Šiukšliadėžės rūšiavimui, šiukšlių maišai, dėžės

205 prekių

FormAdore pateikiama šiukšliadėžių pasiūla yra itin plati ir pritaikyta įvairių naudotojų poreikiams. Tarp siūlomų konteinerių yra šiukšliadėžė su pedalais, rūšiavimo šiukšlių dėžės su sklende, šiukšliadėžė rūšiavimui su lėtai užsidarančiu dangčiu, šiukšlių maišai, stalo arba savaime užsidarančios šiukšliadėžės (idealiai tinka biurams ir viešosioms erdvėms). Čia pateikiami įvairūs dydžiai ir modeliai. Taip pat įvairūs stiliai - nuo klasikinio ir retro iki modernaus ir griežto. Šiukšliadėžės gaminamos iš nerūdijančio plieno ir plastiko. Jos yra įvairių spalvų ir įrodo, kad šiukšliadėžė neturi būti paslėpta spintoje! Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 4
Pasirinkti filtrai:
Kompostavimo kibiras Campo

44,00 €

Kompostavimo kibiras Campo

Joseph Joseph(3)
Šiukšliadėžė Birillo

79,80 €

Šiukšliadėžė Birillo

Alessi(9)
Šiukšliadėžė spintelei 10 l

46,60 €

Šiukšliadėžė spintelei 10 l

Simplehuman
Atliekų dėžutė Brabantia plieninis

28,44 €

Atliekų dėžutė Brabantia plieninis

Brabantia(4)
Rodyti:

Kokią šiukšlių dėžę pasirinkti?

Gali atrodyti, kad išsirinkti tinkamą šiukšliadėžę yra gana paprasta užduotis. Nieko panašaus! Daugelis žmonių nesuvokia, kiek daug yra šiukšliadėžių tipų. Jas reikėtų sumaniai priderinti prie virtuvės dydžio ir atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jos pagamintos. Svarbu, kad būtų patogu naudoti ir kad šiukšliadėžę būtų galima įmontuoti arba pakabinti.

Yra 3 pagrindiniai šiukšliadėžių tipai. Pirmasis - virtuvės. Labiausiai paplitusios yra tos, kurias lengva valyti, kurios atidaromos pedalu, neliečiant talpyklos ranka. Naudojant šiukšliadėžę su pedalais, dangtis nukrenta automatiškai. Galite užfiksuoti vyrius, kad jie būtų atidaryti ilgesniam laikui. Kitas tipas - push bin šiukšlių dėžės. Jos pasižymi yra atidaromos lengvu paspaudimu ir turi tyliai užsidarančią sistemą. Push šiukšliadėžės gerai atrodo ir jas lengva valyti. Šiuolaikiškas sprendimas - virtuvėje įrengti infraraudonųjų spindulių šiukšliadėžes. Jos automatiškai atsidaro ir užsidaro dėl įmontuoto jutiklio.

Atskiras tipas yra atliekų rūšiavimo konteineriai. Modernioje virtuvėje galite rinktis įmontuotas šiukšlių dėžes. Šiuolaikinėje virtuvėje galite rinktis šiukšliadėžes stalčiuose arba šiukšliadėžes virtuvės spintelėse. Verta pasirūpinti tinkamais šiukšlių maišais ir filtrais. Jie sugeria nemalonius kvapus.

Labiausiai paplitusios šiukšliadėžės gaminamos iš metalo (nerūdijančio plieno) arba plastiko (polipropileno). Dar vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra estetika. Tai ypač svarbu kalbant apie šiukšliadėžes vonios kambariuose ir patalpose, kai šios talpyklos yra matomos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką