Pastatomi šviestuvai

138 prekių

Net ir stovėdama kampe ji neatrodys liūdna! Kalbame apie bet kurią FormAdore asortimente esančią pastatomą lempą. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam interjerui, kuriame praverstų papildomas šviesos šaltinis. Pastatomas šviestuvas suteikia charakterio, sukuria unikalią atmosferą ir kartu atrodo gražiai! Mūsų pasiūloje rasite juodų ir visų vaivorykštės spalvų šviestuvų, palėpės, modernaus, glamūrinio ar tradicinio stiliaus lempų. Puikus pavyzdys - klasikiniai toršerai internetu. Jei mėgstate modernų apšvietimą, galite rinktis belaidę lempą, įkraunamą USB laidu. Jei norite sukurti stebuklingą atmosferą terasoje, rinkitės oro sąlygoms atsparų lauko šviestuvą. Jei siekiate eksperimentuoti su lempos išvaizda, visada galite pakeisti gaubtą arba lemputę, kad ji atrodytų visiškai nauja!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 3
Pasirinkti filtrai:
NaujienaPastatomas šviestuvas Barca metalinė 150 cm

200,30 €

Pastatomas šviestuvas Barca metalinė 150 cm

Bloomingville
NaujienaGrindų šviestuvas Norm juodos spalvos

280,50 €

Grindų šviestuvas Norm juodos spalvos

House Doctor
NaujienaGrindų šviestuvas Flola senovinės bronzos spalvos

411,10 €

Grindų šviestuvas Flola senovinės bronzos spalvos

House Doctor
Led lempa Linea Pixled 124 cm

135,80 €

Led lempa Linea Pixled 124 cm

Seletti
Grindų šviestuvas Botanica Deco XL

310,40 €

Grindų šviestuvas Botanica Deco XL

Kaspa
Grindų šviestuvas Bloomingville juodos spalvos 150 cm

230,20 €

Grindų šviestuvas Bloomingville juodos spalvos 150 cm

Bloomingville(1)
Grindų šviestuvas Hübsch 990914

311,50 €

Grindų šviestuvas Hübsch 990914

Hübsch
Pastatomas šviestuvas My Moon

1 195,80 €

Pastatomas šviestuvas My Moon

Seletti
Pastatomas šviestuvas Dou iš rotango

615,40 €

Pastatomas šviestuvas Dou iš rotango

Ferm Living
Grindų šviestuvas Hübsch 370411

215,70 €

Grindų šviestuvas Hübsch 370411

Hübsch
Grindų šviestuvas Hübsch 890502

381,90 €

Grindų šviestuvas Hübsch 890502

Hübsch
Pastatomas šviestuvas Peacock

780,90 €

Pastatomas šviestuvas Peacock

Seletti
Pastatomas šviestuvas Design Lights LIA

136,40 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights LIA

Mr Maria(1)
Pastatomas šviestuvas Design Lights Nanuk

142,70 €

Pastatomas šviestuvas Design Lights Nanuk

Mr Maria(1)
Grindų šviestuvas Hübsch 991211

241,20 €

Grindų šviestuvas Hübsch 991211

Hübsch
Pastatomas šviestuvas Panthella baltos spalvos

1 090,20 €

Pastatomas šviestuvas Panthella baltos spalvos

Louis Poulsen
Led lempa Shopperglow

129,70 €

Led lempa Shopperglow

Seletti
    Led lempa Shopperglow

    129,70 €

    Led lempa Shopperglow

    Seletti
Grindų šviestuvas Hübsch 890605

201,00 €

Grindų šviestuvas Hübsch 890605

Hübsch
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Stacionarūs šviestuvai atlieka papildomo, dažniausiai zoninio, apšvietimo funkciją. Jie puikiai tinka svetainėje, miegamajame, tačiau niekas netrukdo jų pastatyti ir prieškambaryje ar valgomajame. Peržiūrėkite mūsų platų stovimų lempų pasirinkimą!

Stovimos lempos - puikus interjero dizaino papildymas

FormAdore rasite platų pastatomų lempų pasirinkimą, įskaitant paprastas, minimalistines formas, bet taip pat nepamirštant lempų su kristalais arba kitų rūšių dekoracijomis, retro šviestuvų, glamūriniai lempų, kurios puikiai dera prie puošnių, turtingų ir prabangių interjerų arba pramoninio stiliaus šviestuvų. Šviestuvų gamybai naudojama medžiaga taip pat atitinka stilių. Šiuolaikiniai svetainės šviestuvai gaminami iš metalo, chromo arba stiklo, industriniai - iš betono, metalo ir stiklo, o glamūrinėse lempose vyrauja tokios medžiagos kaip metalas, chromas, kristalai arba paukščių plunksnos. Pastatomiems šviestuvams gaminti taip pat naudojamos įvairios kitos medžiagos, pavyzdžiui, mediena ar audiniai. Šviestuvai taip pat skiriasi savo spalva. Juodos, sidabrinės arba baltos spalvos šviestuvai - tai tik keletas iš mūsų siūlomų variantų.

Platus lempų, kurios skiriasi forma, medžiaga ir stiliumi, pasirinkimas - tai garantija, kad išsirinksite puikiai prie interjero dizaino derančią detalę. Dizainerio kurta pastatoma lempa yra ne tik papildomas šviesos šaltinis, bet ir patikimas būdas papuošti erdvę bei užbaigti kambario charakterį.

Pastatomi šviestuvai yra praktiški, patogūs naudoti ir džiugina savo dekoratyvumu. Jie taip pat gali būti sodo ar terasos apšvietimo elementas. Rasite lauko šviestuvus, kurie atsparūs net sudėtingiausioms oro sąlygoms.

Taip pat verta paminėti belaides lempas, kurių nereikia jungti į kištukinį lizdą, todėl tokią lempą visada galite turėti po ranka, kad ir kur būtumėte. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas.

Pastatoma lempa kaip papildomas šviesos šaltinis

Pastatomi šviestuvai yra universalus papildomas šviesos šaltinis. Jie ne tik efektyviai apšviečia erdvę, bet ir suteikia interjerui jaukią, intymią atmosferą.Vienas didžiausių šių šviestuvų privalumų - jų mobilumas, t. y. juos galima patogiai perkelti ir išdėstyti pagal poreikius.

Pastatomas šviestuvas yra praktiškas interjero elementas, kurio dauguma modelių leidžia optimaliai reguliuoti šviesos šaltinio kritimo kampą ir nukreipti šviesą į pasirinktą kambario dalį. Rinkdamiesi šviestuvą pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kokią funkciją jis atliks interjere ir kokią erdvės dalį apšvies.

Pavyzdžiui. Šviestuvai su ilgintuvu suteikia galimybę laisvai reguliuoti šviesos šaltinį. Toks sprendimas puikiai tinka skaitymo kampeliui arba darbo vietai, pvz., prie pat rašomojo stalo. Tačiau ant stalo verta pastatyti naktinę ir stalinę lempą papildomam apšvietimui užtikrinti. Naudodami stalinę lempą darbo kabinetui apšviesti, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą lemputę. Šiuo atveju geriausia naudoti šaltos spalvos temperatūros lemputę, nes ji stimuliuoja veiklą ir skatina susikaupimą.

Pastatomos lempos - puikus pasirinkimas bet kokiam interjerui

Puikus pasirinkimas - stovimas šviestuvas svetainei arba miegamajam. Kartu su tinkamai parinktais lempų priedais šviestuvai leis sukurti nuotaikingą, jaukią atmosferą interjere. Stovimas šviestuvas puikiai tinka skaitymo kampeliui ar poilsio zonai apšviesti. Pakanka šalia lempos pastatyti patogų fotelį arba sofą. Kita vertus, miegamajame, priklausomai nuo to, ar pasirinkta tinkama įranga ir lemputė, šalia lovos pastatytas šviestuvas gali būti naudojamas kaip naktinė lempa. Šiuose interjeruose, taip pat darbo kabinete ar salėje stovinčios lempos puikiai papildo centrinį apšvietimą..

Kaip išsirinkti prie interjero dizaino derantį šviestuvą?

Pastatomi šviestuvai turėtų derėti prie kitų dekoro elementų stiliaus. Pavyzdžiui, klasikinio ar kolonijinio stiliaus interjerams puikiai tinka šviestuvai auksiniais ar sidabriniais rėmeliais ir masyviais stikliniais gaubtais. Angliško arba Provanso stiliaus miegamajame - stovintis šviestuvas su tekstiliniu gaubtu. Kita vertus, šiuolaikiniai šviestuvai yra geriausias pasirinkimas minimalistinio, skandinaviško ir modernaus stiliaus kambariams. Taip pat verta paminėti dizainerio sukurtą palėpės stiliaus šviestuvą, kuris papildys senų gamyklų įrangos įkvėptą interjero dizainą.

Modernūs, retro ar glamūriniai šviestuvai, lempų gaubtai ir daugybė kitų priedų - tai platus apšvietimo elementų asortimentas, kurį rasite FormAdore. Modernūs svetainės ar miegamojo šviestuvai ir kitokio stiliaus stacionarios lempos į namus įneš papildomos šviesos šaltinį ir kartu taps originalia erdvės puošmena.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką