Staltiesės

76 prekių

Sveiki atvykę prie stalo! Neapdorotas medinis stalviršis turi savo žavesio, bet jei norite šventinio efekto, yra tik viena išeitis - staltiesė. Stalas be staltiesės - kaip tortas be vyšnios. Stalo indai, net ir patys gražiausi, sudėti tiesiai ant stalviršio, neatrodo taip įspūdingai kaip ant stilingos staltiesės.

Šiuolaikinės staltiesės paprastai yra atsparios dėmėms ir lengvai prižiūrimos - nereikia nerimauti, kad jas sugadins per karštas skalbimas. Populiariausios yra stačiakampio formos staltiesės, tačiau labai populiarios ir apvalios. Staltiesės audinys turi būti patvarus, tačiau malonus liesti ir gražus. Todėl dauguma jų yramedvilninės staltiesės ir lino. "FormAdore" taip pat rasite pasiūlymų, skirtų ypatingoms progoms, t. y. šventinės staltiesės.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 2
Pasirinkti filtrai:
4 vnt.Staltiesės svoriai Gravity 4 vnt.

41,92 €

Staltiesės svoriai Gravity 4 vnt.

Philippi(3)
Užtiesalas Spring Awakening 32 x 96 cm

Nauja kaina:21,33 € 
Sena kaina:25,10 € Nuolaida:-15%

Užtiesalas Spring Awakening 32 x 96 cm

Villeroy & Boch
Stalo užtiesalas Paule 165 cm

40,40 €

Stalo užtiesalas Paule 165 cm

Bloomingville
Užtiesalas Petite Fleur 49 x 143 cm

Nauja kaina:33,83 € 
Sena kaina:39,80 € Nuolaida:-15%

Užtiesalas Petite Fleur 49 x 143 cm

Villeroy & Boch
Užtiesalas Liw 182 cm

44,00 €

Užtiesalas Liw 182 cm

Bloomingville
    Užtiesalas Liw 182 cm

    44,00 €

    Užtiesalas Liw 182 cm

    Bloomingville
Užtiesalas Artesano Provencal Lavender 49 x 143 cm

Nauja kaina:33,83 € 
Sena kaina:39,80 € Nuolaida:-15%

Užtiesalas Artesano Provencal Lavender 49 x 143 cm

Villeroy & Boch
Užtiesalas French Garden 49 x 143 cm

Nauja kaina:33,83 € 
Sena kaina:39,80 € Nuolaida:-15%

Užtiesalas French Garden 49 x 143 cm

Villeroy & Boch
Užtiesalas Mariefleur Basic 49 x 143 cm

Nauja kaina:35,61 € 
Sena kaina:41,90 € Nuolaida:-15%

Užtiesalas Mariefleur Basic 49 x 143 cm

Villeroy & Boch
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Nėra nieko geriau už gražiai padengtą stalą! "FormAdore" tai puikiai suprantame, todėl siūlome platų staltiesių asortimentą kiekvienai progai. Taip pat rasite indų elementų, dekoratyvinių servetėlės arba praktiškas ir stilingas kilimėliai.

Šventinės staltiesės - aukščiausio lygio elegancija

Iškilmingiems susitikimams prie stalo reikia ypatingos aplinkos, todėl mūsų pasiūlyme yra kalėdinių stalo bėgikų, kurie puikiai tiks ir Kūčių vakarienei, ir Velykų pusryčiams. Tačiau niekas netrukdo jų naudoti pietums ar vakarienei kita, ne mažiau svarbia proga. Kalbant apie velykinę staltiesę, verta rinktis variantą su šios šventės motyvais, pavyzdžiui, velykiniais kiaušiniais. Jei pageidaujate klasikinės išvaizdos, rekomenduojame pilkas arba baltas staltieses. Prislopintos staltiesės taip pat puikiai tiks Kūčių vakarienės stalui papuošti. "FormAdore" taip pat rasite kitų bėgikų, kurie ypač pravers kaip kalėdinės staltiesės. Ieškokite tamsiai žalios arba raudonos spalvos stalo užvalkalų su eglutės arba snaigės motyvais. Siūlome išbandytas ir patikrintas prekes, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios jums tarnaus ilgai. Rasite nepriekaištingos staltiesės Mūsų produktai padės greitai atsikratyti nepageidaujamų nešvarumų.

Modernios staltiesės - kasdienėms ir šventinėms progoms

Šventiniams susitikimams su artimaisiais visada renkatės elegantiškas staltieses, tačiau kasdien ieškote originalių sprendimų, kurie jūsų patiekalus padarytų ypatingus? Tuomet negalėjote rasti geresnės vietos. "FormAdore" rasite modernių staltiesių svetainės stalui ir kitur, kurios suteiks jūsų interjerui charakterio. Prekės ženklo kolekcija Foonka prekės ženklo kolekciją sudaro stalo bėgimo takeliai, kurie leis pasijusti tarsi gamtoje pusryčiaujant, pietaujant ar vakarieniaujant. Samanų motyvas nukels jus į miško giraitę, o šiaudų ir šieno motyvas primins atostogas kaime, geriausia - derliaus nuėmimo metu! Vakarienei su šeima taip pat galite pasirinkti baltą staltiesę ir papuošti ją spalvotais akcentais - šiuolaikiškas klasikinės staltiesės pakeitimas visada bus įvertintas.

Ir kas sakė, kad negalima įnešti šiek tiek šviežumo ir į Kalėdas? Užtikriname, kad medvilninė staltiesė su šieno motyvu gražiai atrodys ant kalėdinių patiekalų pilno stalo.

Spalvingos staltiesės - kaip tik jūsų terasai!

Kita vertus, jei staltiesės ieškote, nes planuojate vakarienę terasoje arba kepsninę sode, rinkitės spalvingą gaminį, kuris pabrėš neformalų susitikimo toną. Prekės ženklo staltiesė Seletti. Humoristinė grafika pralinksmins jūsų draugus ir atpalaiduos atmosferą. Arba rinkitės lininę staltiesę, kuri puikiai derės prie medinių sodo baldų. Popierinės staltiesės taip pat puikiai tinka neformaliems kepsninės susirinkimams. Ar nerimaujate, kad staltiesė pučia nuo vėjo, kai esate lauke? Mes galime jums padėti, nes "FormAdore" rasite staltiesės svorių, kurie neleis staltiesei būti per daug aktyviai! Nesvarbu, ar norite ovalios, ar stačiakampės staltiesės, staltiesės Kalėdoms, ar kepsninei - peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką