Koziol

Bekompromisis dizainas... kaip Koziol. Vokiečių prekės ženklas "Koziol" jau daugelį metų įrodinėja, kad į dizainą negalima žiūrėti pernelyg rimtai. Modernaus, žaismingo dizaino kasdieniai daiktai suteiks spalvų jūsų virtuvei, vonios kambariui, svetainei ar sodui, o dėl jų funkcionalumo visada norėsite juos turėti po ranka. Neįprastos formos, drąsios spalvos ir išradingi sprendimai garantuoja, kad su jais greitai susidraugausite. Visi jie pagaminti iš tvirto plastiko ir įrodo, kad sumanus dizainas pirmiausia reiškia funkcionalumą: todėl nesudaužomas Koziol indaiNesulaužomi, daugkartinio naudojimo maišeliai "Tasche" idealiai tinka apsipirkti vietoj plastikinių maišelių arba praktiškų "Koziol" virtuvės reikmenys.

Skaityti daugiau
Paslėpti
Rūšiuoti pagal:
Prekės ženklas
Kolekcijos
Kaina
-
510 prekių

powiązane wyszukiwania

trendy, nowości i porady...

Zobacz wszystkie

Koziolo istorija ir filosofija

Prekės ženklas "Koziol", pavadintas jo įkūrėjo Stephano Koziolo vardu, yra Vokietijos prekės ženklas, gaminantis interjero ir virtuvės aksesuarus, kurie patiks visiems, vertinantiems humoro jausmą ir kasdienius daiktus, priskiriamus taikomojo meno kategorijai. Pagal prekės ženklo filosofiją, kurią geriausiai atspindi šūkis " Menas darbe", teptukas yra tik teptukas... nebent tai būtų "Koziol" šepetėlis, kurio visi gaminiai pasižymi unikalia asmenybe, atmosfera ir charakteriu. Dėl unikalaus dizaino, didelio praktiškumo ir funkcionalumo bei aukščiausios kokybės plastiko, iš kurio gaminami bendrovės produktai, jie neguli giliai spintose ir neaugina dulkių, bet kasdien padeda savo naudotojams atlikti įvairius namų ruošos darbus, suteikia interjerui spalvų, prajuokina ir provokuoja linksmybes bei susitikimus su draugais.

Prekės ženklo "Koziol" pasiūlymas

Vokietijos prekės ženklo platų asortimentą sudaro dekoratyviniai elementai interjero baldai - laikrodžiai, žurnalų, papuošalų, taburečių ar šiukšliadėžių l entynos. Itin svarbi "Living" kolekcijos dalis - gausi šviestuvų kolekcija, kurią sudaro gerai žinomi šviestuvai "Stella", "Josephine" ir "Orion", taip pat "Spheres" linija - dekoratyvinių plokščiųkolekcija, padedanti išskirti interjero zonas, praturtinti jį intriguojančiomis formomis ir nuspalvinti ryškiomis spalvomis.

"Garden" pavadinimu surinktų gaminių serija pakvies į sodą, o " Koziol" vonios kambario kolekcija leis jums įsirengti vonios kambarį su visais reikalingais, praktiškais ir kartu linksmais bei žavingais aksesuarais. "Basic" virtuvės reikmenų linija - tai duoklė žinomo dizainerio Ole Palsby talentui, o "Rio", " Koziol Crystal " ar "Rondo" kolekcijų reikmenys užtikrins geriausią dizainą kepsninėse, iškylose, per atostogas ir sode.

"Tasche" kolekcijos rankinės yra itin populiarios tarp šio prekės ženklo gerbėjų. Dėl įvairių dydžių ir itin turtingos spalvų paletės šie krepšiai tinka apsipirkimui, atostogoms, paplūdimiui ir sodui. Panašiai plačiu funkcionalumu ir bendrovės klientų pripažinimu džiaugiasi "Bottichelli" ir "Pottichelli" kolekcijų dubenys, dubenėliai ir dubenėliai, kurie pravers ne tik vonios kambaryje, bet ir biure, virtuvėje ar sode. Galiausiai verta paminėti "Babell" lėkštę - absoliutų bestselerį ir puikų gaminį tiek vidurvasario vakarėliui, tiek Kalėdų šventei. Saldumynai ar vaisiai, pateikti ir patiekti jūsų svečiams su "Babell" lėkšte, įgaus visiškai kitokį skonį - tai bus geriausio ir linksmiausio "Koziol" dizaino skonis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką