Puodai ir prikaistuviai

346 prekių

Geriausius puodus rasite FormAdore! Prieš pradėdami ieškoti, užduokite sau pagrindinį klausimą - ar jums reikia vieno puodas ar norite gauti viską iš karto? puodų rinkinį? Arba šiuo metu ieškote tik nedidelio puodą arba pieno puodą?

Turime modernių indukciniai puodai ir retro emaliuoti puodai (kai kurios iš jų tinka ir indukcinėms kaitlentėms!). Rasite specialių aukštų šparagų vazonai ir sveikos mitybos gerbėjams, garuojantys puodai. Atminkite, kad pagrindinis gero puodo parametras yra jo dugno storis - per plonas dugnas sudegs ir blogai paskirstys šilumą. Laimei, FormAdore mes nežinome apie šią problemą, nes, kaip žinote,... mūsų puodai yra geriausi!

Žiūrėkite visą aprašymą

Rodyti:
1 iš 6
Pasirinkti filtrai:
7 d.Puodų rinkinys Mami 7 d.

709,88 €

Puodų rinkinys Mami 7 d.

Alessi(5)
5 d.Puodų rinkinys Zwilling Vitality CV 5 d.

368,42 €

Puodų rinkinys Zwilling Vitality CV 5 d.

Zwilling
Puodas Eva Trio Copper Line

202,22 €

Puodas Eva Trio Copper Line

Eva Solo
5 d.Puodų rinkinys Intensa 5 d.

656,17 €

Puodų rinkinys Intensa 5 d.

Fissler(2)
Priekaistuvis Muurla Muminukai In The Kitchen

26,12 €

Priekaistuvis Muurla Muminukai In The Kitchen

Muurla(1)
Indas kiaušiniams virti Impact

147,45 €

Indas kiaušiniams virti Impact

Scanpan
5 d.Puodų rinkinys Quadro CW 5 d.

322,08 €

Puodų rinkinys Quadro CW 5 d.

Zwilling(1)
4 d.Puodų rinkinys Zwilling Essence 4 d.

322,08 €

Puodų rinkinys Zwilling Essence 4 d.

Zwilling(1)
Šparagų virimo puodas Scanpan Impact

136,71 €

Šparagų virimo puodas Scanpan Impact

Scanpan
Pieno puodas Edo

72,88 €

Pieno puodas Edo

Alessi
    Pieno puodas Edo

    72,88 €

    Pieno puodas Edo

    Alessi
Priekaistuvis Nordic Kitchen

101,11 €

Priekaistuvis Nordic Kitchen

Eva Solo
Makaronų virimo puodas Mini

84,26 €

Makaronų virimo puodas Mini

WMF
Priekaistuvis Eva Trio Copper Line

141,56 €

Priekaistuvis Eva Trio Copper Line

Eva Solo
Pieno puodas Mami 12 cm

127,86 €

Pieno puodas Mami 12 cm

Alessi(2)
Pieno puodas Pots & Pans

70,99 €

Pieno puodas Pots & Pans

A di Alessi(1)
7 d.Puodų rinkinys Pots & Pans 7 d.

455,00 €

Puodų rinkinys Pots & Pans 7 d.

A di Alessi
Priekaistuvis Vappu Pimiä emaliuotas

30,97 €

Priekaistuvis Vappu Pimiä emaliuotas

Muurla
5 d.Puodų rinkinys Bonn 5 d.

467,43 €

Puodų rinkinys Bonn 5 d.

Fissler
Rodyti:
FormAdore Žurnalas

Puodas - jo funkcijos ir naudojimas

Puodai yra išskirtiniai virtuvės įrankiai, leidžiantys paruošti unikalius ir skanius patiekalus. Jie yra su mumis kiekvieną dieną ir kartu su mumis ruošia tiek kuklius patiekalus, tiek didelius iškilmingus pietus ar vakarienes.

Ketaus puode galima troškinti, virti, kepti ar troškinti maistą. Atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais puodai jau suvokiami ne tik utilitariai, bet ir kaip patalpos, pavyzdžiui, virtuvės (taip pat restorano interjero), vizualinį charakterį kuriantis elementas, jie tampa labai populiarūs. puodų rinkiniai sudėtingo dizaino.

Tokių prekės ženklų puodų rinkiniai kaip "Alessi",Fissler,Scanpan, arba WMF jau kelerius metus žymi naują tendenciją - šiuos praktiškus virtuvės reikmenis suvokti kaip interjero dizaino elementą. Taip yra dėl šių prekių ženklų įsipareigojimo kurti unikalų dizainą, naudoti geriausias medžiagas ir atkreipti dėmesį į detales.

Koks turėtų būti geras puodas?

Geri indai - tai investicija į kulinarines keliones, ypatingas akimirkas, praleistas su šeima ar draugais kartu gaminant maistą, taip pat tvirti ir patikimi maisto gaminimo įrankiai, kurie tarnaus daugelį metų.

Pirmasis kriterijus, į kurį kreipiame ypatingą dėmesį, žinoma, yra medžiaga ir kokybė. Puodas storomis sienelėmis įkaista šiek tiek ilgiau, tačiau tuomet šiluma pasiskirsto tolygiau ir ilgiau išsilaiko. Tinkamai parinkta rankenų ir rankenėlių medžiaga padeda išvengti nemalonių nudegimų tvarkant ar maišant maistą. Populiariausi yra puodai, pagaminti iš nerūdijantis plienas ir aliuminio puodai.

Taip pat svarbu, kad puode ruošiamas maistas turėtų natūralų skonį ir aromatą - geruose puoduose nėra metalinių priedų ir medžiagų, kurios gali prasiskverbti į maistą.

Nustatykite turinį

Puodų rinkiniuose paprastai rasite bent vieną didelis puodas mažesnį, skirtą mažesniems maisto kiekiams ruošti, klasikinį puodas - arba mažas pieno puodas ir priedų, tokių kaip durklas - naudingas kiekvieno makaronų ir makaronų mėgėjo virtuvėje - arba keptuvė wok, šparagų vazonai,garų viryklė arba specialūs dangteliai (pvz., su įtempimo funkcija). Priklausomai nuo poreikių, taip pat galite įsigyti atskirų modelių, kad papildytumėte savo kolekciją arba pakeistumėte seną.

Medžiaga

Puodai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų - rasite tradicinių keraminių ir emaliuotųpuodų, taip pat puodų aliuminio ir nerūdijančio plieno. Ketaus puodai taip pat labai vertinami dėl savo šilumą išlaikančių savybių - tokiuose puoduose gaminamas maistas yra ypatingo skonio!

Šioje svetainėje naudojami slapukai pagal Privatumo politiką