Kusmi Tea

103 prekių

Nuo padėjėjo iki arbatos magnato. Pavelo Michailovičiaus Kusmičiovo, "Kusmi Tea" įkūrėjo, istorija - jau paruošta medžiaga scenarijui. Viskas prasidėjo 1867 m. magiškame Sankt Peterburge, kur jaunas Pavelas, dirbdamas arbatos parduotuvėje, atranda meilę kvapniam gėrimui... Įspūdinga istorija Kusmi arbatos, Įspūdinga istorija, kurioje susipina ne tik pakilimai ir nuosmukiai, vis dar žavi greitu veiksmu ir pilnakraujų veikėjų charakteriais. Jų dėka gerbėjai arbatos visame pasaulyje gali pasimėgauti originaliais ir unikaliais mišiniais, tobulintais kelis dešimtmečius.

Unikalios kompozicijos, skonio turtingumas, aukščiausios kokybės ingredientai ir "kažkas tokio", kas būdinga arbatoms, paslėptoms gražiose barokinėse skardinėse, - tai "Kusmi Tea" prekės ženklo, šiuo metu įsikūrusio Paryžiuje, sėkmės paslaptis. Paruošta "Kusmi" arbatos rinkiniai yra puiki dovanų idėja, o firminiai alaus gaminimo priedai arbatos papildys jūsų spalvingą "Kusmi Tea" kolekciją.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 2
Pasirinkti filtrai:
Arbatos rinkinys Kusmi The Collection

97,10 €

Arbatos rinkinys Kusmi The Collection

Kusmi(9)
Arbatos rinkinys Kusmi Moments su infuzoriumi 5 x 20 g

28,60 €

Arbatos rinkinys Kusmi Moments su infuzoriumi 5 x 20 g

Kusmi(8)
NaujienaAdvento kalendorius Kusmi ribotas leidimas žalios spalvos

41,30 €

Advento kalendorius Kusmi ribotas leidimas žalios spalvos

Kusmi(1)
5 vnt.Arbatos rinkinys Kusmi Wellness 5 vnt.

26,60 €

Arbatos rinkinys Kusmi Wellness 5 vnt.

Kusmi(4)
Arbatos rinkinys Kusmi Tea Time 5 x 20 g

25,90 €

Arbatos rinkinys Kusmi Tea Time 5 x 20 g

Kusmi(11)
100 vnt.Arbatos plikymo filtrai Kusmi 100 vnt.

5,80 €

Arbatos plikymo filtrai Kusmi 100 vnt.

Kusmi(4)
Šaukštas arbatos kiekiui matuoti Kusmi varis

8,00 €

Šaukštas arbatos kiekiui matuoti Kusmi varis

Kusmi(4)
45 vnt.Arbatos rinkinys Kusmi muslino maišeliuose dovana 45 vnt.

39,70 €

Arbatos rinkinys Kusmi muslino maišeliuose dovana 45 vnt.

Kusmi(2)
Šaukštas arbatos kiekiui matuoti Kusmi

8,00 €

Šaukštas arbatos kiekiui matuoti Kusmi

Kusmi(3)
Juoda bio arbata Tchai of the Tiger skardinė 100 g

19,90 €

Juoda bio arbata Tchai of the Tiger skardinė 100 g

Kusmi(1)
Rodyti:

Taip pat žiūrėti:

FormAdore Žurnalas

Rusiškos Kusmi arbatos spalvos

Ar kada nors susimąstėte, kodėl " Kusmi" arbatos skardinės taip gausiai dekoruotos ir yra visų vaivorykštės spalvų? Kad tai sužinotume, turime grįžti į carinės Rusijos laikus, į nedidelę arbatinę Sankt Peterburge, kurios savininkas ką tik buvo pasamdęs pasiuntinį... Berniuko vardas buvo Pavelas Michailovičius Kousmichoffas, ir, kaip vėliau paaiškėjo, pasaulis turėjo jam didelių planų.

Jaunasis Kousmichoffas greitai atranda savyje meilę arbatos. Jis dar nežino, kad jo aistra visiems laikams pakeis jo gyvenimą... ir arbatos pramonė. Keturiolikmetis nuolat puoselėja savo aistrą, kuri nepraslydo pro akis savininkui, galiausiai nusprendusiam supažindinti jaunuolį su kvapiųjų kompozicijų paslaptimis. Po metų Pavelo viršininkas tampa jo uošviu ir padovanoja jam nedidelę parduotuvę. Taip 1867 m. gimė" Kusmi" prekės ženklas.

Auksiniai "Kusmi Tea" metai

Klestintis verslas buvo labai pelningas - 1901 m. Pavelui Rusijoje jau priklausė dešimt parduotuvių. Padrąsintas sėkmės, jis pasiuntė vieną iš savo sūnų Viačeslavą užkariauti Anglijos rinkos. Po šešerių metų Kusmi arbata taip pat ragaujami Londone. 1908 m. Vietčeslavas perima mirusio tėvo palikimą. Jo atkaklumas ir ambicijos padėjo toliau plėtoti šeimos verslą, kurį jau buvo galima vadinti imperija - 1917 m. jis turėjo 51 parduotuvę. Idilę nutraukė netikėtai Rusijoje prasidėjusi Spalio revoliucija.

1946 m. Viačeslavas miršta, o jo sūnus Konstantinas, nusilpęs nuo karo, perima verslą. Deja, jam toli gražu nepavyksta prilygti savo protėvių verslumo įgūdžiams - metai iš metų įspūdingas verslas vis prastėja. Galiausiai 1972 m. "Kusmi Tea" iškyla bankroto grėsmė.

Antrasis "Kusmi Tea" gyvenimas

Po daugybės problemų ir bandymų išsaugoti šeimos verslą Konstantinas priima sunkų sprendimą jį parduoti. Jis patenka į brolių Orebi rankas, kurie džiaugiasi nuostabiai kvepiančių mišinių originalumu. Jų pastangomis sunykusi įmonė vėl patenka į rinką. Šiandien "Kusmi Tea", prižiūrima tų pačių savininkų, yra pirmaujantis prancūziškų arbatų prekės ženklas ir triumfuoja visame pasaulyje.

Šiandien galime rinktis iš daugybės unikalių skonių, supakuotų į charakteringas, pasakiškai spalvingas skardines. Originalios pakuotės ir mišinių pavadinimai, kuriuos jiems suteikė pirmasis įmonės savininkas, įkvėptas širdžiai artimų vietų ir žmonių, išliko nepakitę. Todėl tarp jų negalėjo trūkti arbatų su tokiais pavadinimais kaip "Princas Vladimiras" ir "Sankt Peterburgas".

Spalvingas "Kusmi Tea" pasaulis

"Kusmi" arbatos nėra įprastos. Jos nepriskiriamos aromatizuotoms arbatoms, kurios suteikia tik spalvą ir stiprų aromatą. "Kusmi" arbatos mišiniai tobulinami jau kelis dešimtmečius - juose atsiskleidžia aromatai, kurių nėra kitose arbatose. Neįprasti deriniai užkariavo arbatos žinovų širdis, o kai kurie iš jų tapo pasauliniais bestseleriais, pavyzdžiui, kultinė BB Detox, kurią sudaro matės, žaliosios arbatos, rooibos, guaranos, kiaulpienių ir greipfrutų mišinys. "FormAdore" galite patys susikurti mėgstamus "Kusmi" skonius arba pasirinkti paruoštą arbatų rinkinį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką