Puodai ir prikaistuviai

424 prekių

Geriausius puodus rasite FormAdore! Prieš pradėdami ieškoti, užduokite sau pagrindinį klausimą. Ar reikia vieno puodo, ar norite gauti viską iš karto, t.y. puodų rinkinį? O gal šiuo metu ieškote tik nedidelio prikaistuvio arba puodo pienui?

Turime modernių indukcinių puodų ir retro emaliuotų puodų (kai kurie iš jų tinka ir indukcinėms kaitlentėms!). Rasite specialių aukštų puodų šparagams, o sveikos mitybos gerbėjams patiks garų puodai. Atminkite, kad pagrindinis gero puodo parametras yra jo dugno storis. Per plonas dugnas sudegs ir blogai paskirstys šilumą. Laimei, FormAdore mes nežinome apie šią problemą!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 8
Pasirinkti filtrai:
NaujienaPuodas Special Cocotte artišokas 3 l

294,70 €

Puodas Special Cocotte artišokas 3 l

Staub
4 vnt.NaujienaPuodų rinkinys Pure Profi Collection 4 vnt.

408,40 €

Puodų rinkinys Pure Profi Collection 4 vnt.

Fissler
6 vnt.NaujienaDangčiai Flexifresh silikoninis 6 vnt.

13,70 €

Dangčiai Flexifresh silikoninis 6 vnt.

Gefu
5 vnt.NaujienaPuodų rinkinys Ancona su puodu 5 vnt.

210,40 €

Puodų rinkinys Ancona su puodu 5 vnt.

Ballarini
NaujienaPuodas Special Cocotte moliūgas 3,45 l

315,80 €

Puodas Special Cocotte moliūgas 3,45 l

Staub
NaujienaPuodas Special Cocotte pomidoras 2,5 l

294,70 €

Puodas Special Cocotte pomidoras 2,5 l

Staub
NaujienaŽuvies sriubos puodas Special Cocotte 4,6 l

347,40 €

Žuvies sriubos puodas Special Cocotte 4,6 l

Staub
3 d.NaujienaPuodų rinkinys Adamant su puodu 3 d.

319,10 €

Puodų rinkinys Adamant su puodu 3 d.

Fissler
NaujienaPuodas Special Cocotte moliuskas 2 l

178,80 €

Puodas Special Cocotte moliuskas 2 l

Staub
NaujienaPuodas Special Cocotte širdis 1,75 l

218,90 €

Puodas Special Cocotte širdis 1,75 l

Staub
NaujienaPuodas La Cocotte ovalūs ketaus juodas 12 l

452,70 €

Puodas La Cocotte ovalūs ketaus juodas 12 l

Staub
NaujienaPriekaistuvis Ancona 1,5 l

33,50 €

Priekaistuvis Ancona 1,5 l

Ballarini
3 vnt.NaujienaPuodų rinkinys Ancona 3 vnt.

147,20 €

Puodų rinkinys Ancona 3 vnt.

Ballarini
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Puodas - jo funkcijos ir naudojimas

Puodai yra išskirtiniai virtuvės įrankiai, leidžiantys paruošti unikalius ir skanius patiekalus. Jie yra su mumis kiekvieną dieną. Kartu su mumis ruošia tiek kuklius patiekalus, tiek didelius iškilmingus pietus ar vakarienes.

Ketaus puode galima troškinti, virti, kepti maistą. Atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais puodai suvokiami ne tik utilitariai, bet ir kaip patalpos, pavyzdžiui, virtuvės (taip pat restorano interjero), vizualinį charakterį kuriantis elementas, jie tampa labai populiarūs.

Tokių prekės ženklų puodų rinkiniai kaip Alessi,Fissler,Scanpan arba WMF jau kelerius metus žymi naują tendenciją. Šiuos praktiškus virtuvės reikmenis suvokia kaip interjero dizaino elementą. Taip yra dėl šių prekių ženklų įsipareigojimo kurti unikalų dizainą, naudoti geriausias medžiagas ir atkreipti dėmesį į detales.

Koks turėtų būti geras puodas?

Geri indai - tai investicija į kulinarines keliones, ypatingas akimirkas, praleistas su šeima ar draugais kartu ruošiant maistą. Taip pat tvirti ir patikimi maisto gaminimo įrankiai, kurie tarnaus daugelį metų.

Pirmasis kriterijus, į kurį kreipiame ypatingą dėmesį yra medžiaga ir kokybė. Puodas storomis sienelėmis įkaista šiek tiek ilgiau. Tačiau tuomet šiluma pasiskirsto tolygiau ir ilgiau išsilaiko. Tinkamai parinkta rankenų medžiaga padeda išvengti nemalonių nudegimų, maišant maistą. Populiariausi yra puodai, pagaminti iš nerūdijančio plieno ir aliuminio.

Taip pat svarbu, kad puode ruošiamas maistas turėtų natūralų skonį ir aromatą. Geruose puoduose nėra metalinių priedų ir medžiagų, kurios gali prasiskverbti į maistą.

Nustatykite, ką gaminsite

Puodų rinkiniuose paprastai rasite bent vieną didelį puodą, mažesnį, skirtą smulkesniems maisto kiekiams ruošti, ir klasikinį puodą. Bei priedų, tokių kaip keptuvė wok, šparagų puodas,garpuodis arba specialūs dangteliai. Priklausomai nuo poreikių, taip pat galite įsigyti atskirų modelių, kad papildytumėte savo kolekciją arba pakeistumėte seną.

Medžiaga

Puodai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Rasite tradicinių keraminių ir emaliuotųpuodų. Taip pat puodų aliuminio ir nerūdijančio plieno. Ketaus puodai vertinami dėl šilumą išlaikančių savybių. Tokiuose puoduose gaminamas maistas yra ypatingo skonio!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką