Alessi

Esame " Alessi" gaminių ambasadoriai ir didžiausi pardavėjai Lenkijoje, turime platų gaminių sandėlį ir didžiausią "Alessi" gaminių ekspoziciją šalyje.

1921 m. "Alessi" įkūrė Giovanni Alessi.
Dizainas šiuolaikine šio termino prasme įmonėje atsirado XX a. trečiojo dešimtmečio pabaigoje, įkūrėjo pirmagimio sūnaus Carlo dėka. Daugumos kataloge pristatomų objektų autorius buvo dešimtmetį iki 1945 m., kai pristatė paskutinį savo projektą - arbatos ir kavos servizą "Bombe".

1970 m. Carlo į įmonę atvedė vyresnįjį sūnų Alberto, kuriam palaipsniui perdavė atsakomybę už dizaino valdymą, o paskui pamažu nutiesė kelią kitiems jaunosios šeimos kartos atstovams - sūnums Michele ir Alessio bei anūkui Stefano, kurie į įmonę įnešė kūrybiškumo ir šviežumo. Tai leido bendrovei "Alessi" plėtoti dizaino meistriškumo politiką, dėl kurios ji tapo pagrindine reiškinio, visame pasaulyje vadinamo itališko dizaino fabrikais, atstove.

Vienas iš šiandien "Alessi" būdingų bruožų - gebėjimas derinti pramoninei gamybai būdingus reikalavimus su tendencija save laikyti labiau "taikomosios dailės srities tyrimų laboratorija" nei pramonine įmone tradicine prasme. Todėl reikėjo nuolat atlikti tyrimus ir eksperimentus, o nuo aštuntojo dešimtmečio pradėti eksperimentai su naujomis medžiagomis ir technologijomis - medžiu, porcelianu ir keramika, plastiku, stiklu ir krištolu, elektra ir elektronika.

"Alessi" per daugelį metų pagamino daugiau nei dviejų šimtų dizainerių, tarp kurių verta paminėti tokius vardus kaip Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni ir Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad... ir Alessandro Mendini, kuris nuo 1979 m. taip pat dirbo patarėju dizaino klausimais.

Populiariausios prekės šioje kategorijoje