Lubų šviestuvai, LED apšvietimas

440 prekių

FormAdore žinome, kad lubos gali būti ekstravagantiškos. Galite jas turėti tokias, kokias norite. Tam pasitarnauja lubų apšvietimas! Mūsų lubinių šviestuvų kolekcijoje rasite visko, ko tik norite. Čia ir dideli pakabinami LED lubų šviestuvai, ir įspūdingi šviestuvai, kurie puikiai tinka kaip staliniai, ir daug vietos neužimantys plafonai, ir kiti šviestuvai prie lubų. Turime lubinių šviestuvų ir juostelių. Jos tinka modernioms ir biurų erdvėms.

Modernus šviestuvas minimalistiniam interjerui? Jokių problemų. Industrinis šviestuvas palėpės stiliaus interjerui? Paprasta! Jei lubinio šviestuvo išvaizda nusibodo, galite eksperimentuoti su priedais: pakeisti gaubtą, pakabą arba lemputę į dekoratyvinę? Drąsiai eksperimentuokite!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 8
Pasirinkti filtrai:
Gaubtas Eos Nano balta 15 cm

28,40 €

Gaubtas Eos Nano balta 15 cm

Umage
NaujienaPakabinama lempa PH 40 cm

623,70 €

Pakabinama lempa PH 40 cm

Louis Poulsen
 • Naujiena
  Pakabinama lempa PH 40 cm

  623,70 €

  Pakabinama lempa PH 40 cm

  Louis Poulsen
NaujienaPakabinama lempa Bolia Acorn 64 cm

1 599,00 €

Pakabinama lempa Bolia Acorn 64 cm

Bolia
NaujienaPakabinama lempa Snowball 3000 K

653,40 €

Pakabinama lempa Snowball 3000 K

Louis Poulsen
Šviestuvas Era trigubas juodas

603,10 €

Šviestuvas Era trigubas juodas

Ferm Living
NaujienaPakabinama lempa Patera Oval

1 104,00 €

Pakabinama lempa Patera Oval

Louis Poulsen
NaujienaPakabinama lempa VL Ring Crown 1

465,30 €

Pakabinama lempa VL Ring Crown 1

Louis Poulsen
NaujienaPakabinama lempa Hillow

167,50 €

Pakabinama lempa Hillow

Bloomingville
 • Naujiena
  Pakabinama lempa Hillow

  167,50 €

  Pakabinama lempa Hillow

  Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Christa

226,90 €

Pakabinama lempa Christa

Bloomingville
 • Naujiena
  Pakabinama lempa Christa

  226,90 €

  Pakabinama lempa Christa

  Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Tano

153,60 €

Pakabinama lempa Tano

Bloomingville
 • Naujiena
  Pakabinama lempa Tano

  153,60 €

  Pakabinama lempa Tano

  Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Yoana

104,10 €

Pakabinama lempa Yoana

Bloomingville
 • Naujiena
  Pakabinama lempa Yoana

  104,10 €

  Pakabinama lempa Yoana

  Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Marla

355,60 €

Pakabinama lempa Marla

Bloomingville
 • Naujiena
  Pakabinama lempa Marla

  355,60 €

  Pakabinama lempa Marla

  Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Sacco žalia

167,50 €

Pakabinama lempa Sacco žalia

Bloomingville
NaujienaPakabinama lempa Nolie 60 cm

286,30 €

Pakabinama lempa Nolie 60 cm

Bloomingville
Rodyti:

Pagrindinis šviesos šaltinis kiekviename kambaryje yra lubiniai šviestuvai. Jie apšviečia interjerą sutemus ir užtikrina tolygų šviesos intensyvumą. FormAdore rasite kelių tipų lubinius šviestuvus. Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, juos pirkdami?

Platus lubinių šviestuvų asortimentas

Sunku įsivaizduoti namą ar butą be lubų apšvietimo. Iki šiol tai buvo tik šviestuvai. Dabar pagrindinis apšvietimas gali būti funkcionalesnis, patrauklesnis ir estetiškesnis.

Šiuo metu rinkoje esantys lubiniai šviestuvai yra populiarūs ir dažniausiai pasirenkami dėl jų universalumo.Siūlome platų lubinių šviestuvų pasirinkimą. Lengvai rasite savo poreikius ir skonį atitinkantį šviestuvą. Įvairios formos, ornamentai, dizainerių kurti madingi aksesuarai.

Svetainės ar miegamojo lubų šviestuvai yra garantija, kad tai bus ne tik interjero apšvietimas, bet ir apdaila. Siūlome tradicinius, klasikinius pakabinamus šviestuvus, modernius lubinius šviestuvus, palėpės šviestuvus ir daug dizainerių projektų. Jie pabrėš originalių, netradicinių interjerų charakterį.

Svetainės, miegamojo, prieškambario apšvietimas... - kaip priderinti lubų šviestuvus prie interjero?

Šviestuvų formų, spalvų, dizaino ir gamybos medžiagų įvairovė suteikia neribotas patalpų išdėstymo ir atmosferos kūrimo galimybes. Lubinis šviestuvas yra puikus bet kokio interjero priedas. Jis, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali pakeisti patalpos charakterį. Pasirinkite ryškios, kontrastingos, išskirtinės spalvos arba su įdomiomis dekoracijomis šviestuvą. Jis suteiks visam dekorui originalią išraišką. Naudodami tinkamus šviestuvus galite optiškai padidinti erdvę. Pakanka pasirūpinti moderniais šviestuvais į kambarį, miegamąjį ar prieškambarį. Tai bus ryškus ir išsklaidytas šviesos šaltinis, kuris puikiai apšvies kiekvieną erdvės dalį. Lubiniai šviestuvai, skleidžiantys švelnią ir koncentruotą šviesą, leis sukurti jaukią, intymią atmosferą.

Rinkdamiesi lubinį šviestuvą turėtumėte atkreipti dėmesį į jo dydį. Jis turėtų būti pritaikytas prie patalpos, kurioje norite šviestuvą įrengti, dydžio. Dideli šviestuvai mažoje erdvėje gali optiškai užgožti interjerą. Todėl jie geriausiai atrodo erdviose patalpose. Pakabinami šviestuvai yra puikus pasirinkimas aukštiems kambariams. Jie ne tik puikiai atrodo, bet ir efektyviai apšviečia visus kampelius.

Nepamirškite lemputės prie lubinio šviestuvo. Šiltą šviesą skleidžiantys šviestuvai padeda sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą. Todėl jie geriausiai tinka svetainėje arba miegamajame. Šalta šviesa stimuliuoja veiklą ir gerina koncentraciją. Todėl tai geras pasirinkimas biurui ar vonios kambariui.

Lubų šviestuvų tipai

Vienas iš lubinių šviestuvų tipų yra pakabinami šviestuvai. Juos galima įrengti tiek centriniame taške, tiek apšviesti tam tikras interjero zonas ar vietas. Tai yra lempa virš veidrodžio arba pakabinamas šviestuvas. Jis įspūdingai apšvies, pavyzdžiui, svetainės poilsio zoną.

Pakabinamų lempų alternatyva yra lubų plafonai. Tai yra plokščios arba pusiau plokščios lempos. Plafonai viduje slepia lemputę, neužima daug vietos ir skleidžia akiai malonią, išsklaidytą šviesą. Plafonai gali būti naudojami tiek miegamajame, tiek virtuvėje, vaikų kambaryje ir svetainėje. Reikėtų pabrėžti, kad plafonai optiškai padidina kambarių aukštį. Todėl jie idealiai tinka mažoms ir žemoms patalpoms.

Lubų šviestuvai - tai ne tik pakabinami šviestuvai ar plafonai, bet ir ant paviršiaus montuojami šviestuvai ir apšvietimo juostos. Jos patiks visiems, ieškantiems funkcionalaus, modernaus sprendimo. Tarp jų labiausiai vertas dėmesio yra LED lubų apšvietimas. Jis yra populiarus dėl to, kad naudoja efektyvius ir energiją taupančius diodus. Lubose sumontuotos LED lempos suvartoja daug mažiau elektros energijos, palyginti su tradicinėmis lemputėmis. Tai reiškia mažesnes sąskaitas už elektrą. Šviesos diodai pasižymi ilgaamžiškumu ir tuo, kad skleidžia beveik natūralią šviesą, neįkaista ir yra saugūs aplinkai.

 

Rinkitės iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus lubinius šviestuvus. Jie ne tik įspūdingai apšvies interjerą, bet ir jį papildys. Be lubinių šviestuvų, taip pat rasite šviestuvų priedus, šviestuvų gaubtus arba šviestuvus ir lempų laikiklius. Jie padės pasirūpinti namų apšvietimu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką