Pastatomi šviestuvai

93 prekių

Net ir stovėdamas kampe jis neatrodys liūdnas! " FormAdore" parduotuvės pasiūlyme esantis stovintis šviestuvas - puikus pasirinkimas kiekvienam interjerui, kuriame praverstų papildomas šviesos šaltinis. Grindų šviestuvai suteikia charakterio, sukuria unikalią atmosferą ir kartu atrodo gražiai! Mūsų pasiūloje rasite juodų ir visų vaivorykštės spalvų grindų šviestuvų, palėpės, modernaus, glamūrinio ar tradicinio stiliaus šviestuvų. Jei mėgstate modernų apšvietimą, galite rinktis belaidę lempą, įkraunamą USB laidu. Jei norite sukurti stebuklingą atmosferą savo terasoje, rinkitės oro sąlygoms atsparų lauko šviestuvą. Jei norite eksperimentuoti su savo grindų lempos išvaizda, visada galite pakeisti gaubtą arba lemputę, kad ji atrodytų visiškai nauja!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 2
Pasirinkti filtrai:
Led lempa Linea Pixled 124 cm

130,81 €

Led lempa Linea Pixled 124 cm

Seletti
Grindų šviestuvas Bloomingville iš rotango 160 cm

292,40 €

Grindų šviestuvas Bloomingville iš rotango 160 cm

Bloomingville
Grindų šviestuvas Hübsch 990304

178,20 €

Grindų šviestuvas Hübsch 990304

Hübsch
Pastatomas šviestuvas Design Lights Miffy XL

192,74 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights Miffy XL

Mr Maria
Grindų šviestuvas Botanica Deco XL

292,80 €

Grindų šviestuvas Botanica Deco XL

Kaspa
Grindų šviestuvas Hübsch 990914

306,90 €

Grindų šviestuvas Hübsch 990914

Hübsch
Grindų šviestuvas Bloomingville juoda 150 cm

231,70 €

Grindų šviestuvas Bloomingville juoda 150 cm

Bloomingville(1)
Pastatomas šviestuvas Design Lights Smiley

124,91 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights Smiley

Mr Maria(3)
Grindų šviestuvas Hübsch 890502

376,20 €

Grindų šviestuvas Hübsch 890502

Hübsch
Pastatomas šviestuvas Design Lights Kokeshi

124,91 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights Kokeshi

Mr Maria
NaujienaGrindų šviestuvas Wing

1 217,80 €

Grindų šviestuvas Wing

Menu
  • Naujiena
    Grindų šviestuvas Wing

    1 217,80 €

    Grindų šviestuvas Wing

    Menu
Grindų šviestuvas Hübsch 370411

203,50 €

Grindų šviestuvas Hübsch 370411

Hübsch
Pastatomas šviestuvas My Moon

1 056,20 €

Pastatomas šviestuvas My Moon

Seletti
Pastatomas šviestuvas Dou iš rotango

528,10 €

Pastatomas šviestuvas Dou iš rotango

Ferm Living
Pastatomas šviestuvas Peacock

753,07 €

Pastatomas šviestuvas Peacock

Seletti
Grindų šviestuvas Hübsch 990724

257,40 €

Grindų šviestuvas Hübsch 990724

Hübsch
Grindų šviestuvas Hübsch 991211

237,60 €

Grindų šviestuvas Hübsch 991211

Hübsch
Pastatomas šviestuvas Design Lights Nanuk

134,60 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights Nanuk

Mr Maria(1)
Grindų šviestuvas Hübsch 890605

198,00 €

Grindų šviestuvas Hübsch 890605

Hübsch
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Stacionarūs šviestuvai atlieka papildomo, dažniausiai zoninio apšvietimo funkciją. Jie puikiai tinka svetainėje, miegamajame, tačiau niekas netrukdo jų pastatyti ir prieškambaryje ar valgomajame. Peržiūrėkite mūsų platų stovimų lempų pasirinkimą!

Stovimos lempos - puikus interjero dizaino papildymas

"FormAdore" rasite platų grindų lempų pasirinkimą, įskaitant modeliams būdinga paprasta, minimalistinė forma, bet taip pat lempos su kristalais arba kitų rūšių dekoracijas, retro šviestuvai, glamūriniai šviestuvai, kurie puikiai dera prie puošnių, turtingų ir prabangių interjerų arba neapdorotų pramoninių lempų formos. Šviestuvų gamybai naudojama medžiaga taip pat atitinka stilių. Šiuolaikiniai svetainės šviestuvai gaminami iš metalo, chromo arba stiklo, pramoniniai šviestuvai - iš betono, metalo ir stiklo, o glamūriniuose šviestuvuose vyrauja tokios medžiagos kaip metalas, chromas, kristalai arba paukščių plunksnos. Grindiniams šviestuvams gaminti taip pat naudojamos įvairios kitos medžiagos, pavyzdžiui, mediena ar audiniai. Šviestuvai taip pat skiriasi savo spalva. Juodos spalvos grindų lemposJuodos, sidabrinės arba baltos spalvos grindų šviestuvai - tai tik keletas iš mūsų siūlomų variantų.

Platus grindų lempų, kurios skiriasi savo forma, medžiaga ir stiliumi, pasirinkimas - tai garantija, kad išsirinksite puikiai prie interjero dizaino derančią lempą. Dizainerio grindų lempa yra ne tik papildomas šviesos šaltinis, bet ir Patikimas būdas papuošti erdvę ir užbaigti kambario charakterį.

Grindiniai šviestuvai grindų šviestuvai yra praktiški, patogūs naudoti ir džiugina savo dekoratyvumu. Jie puikiai apšviečia namo vidų, tačiau Jie taip pat gali būti sodo ar terasos apšvietimo elementas. Rasite grindų šviestuvai lauko šviestuvaikurie atsparūs net sudėtingiausioms oro sąlygoms.

Taip pat verta paminėti belaidės lemposkurių nereikia jungti į kištukinį lizdą, todėl tokią lempą visada galite turėti po ranka, kad ir kur būtumėte, nesvarbu, kur šiuo metu esate. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas.

Stovinti lempa kaip papildomas šviesos šaltinis

Stendiniai šviestuvai yra tam tikros rūšies universalus papildomas šviesos šaltinis, kuris ne tik Jie ne tik efektyviai apšviečia erdvę, bet ir suteikia interjerui jaukią, intymią atmosferą. Vienas didžiausių grindų lempų privalumų yra jų mobilumas, todėl Vienas didžiausių grindų šviestuvų privalumų - jų mobilumas, t. y. juos galima patogiai perkelti ir išdėstyti pagal esamus gyventojų poreikius.

Grindų šviestuvai yra praktiškas interjero elementas, kuris daugumoje modelių Grindinis šviestuvas yra praktiškas interjero elementas, kurio dauguma modelių leidžia optimaliai reguliuoti šviesos šaltinio kritimo kampą ir nukreipti šviesą į pasirinktą kambario dalį. Rinkdamiesi grindų šviestuvą pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kokią funkciją jis atliks interjere ir kokią erdvės dalį apšvies.

Pavyzdžiui. Grindų šviestuvai su ilgintuvu suteikia galimybę laisvai reguliuoti šviesos šaltinį, Tai reiškia, kad stovinti lempa Šis sprendimas puikiai tinka grindų šviestuvams su konsolėmis. Toks sprendimas puikiai tinka Toks sprendimas puikiai tinka skaitymo kampeliui arba darbo vietai, pvz., prie pat rašomojo stalo. Tačiau ant stalo verta pastatyti naktinę lempą ir stalinę lempą. naktinis šviestuvas ir stalinė lempa.papildomam apšvietimui užtikrinti. Naudodami stalinę lempą savo darbo kabinetui apšviesti, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą lemputė. Šiuo atveju geriausia naudoti šaltos spalvos temperatūros lemputę, nes ji stimuliuoja veiklą ir skatina susikaupimą.

Stovimos lempos - puikus pasirinkimas bet kokiam interjerui

Puikus pasirinkimas - stovintis šviestuvas svetainei arba miegamajam Papildomas šviesos šaltinis. Kartu su tinkamu lempų priedai gerai parinktų svogūnėlių pavidalu. grindų šviestuvai leis sukurti nuotaikingą, jaukią atmosferą interjere. Svetainės šviestuvas yra puikus Stovintis šviestuvas puikiai tinka skaitymo kampeliui ar poilsio zonai apšviesti. Pakanka šalia lempos pastatyti patogų fotelį arba sofą. Kita vertus, miegamajame, priklausomai nuo to, ar pasirinkta tinkama įranga ir lemputė, šalia lovos pastatytas šviestuvas gali būti naudojamas kaip naktinė lempa. Šiuose interjeruose, taip pat darbo kabinete ar salėje stovinčios lempos yra puikiai papildo centrinį apšvietimą..

Kaip išsirinkti prie interjero dizaino derantį grindų šviestuvą?

Grindiniai šviestuvai turėtų derėti prie kitų dekoro elementų stiliaus. Pavyzdžiui, klasikinio ar kolonijinio stiliaus interjerams puikiai tinka šviestuvai auksiniais ar sidabriniais rėmeliais ir masyviais stikliniais gaubtais. Angliško arba Provanso stiliaus miegamajame - stovintis šviestuvas su tekstilės Šviestuvo gaubtas. Kita vertus, šiuolaikiniai šviestuvai yra geriausias pasirinkimas minimalistinio, skandinaviško ir modernaus stiliaus kambariams. Taip pat verta paminėti dizainerio sukurtą palėpės šviestuvą. palėpės lempakuris papildys senų gamyklų įrangos įkvėptą interjero dizainą.

Modernūs, retro ar glamūriniai šviestuvai, šviestuvų gaubtai, lempų pagrindaišviestuvai, šviestuvų gaubtai, lempų pagrindai ir daugybė kitų priedų - tai platus apšvietimo elementų asortimentas, kurį rasite "FormAdore". Modernūs svetainės ar miegamojo šviestuvai ir kitokio stiliaus stacionarūs šviestuvai į jūsų butą įneš papildomos šviesos šaltinį ir kartu taps originalia erdvės puošmena.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką