.

Kūdikiams

Taip pat pagalvojome apie pačius mažiausius. Naudodamiesi FormAdore galite parinkti stilingą komplektą kūdikiui. Turime daiktų organizatorių, kurie padės sutvarkyti naujagimio priežiūros reikmenis, pagalvėles, daugybę minkštų pliušinių žaislų, atšvaitus, sauskelnes... Žodžiu, viską, kas pasaulį, kuris dėl mažojo žmogaus staiga apsivertė aukštyn kojomis, padarys šiek tiek prieinamesnį!

Mokyklinis komplektas

Į mokyklą! Ypač jei esate gerai pasiruošę rugsėjo mėnesio sugrįžimui tarp pažįstamų sienų. Peržiūrėkite pasiūlymus iš kategorijos mokykliniai rinkiniai.Rasite rašiklius, kuprines, pieštukines, užrašų knygeles... Tai yra viskas, ko reikia pavyzdingam mokiniui (arba tam, kuris juo taps!).

Virtuvės reikmenys vaikams

Kartais reikia ir pavalgyti. Bet palaukite - argi valgymo aplinka negali būti tokia pat žavinga kaip ir visas interjeras? Mes tikime, kad gali! Todėl rasite daug gražių virtuvės reikmenų vaikams. Spalvingi puodeliai su pasakų personažais, mieli dubenys ir lėkštės su įdomiais spaudiniais, patogūs stalo įrankiai mažoms rankoms, lengvos pietų dėžutės bei paruoštas vaikiškų puodų ir keptuvių rinkinys.

Prekės ženklai, kuriuos mėgsta vaikai

Skandinaviškas minimalizmas vaikams skirtoje pasiūloje? Kodėlgi ne! Tiesiog paįvairinkite jį linksmais akcentais. Dizaineriai iš Done by deer, ferm LIVINGir Bloomingvillesužavės. Beprotiškos italų idėjos Magis Me Toonustebino net mus... Žinoma, teigiamai! Follygraphasortimente rasite žavingų plakatų vaikams, o tvarkyti kambario erdvę padės 3 sprouts.

P.S. Taip pat peržiūrėkite kategoriją dovanos vaikams.