Brabantia

381 prekių

"Brabantia" prekės ženklui, kuris savo gaminiais jau užkariavo pasaulį, būdingasprofesionalus požiūris į praktiškus namų baldus. Jie labai populiarūs, ypač šie "Brabantia" duoninės, kurie turi daugybę gerbėjų. Tačiau kalbant apie virtuvės įrangą, šis prekės ženklas siūlo kur kas daugiau - ypatingo dėmesio verti šie gaminiai "Brabantia" konteineriai, elegantiškas, praktiškas ir nesunaikinamas.

"Brabantia" krepšeliai, Tiek skalbinių, tiek šiukšliadėžės, Jie turi nepriekaištingą reputaciją tarp naudotojų. Yra net keletas "Brabantia" prekės ženklo bestselerių , kuriuos, žinoma, rasite "FormAdore". Tačiau duoninės, virtuvės indai ir krepšiai - dar ne viskas! Mūsų svetainėje taip pat rasite produktų, kurie padės palaikyti gerą garderobo būklę, pvz. lyginimo reikmenys i "Brabantia" džiovyklės.

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 7
Pasirinkti filtrai:
NaujienaSkalbinių krepšys Brabantia tamsiai pilkos spalvos 40 l

44,40 €

Skalbinių krepšys Brabantia tamsiai pilkos spalvos 40 l

Brabantia
NaujienaDaržovių skustukas Tasty+ su trintuvu 2 viename

7,10 €

Daržovių skustukas Tasty+ su trintuvu 2 viename

Brabantia
NaujienaAtliekų rūšiavimo kibiras Sort & Go triguba spintelė

144,90 €

Atliekų rūšiavimo kibiras Sort & Go triguba spintelė

Brabantia
NaujienaBulvių grūstuvas Tasty+ geltonos spalvos

14,30 €

Bulvių grūstuvas Tasty+ geltonos spalvos

Brabantia
NaujienaVirtuvinė mentelė Tasty+

9,40 €

Virtuvinė mentelė Tasty+

Brabantia
NaujienaPicos peilis Tasty+ tamsiai pilkos spalvos

12,10 €

Picos peilis Tasty+ tamsiai pilkos spalvos

Brabantia
Pipirų ir druskos malūnėliai Brabantia rinkinyje

34,60 €

Pipirų ir druskos malūnėliai Brabantia rinkinyje

Brabantia(4)
Kriauklės organizatorius Sink Side su dozatoriumi

33,30 €

Kriauklės organizatorius Sink Side su dozatoriumi

Brabantia(4)
Sulankstomas skalbinių krepšelis Brabantia

33,30 €

Sulankstomas skalbinių krepšelis Brabantia

Brabantia(5)
Skalbinių krepšys Brabantia sulankstomas 40 l

44,40 €

Skalbinių krepšys Brabantia sulankstomas 40 l

Brabantia(2)
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

"Brabantia" - kokybė ir funkcionalumas

Elegantiškas ir originalus dizainas, aukštos kokybės apdirbimas ir funkcionalumas - tai olandų prekės ženklo "Brabantia" - naudingų namų apyvokos reikmenų gamybos lyderio - išskirtiniai bruožai. Paprastas "Brabantia" gaminių dizainas ir minimalistinės formos tikrai pradžiugins ne tik modernios aranžuotės mėgėjus.

"Brabantia" duonos kepalas - kultinis duonos laikymo indas

Kiekviena "Brabantia" duoninė pasižymi aukštos kokybės gamyba, funkcionalumu ir originaliu dizainu. "Brabantia" duoninės gaminamos iš lakuoto nerūdijančio plieno, kuris dar labiau pabrėžia jų modernumą. Šio olandiško prekės ženklo gaminiai yra patvarūs ir atsparūs korozijai, tvirtos konstrukcijos, talpūs ir lengvai valomi. Populiariausios yra universalios ir elegantiškos baltos ir juodos spalvos duoninės, tačiau siūlomos ir kitų spalvų, pavyzdžiui, raudonos, rožinės ar žalios, dėžės. Aukščiausios kokybės medžiagos, iš kurių gaminamos "Brabantia" duoninės, užtikrina patikimą naudojimą daugelį metų, o originalus jų dizainas pabrėš kiekvienos virtuvės charakterį.

"Brabantia" konteineriai - estetiškas maisto produktų laikymo būdas

"Brabantia"konteineriai pasižymi paprastu ir funkcionaliu dizainu. Jų yra įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl juos galime lengvai pritaikyti prie savo poreikių ir virtuvės išplanavimo. Olandų gamintojas siūlo iš lakuoto nerūdijančio plieno pagamintus virtuvinius indus su specialiu langeliu, per kurį galima kontroliuoti pripildymo lygį. Taip pat siūlomi plastikiniai ir stikliniai indai su dangteliu ir moduline sistema, kurią naudojant galima uždėti vieną indą ant kito ir taip sutaupyti vietos ant virtuvės stalviršio ar spintelėje. Asortimente yra baltos, juodos ir pilkos, taip pat raudonos, mėlynos, žalios ir geltonos spalvos talpyklų. Šio prekės ženklo indai yra sandarūs ir lengvai valomi. Jų dėka laikyti maistą taps dar lengviau, o mūsų virtuvė įgis elegantišką ir praktišką dekoratyvinį elementą.

"Brabantia" skalbinių krepšiai - praktiški ir estetiški

"Brabantia" skalbinių krepšiai skirti patogiai, estetiškai ir higieniškai laikyti nešvarius drabužius. Jie skiriasi savo forma, spalva, dydžiu ir medžiaga. Galite rinktis elegantiškus ir tvirtus "Brabantia"krepšiusnerūdijančio plieno, kuriuos lengva valyti ir kurie gražiai atrodo jūsų vonios kambaryje, ir minkštus medžiaginius krepšius, kurie užima mažai vietos. Kad ir kurią "Brabantia" šiukšliadėžę išsirinktumėte, galite būti tikri, kad gausite preciziškai pagamintą ir patvarų gaminį.

"Brabantia" šiukšliadėžės - olandų prekės ženklo pavyzdinis produktas

"Brabantia" krepšys yra kultinis šio prekės ženklo gaminys, pasižymintis aukštos kokybės apdirbimu, kompaktiška ir ergonomiška forma bei elegantišku ir moderniu dizainu. Galime rinktis iš pedalų dėžėsPedaliniai krepšiai, sieniniai krepšiai ir įmontuojami krepšiai ir krepšiai Palieskite šiukšliadėžęĮ asortimentą įeina lietimui jautrios šiukšliadėžės su dangčiu ir mygtuku, kurį švelniai palietus galima atidaryti šiukšliadėžę. Produktai taip pat apima ekologiškas antrinių žaliavų dėžes su keliais viduje esančiais skyriais, kad būtų lengviau rūšiuoti atliekas kasdien. "Brabantia" krepšiai yra įvairių formų, dydžių ir spalvų. Visi jie yra visiškai sandarūs, turi tylų atidarymo mechanizmą, guminį pagrindą, plačią ir patogią rankeną ir pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu bei lengvu valymu. Be to, kiekvienai "Brabantia" šiukšliadėžei suteikiama ilgametė garantija, o tai tik patvirtina jos didelį patikimumą ir tvirtumą. Be to, verta paminėti jų iki smulkmenų ištobulintą, stilingą ir modernią išvaizdą. Be to, olandų prekės ženklas siūlo šiukšlių maišai "Brabantia" krepšeliai, taip pat aromatinės kasetės.

Kompaktiška ir tvirta "Brabantia" skalbinių džiovyklė

"Brabantia" skalbinių džiovyklės, kaip ir visi"Brabantia" gaminiai, pasižymi funkcionalumu, tvirtumu ir moderniu dizainu. Galite rinktis sienines, vonios kambaryje ir laisvai pastatomas džiovyklas. Dauguma jų yra kompaktiški ir neužima daug vietos. Jie puikiai tinka ir sode, ir vonios kambaryje.

Keptuvės, pjaustymo lentelės, dubenys - "Brabantia" priedai palengvina maisto gaminimą

"Brabantia" prekės ženklu pažymėti ne tik tokie kultiniai gaminiai kaip duoninės ir šiukšliadėžės, bet ir puodai, keptuvės, dubenys, šluostės, peiliai, kepimo skardos ir daugybė kitų virtuvės reikmenų, kurie palengvina kasdienį maisto gaminimą ir suteikia daugiau malonumo. Kaip ir visi "Brabantia" gaminiai, virtuvės reikmenysišsiskiria moderniu ir elegantišku dizainu , o svarbiausia, kad jie yra įvairių spalvų - nuo baltos ir pilkos iki gyvų ir sodrių spalvų, pavyzdžiui, raudonos, rožinės ar violetinės. Visi "Brabantia" virtuvės priedai pasižymi aukšta apdirbimo kokybe ir dėmesiu kiekvienai detalei.

"Brabantia" lyginimo lentos ir kiti praktiški lyginimo priedai

Dar vienas šio prekės ženklo gaminių sąrašo hitas - " Brabantia" lyginimo lentos. Tarp jų rasite paprastų ir klasikinių modelių, taip pat sudėtingesnių modelių su papildomais priedais, pvz., su garų generatoriaus pagrindu. Šių gaminių yra kelių dydžių, todėl jų dydį galime lengvai pritaikyti prie savo poreikių. Be to, "Brabantia" prekės ženklas taip pat siūlo praktiškus lyginimo reikmenys"Brabantia" asortimente taip pat yra praktiškų priedų, pavyzdžiui, pakabų, apsauginių drabužių užvalkalų, skalbinių tinklelių ir išradingų įtaisų, tokių kaip lankstymo lenta.

Dizainerių aksesuarai vonios kambariui

Nors "Brabantia" skalbinių krepšiai yra labai populiarūs, jie nėra vieninteliai šio gamintojo vonios kambario gaminiai. Jos asortimente, be kita ko, rasite skysto muilo dozatorių, tualetinio popieriaus laikiklių ir elektroninių vonios kambario svarstyklių. Visiems "Brabantii" vonios kambario aksesuarams būdingos santūrios spalvos ir modernus dizainas.

Rinkitės funkcionalius "Brabantia" namų apyvokos reikmenis, kurie palengvins kasdienius namų ruošos darbus ir suteiks daugiau džiaugsmo!